Pardubický krajský šachový svaz 

V šestém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky: Mistrovice B - Kunvald D 3,5:1,5, Lanškroun C - Kunvald C 4,5:0,5, Nekoř - Kunvald B 3:2, Ústí nad Orlicí D - Horní Čermná B 3,5:1,5, Červená Voda - Žamberk B 2,5:2,5. Suverénně vede Ústí nad Orlicí D, tabulku uzavírá Lanškroun C.

Tabulka po 6. kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 5 5 0 0 15 21 9,5
2 9 TJ Jablonné nad Orlicí 5 4 1 0 13 17,5 7
3 10 TJ Sokol Mistrovice B 6 4 0 2 12 18,5 8
4 3 ŠS Červená Voda 5 3 1 1 10 13,5 6
5 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 6 2 1 3 7 14,5 6
6 4 SK+Sokol Žamberk B 6 2 1 3 7 14 5,5
7 5 ŠO Horní Čermná B 6 2 0 4 6 13 5
8 1 TJ Sokol Nekoř 5 2 0 3 6 9,5 3
9 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 5 2 0 3 6 9 2,5
10 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 5 1 0 4 3 10 3,5
11 11 TJ Lanškroun C 6 1 0 5 3 9,5 3,5

 

TJ Sokol Mistrovice B ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D ELO 3½:1½
Sysr, Pavel (w) 1596 - Dvořák, Eduard (b) 1626 1 - 0
Kristl, Václav (b) 1633 - Řehák, Josef (w) 1418 1 - 0
Lorencová, Jitka (w) 1331 - Řehák, Jan (b) 1388 ½ - ½
Glöckner, Jaromír (b) 1787 - Dušek, Bohuslav (w) 1263 1 - 0
Baláš, Vojtěch (w) 1086 - Haas, Matouš (b) 1341 0 - 1
TJ Lanškroun C ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C ELO 4½: ½
Boháč, Luboš (w) 1587 - Rusz, Gustav (b) 1518 1 - 0
Křivohlávek, Josef (b) 1377 - Rusz, Roman (w) 1511 ½ - ½
Pilný, Jaroslav (w) 1484 - Mlynář, Miroslav (b) 1415 1 - 0
Pokorný, Jiří (b) 1100 - Šejnoha, Lukáš (w) 1356 1 - 0
Sedlák, Jakub (w) 1331 - Křehký, Roman (b) 1496 1 - 0
TJ Sokol Nekoř ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B ELO 3 : 2
Vohník, Miroslav (w) 1666 - Krčmář, Stanislav (b) 1539 ½ - ½
Marek, Ladislav (b) 1268 - Štěpán, Stanislav (w) 1594 0 - 1
Langr, Petr (w) 1510 - Tobiška, Jaroslav (b) 1522 1 - 0
Špinler, Bronislav (b) 1430 - Hejkrlík, Petr (w) 1304 ½ - ½
Beneš, David (w) 0 - Štambaský, Bronislav (b) 1000 1 - 0
ŠK Ústí nad Orlicí D ELO - ŠO Horní Čermná B ELO 3½:1½
Smola, Jan (w) 1805 - Cimprich, Miroslav (b) 1706 0 - 1
Dudla, Martin (b) 1657 - Balcar, Vojtěch (w) 1241 1 - 0
Švec, Jiří (w) 1513 - Balcar, Michal (b) 1154 ½ - ½
Leksová, Soňa (b) 1599 - Cimprich, Lukáš (w) 1115 1 - 0
Píše, Michal (w) 1362 - Pecháček, Alex (b) 0 1 - 0
ŠS Červená Voda ELO - SK+Sokol Žamberk B ELO 2½:2½
Brychta, Antonín (w) 1602 - Martinec, Jan (b) 1752 0 - 1
Matoulek, Václav (b) 1521 - Kacálek, Karel (w) 1794 0 - 1
Bednarz, Roman (w) 1585 - Kopal, Vladimír (b) 1543 1 - 0
Budař, Jan (b) 1365 - Šulc, Jiří (w) 1606 ½ - ½
Ludvik, František (w) 1618 - Mazura, Jaroslav (b) 1513 1 - 0

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

zrušeno
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz