Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 8. kole Krajské soutěže východ hrané 6. února 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald D - Kunvald C 2,5:2,5, Dolní Čermná - Kunvald B 2:3, Nekoř - Mistrovice C 3,5:1,5, Horní Čermná B - Mistrovice B 4:1, Jablonné nad Orlicí - Žamberk B 2,5:2,5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 SK+Sokol Žamberk B 8 5 3 0 18 24 8,5
2 4 TJ Jablonné nad Orlicí 8 4 4 0 16 26 9
3 1 ŠK Dolní Čermná 8 5 0 3 15 22 8
4 2 TJ Sokol Nekoř 8 4 1 3 13 23,5 9
5 9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 8 2 5 1 11 20,5 7
6 10 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 8 3 2 3 11 19 8
7 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 8 2 4 2 10 20 7
8 3 ŠO Horní Čermná B 8 2 2 4 8 17,5 4,5
9 6 Sokol Mistrovice B 8 0 3 5 3 14 4
10 7 Sokol Mistrovice C 8 0 2 6 2 13,5 4

 

ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C ELO 2½:2½
Dvořák, Eduard (w) 1657 - Mlynář, Miroslav (b) 1399 1 - 0
Řehák, Josef (b) 1429 - Rusz, Roman (w) 1476 0 - 1
Matoulek, Václav (w) 1540 - Křehký, Roman (b) 1487 1 - 0
Venclů, Jindřich (b) 0 - Šejnoha, Lukáš (w) 1349 0 - 1
Štěpánek, Radek (w) 0 - Šejnoha, Jan (b) 1107 ½ - ½
ŠK Dolní Čermná ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B ELO 2 : 3
Dušek, Josef (w) 1699 - Hodek, Roman (b) 1619 0 - 1
Motl, Ladislav (b) 1584 - Krčmář, Stanislav (w) 1578 ½ - ½
Marek, Jan (w) 1469 - Bém, Tomáš (b) 1467 0 - 1
Židek, Pavel (b) 1668 - Hejkrlík, Petr (w) 1351 ½ - ½
Šilar, Josef (w) 1583 - Suchodol, Lukáš (b) 1095 1 - 0
TJ Sokol Nekoř ELO - Sokol Mistrovice C ELO 3½:1½
Vohník, Miroslav (w) 1654 - Malý, Evžen (b) 1586 ½ - ½
Marek, Ladislav (b) 1584 - Řehák, Miroslav (w) 1249 ½ - ½
Langr, Petr (w) 1566 - Buryška, Tomáš (b) 1685 ½ - ½
Špinler, Bronislav (b) 1433 - Zikán, Václav (w) 1000 1 - 0
Šuman, Václav (w) 0 - Minarčík, Petr (b) 0 1 - 0
ŠO Horní Čermná B ELO - Sokol Mistrovice B ELO 4 : 1
Cimprich, Miroslav (w) 1756 - Janota, Jiří (b) 1543 ½ - ½
Padrtka, Jiří (b) 1563 - Lorencová, Jitka (w) 1372 ½ - ½
Balcar, Vojtěch (w) 1356 - Macháček, Martin (b) 1325 1 - 0
Večeř, Martin (b) 1515 - Ježek, Jaroslav (w) 1568 1 - 0
Cimprich, Lukáš (w) 1233 - Prokopec, Filip (b) 1119 1 - 0
TJ Jablonné nad Orlicí ELO - SK+Sokol Žamberk B ELO 2½:2½
Filip, Libor (w) 1808 - Kacálek, Karel (b) 1777 ½ - ½
Černohous, Jiří (b) 1713 - Martinec, Jan (w) 1745 ½ - ½
Vorlíček, Pavel (w) 1599 - Kopal, Vladimír (b) 1519 ½ - ½
Unčovský, Josef (b) 1364 - Charvát, Václav (w) 1305 ½ - ½
Filip, Dominik (w) 1264 - Uřičář, Petr (b) 1373 ½ - ½

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz