Vytisknout

V 7. kole Krajské soutěže západ hraném 23. ledna 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Krouna - Polabiny H 2:3, Lázně Bohdaneč - Miřetice 4,5:0,5, Rapid E - Železné hory B 4:1, Rapid D - Rapid F+Přelouč 2,5:2,5, Zaječice B - Polabiny G 0:5, Chrudim B - Hlinsko B 3:2.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 9 TJ ŠO Chrudim B 7 7 0 0 21 27 11,5
2 11 2222 ŠK Polabiny G 8 6 0 2 18 27,5 12
3 2 ŠS Železné hory B 7 4 1 2 13 21 8,5
4 5 Sokol Lázně Bohdaneč 7 4 0 3 12 22 8,5
5 1 Rapid F + DDM Přelouč 7 3 3 1 12 19,5 7,5
6 10 ŠO Hlinsko B 7 3 1 3 10 19,5 8
7 7 Rapid Pardubice D 7 3 1 3 10 16,5 5
8 6 Rapid Pardubice E 7 2 1 4 7 18,5 6,5
9 12 2222 ŠK Polabiny H 8 2 1 5 7 13,5 4,5
10 3 NOPO Miřetice 7 2 1 4 7 11,5 3,5
11 4 TJ Sokol Krouna 7 2 0 5 6 14,5 6
12 8 Sokol Zaječice B 7 0 1 6 1 3 1

 

TJ Sokol Krouna ELO - 2222 ŠK Polabiny H ELO 2 : 3
Hubený, Pavel (w) 1795 - Starý, Vojtěch (b) 1626 ½ - ½
Netolický, Josef (b) 1512 - Stehlík, Pavel (w) 1479 ½ - ½
Jirmásek, Vladimír (w) 1527 - Macháček, Ondřej (b) 0 1 - 0
Dědič, Tomáš (b) 1153 - Koupil, Štěpán (w) 1134 0 - 1
Profous, Patrik (w) 1000 - Šára, David (b) 0 0 - 1
Sokol Lázně Bohdaneč ELO - NOPO Miřetice ELO 4½: ½
Sekyrka, Josef (w) 1740 - Janoušek, Petr (b) 1669 ½ - ½
Jouza, Petr (b) 1671 - Janoušek, Ladislav (w) 1465 1 - 0
Zmek, Jaroslav (w) 1601 - Kůs, Miroslav (b) 1441 1 - 0
Mácha, Martin (b) 1478 - Šebek, Miroslav (w) 1395 1 - 0
Svoboda, Jiří (w) 1526 - Janoušek, Jiří (b) 1175 1 - 0
Rapid Pardubice E ELO - ŠS Železné hory B ELO 4 : 1
Černý, Zdeněk (w) 1614 - Nešpůrek, Jakub (b) 1608 1 - 0
Kalhous, Miroslav (b) 1531 - Vojáček, Jan (w) 1415 ½ - ½
Sedlák, Petr (w) 1493 - Kravařík, Jindřich (b) 1290 1 - 0
Vinš, Karel (b) 1369 - Tyč, Karel (w) 1094 1 - 0
Dědek, Petr (w) 1294 - Nešpůrek, Vojtěch (b) 1174 ½ - ½
Rapid Pardubice D ELO - Rapid F + DDM Přelouč ELO 2½:2½
Svítil, Radek (w) 1690 - Hon, Jiří (b) 1768 ½ - ½
Nešpůrek, Jan (b) 1567 - Jambor, Ladislav (w) 1727 ½ - ½
Seidl, Václav (w) 1218 - Mikulenka, Tomáš (b) 1550 0 - 1
Kafka, Ondřej (b) 1113 - Čapoun, Krištof (w) 1000 1 - 0
Píšová, Adriana (w) 1067 - Daněk, Daniel (b) 0 ½ - ½
Sokol Zaječice B ELO - 2222 ŠK Polabiny G ELO 0 : 5
Křivský, Jan (w) 1048 - Janko, Jan (b) 1677 0 - 1
Křivský, Matěj (b) 1065 - Krejčí, Jan (w) 1546 0 - 1
Křivský, Petr (w) 0 - Vorel, Bohuslav (b) 1595 0 - 1
Koutná, Simona (b) 0 - Kvapil, Pavel (w) 1468 0 - 1
Kodeš, Jakub (w) 1100 - Melichar, Zdeněk (b) 1390 0 - 1
TJ ŠO Chrudim B ELO - ŠO Hlinsko B ELO 3 : 2
Linhart, Zbyněk (w) 1862 - Vojanec, Hynek (b) 1607 1 - 0
Chvojka, Jan (b) 1624 - Londin, Milan (w) 1635 0 - 1
Bartoš, Martin (w) 1704 - Pešek, Martin (b) 1333 1 - 0
Němec, Bohumil (b) 1768 - Indra, Antonín (w) 1552 1 - 0
Krys, Jan (w) 1630 - Zahradník, Viktor (b) 1152 0 - 1
Kategorie: Krajské soutěže