Pardubický krajský šachový svaz 

V pátém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky:
Žamberk B - Ústí n/O. D 0:5, Horní Čermná B - Nekoř 2:3, Kunvald B - Lanškroun C 3,5:1,5, Kunvald C - Mistrovice B 1:4, Kunvald D - Jablonné n/O. 2:3, Červená Voda volno
Po pátém kole se do čela dostalo Jablonné n/O. se ziskem 13/15 bodů, poslední zůstává Lanškroun C s nulovým ziskem.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 05. 01. 2020
                                 
ŠS Červená Voda – volný los   SK+Sokol Žamberk B – ŠK Ústí nad Orlicí D
    Rozhodčí: Kopal Vladimír
                  1. Kacálek K.   1794 0:1 Volf J. V 1948
                  2. Kopal V.   1543 0:1 Dudla M. V 1657
                  3. Mazura J.   1513 0:1 Švec J.   1513
                  4. Charvát V.   1366 0:1 Leksová S.   1599
                  5. Zucha I.   1093 0:1 Píše M.   1362
                          0 : 5      
                                 
ŠO Horní Čermná B – TJ Sokol Nekoř   ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B – TJ Lanškroun C
Rozhodčí: Cimprich Miroslav   Rozhodčí: Tobiška Jaroslav
1. Balcar V.   1241 1/2 Marek L.   1268   1. Hodek R. V 1646 0:1 Křivohlávek J.   1377
2. Dušek A.   1290 0:1 Langr P.   1510   2. Štěpán S.   1594 1/2 Pilný J.   1484
3. Balcar M.   1154 0:1 Šípek V.   1103   3. Bém T.   1445 1:0 Bureš M.   1096
4. Večeř M. H 1393 1/2 Beneš D.   1000   4. Tobiška J.   1522 1:0 Lapáček L.   1407
5. Marek J. H 1403 1:0 Kubíček O.   1099   5. Hejkrlík P.   1304 1:0 Pokorný J.   1100
        2 : 3                 3.5 : 1.5      
                                 
ŠO K a.s. Kunvald C – TJ Sokol Mistrovice B   ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D – TJ Jablonné nad Orlicí
Rozhodčí: Rusz Gustav   Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Rusz G.   1518 0:1 Sysr P. H 1596   1. Dvořák E. V 1626 1/2 Filip L.   1805
2. Rusz R.   1511 1/2 Kristl V.   1633   2. Řehák J.   1418 0:1 Vorlíček P.   1662
3. Mlynář M.   1415 1/2 Hejl P. V 1588   3. Řehák J.   1388 0:1 Kubíček V.   1624
4. Šejnoha L.   1356 0:1 Glöckner J.   1787   4. Vymetálek T.   1522 1/2 Halmazňa J.   1655
5. Michalička V   1354 0:1 Baláš V.   1086   5. Hrdina F.   1143 1:0 Unčovský J.   1313
        1 : 4                 2 : 3

 

 
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Jablonné nad Orlicí 5 4 1 0 13 17.5 : 7.5 14
2. ŠK Ústí nad Orlicí D 4 4 0 0 12 17.5 : 2.5 16
3. TJ Sokol Mistrovice B 5 3 0 2 9 15 : 10 13
4. ŠS Červená Voda 4 3 0 1 9 11 : 9 10
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 5 2 1 2 7 12.5 : 12.5 11
6. SK+Sokol Žamberk B 5 2 0 3 6 11.5 : 13.5 9
6. ŠO Horní Čermná B 5 2 0 3 6 11.5 : 13.5 9
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 4 2 0 2 6 8.5 : 11.5 5
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 4 1 0 3 3 8.5 : 11.5 6
10. TJ Sokol Nekoř 4 1 0 3 3 6.5 : 13.5 4
11. TJ Lanškroun C 5 0 0 5 0 5 : 20 3

odloženo - Třemošnice
1. turnaj CHŠO

28.3.2020 Lanškroun
Východočeský pohár 2. turnaj

4.4.2020 Chotěboř
4. turnaj - KP HD10 a HD12

11.4.2020 Městečko Trnávka
36. ročník turnaje v blesku

18.4.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

18.4.2020 Litovel
O Stříbrnou věž

25.4.2020 Kunvald
30. ročník Memoriálu Mirka Kodytka

1.5.2020 Pardubice
O Pardubickou kotvu

8.5.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz