Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 7. kole Krajské soutěže východ hrané 23. ledna 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Jablonné nad Orlicí - Kunvald D 4:1, Žamberk B - Horní Čermná B 2,5:2,5, Mistrovice B - Nekoř 0,5:4,5, Mistrovice C - Dolní Čermná 0,5:4,5, Kunvald B - Kunvald C 2,5:2,5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 SK+Sokol Žamberk B 7 5 2 0 17 21,5 8,5
2 4 TJ Jablonné nad Orlicí 7 4 3 0 15 23,5 9
3 1 ŠK Dolní Čermná 7 5 0 2 15 20 7,5
4 2 TJ Sokol Nekoř 7 3 1 3 10 20 8
5 9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 7 2 4 1 10 18 6
6 10 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 7 3 1 3 10 16,5 7
7 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 7 1 4 2 7 17 6
8 3 ŠO Horní Čermná B 7 1 2 4 5 13,5 3
9 6 Sokol Mistrovice B 7 0 3 4 3 13 4
10 7 Sokol Mistrovice C 7 0 2 5 2 12 4

 

TJ Jablonné nad Orlicí ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D ELO 4 : 1
Filip, Libor (w) 1794 - Dvořák, Eduard (b) 1640 1 - 0
Trampota, Luděk (b) 1678 - Matoulek, Václav (w) 1524 0 - 1
Kubíček, Vlastimil (w) 1623 - Haas, Matouš (b) 1343 1 - 0
Halmazňa, Jiří (b) 1650 - Biedla, Vojtěch (w) 1272 1 - 0
Unčovský, Josef (w) 1310 - Štěpánek, Radek (b) 0 1 - 0
SK+Sokol Žamberk B ELO - ŠO Horní Čermná B ELO 2½:2½
Kacálek, Karel (w) 1789 - Cimprich, Miroslav (b) 1765 ½ - ½
Kopal, Vladimír (b) 1516 - Padrtka, Jiří (w) 1566 ½ - ½
Šulc, Jiří (w) 1589 - Balcar, Vojtěch (b) 1299 ½ - ½
Charvát, Václav (b) 1313 - Cimprich, Lukáš (w) 1182 ½ - ½
Uřičář, Petr (w) 1379 - Večeřová, Hana (b) 1029 ½ - ½
Sokol Mistrovice B ELO - TJ Sokol Nekoř ELO ½ :4½
Janota, Jiří (w) 1558 - Vohník, Miroslav (b) 1656 ½ - ½
Baláš, Vojtěch (b) 1337 - Marek, Ladislav (w) 1587 0 - 1
Lorencová, Jitka (w) 1382 - Šípek, Vladimír (b) 1452 0 - 1
Ježek, Jaroslav (b) 1579 - Beneš, David (w) 0 0 - 1
Prokopec, Filip (w) 1095 - Brůna, Filip (b) 0 0 - 1
Sokol Mistrovice C ELO - ŠK Dolní Čermná ELO ½ :4½
Malý, Evžen (w) 1604 - Dušek, Josef (b) 1718 ½ - ½
Řehák, Miroslav (b) 1235 - Motl, Ladislav (w) 1599 0 - 1
Kokula, Filip (w) 1363 - Marek, Jan (b) 1464 0 - 1
Hanák, Vladimír (b) 1553 - Židek, Pavel (w) 1677 0 - 1
Minarčík, Petr (w) 0 - Šilar, Josef (b) 1581 0 - 1
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C ELO 2½:2½
Hejl, Petr (w) 1575 - Mlynář, Miroslav (b) 1388 ½ - ½
Hodek, Roman (b) 1637 - Štěpán, Stanislav (w) 1576 ½ - ½
Bém, Tomáš (w) 1466 - Tobiška, Jaroslav (b) 1546 1 - 0
Hejkrlík, Petr (b) 1357 - Křehký, Roman (w) 1492 ½ - ½
Vymetálek, Tomáš (w) 1542 - Šejnoha, Jan (b) 1075 0 - 1

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz