Pardubický krajský šachový svaz 

V sedmém kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko C - Svitavy C 0,5:4,5, Polička C - Němčice 2:3, Polička D - Městečko Trnávka 3,5:1,5, Polička E - Svitavy B 3,5-1,5, Krouna - Česká Třebová B 5:0. Tabulku vedou se čtyřbodovým náskokem Němčice.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 TJ Sokol Němčice 7 6 1 0 19 23 10
2 5 TJ Štefanydes Polička C 7 5 0 2 15 23 9,5
  10 ŠK Svitavy C 7 5 0 2 15 23 9,5
4 7 TJ Štefanydes Polička E 7 5 0 2 15 22,5 9
5 2 Sokol Městečko Trnávka 7 4 1 2 13 20 7,5
6 6 TJ Štefanydes Polička D 7 4 0 3 12 18,5 7,5
7 4 ŠO Hlinsko C 7 3 1 3 10 16 5,5
8 8 TJ Sokol Krouna 7 1 1 5 4 15 5,5
9 1 ŠK Svitavy B 7 0 0 7 0 9 2,5
10 9 Proplast Česká Třebová B 7 0 0 7 0 5 1

 

ŠO Hlinsko C ELO - ŠK Svitavy C ELO ½ :4½
Štěrba, Bohumír (w) 1540 - Kotva, Milan (b) 1877 0 - 1
Vojanec, Hynek (b) 1632 - Bulva, František (w) 1625 0 - 1
Londin, Milan (w) 1657 - Ďuriančík, Michal (b) 1615 ½ - ½
Pešek, Martin (b) 1169 - Václavík, Patrik (w) 1576 0 - 1
Štěrba, Bohumír (w) 0 - Krušina, Adolf (b) 1552 0 - 1
TJ Štefanydes Polička C ELO - TJ Sokol Němčice ELO 2 : 3
Smejkal, Jan (w) 1779 - Pail, Milan (b) 1848 0 - 1
Buchta, Martin (b) 1626 - Pěkník, Milan (w) 1800 1 - 0
Charouz, Milan (w) 1652 - Racek, Josef (b) 1581 1 - 0
Stodola, Zdeněk (b) 1574 - Myška, František (w) 1620 0 - 1
Stodola, Josef (w) 1386 - Jasanský, Karel (b) 1701 0 - 1
TJ Štefanydes Polička D ELO - Sokol Městečko Trnávka ELO 3½:1½
Sodomka, Adam (w) 1875 - Grepl, Pavel (b) 1918 1 - 0
Pospíšil, Petr (b) 1773 - Burian, Michal (w) 1732 0 - 1
Schaffer, David (w) 1689 - Šmíd, František (b) 1709 1 - 0
Kopecký, Václav (b) 1547 - Meleško, Andrij (w) 1791 ½ - ½
Simon, Michal (w) 1620 - Pavlů, Pavel (b) 1489 1 - 0
TJ Štefanydes Polička E ELO - ŠK Svitavy B ELO 3½:1½
Švanda, Adam (w) 1829 - Vodička, Martin (b) 1716 ½ - ½
Navrátil, Ladislav (b) 1764 - Pazderský, Jiří (w) 1372 1 - 0
Švanda, Radek (w) 1755 - Pospíšil, Jan (b) 0 1 - 0
Simon, Jakub (b) 1640 - Bednář, Pavel (w) 1460 0 - 1
Langrová, Ilona (w) 1333 - Bohuňovská, Tereza (b) 1083 1 - 0
TJ Sokol Krouna ELO - Proplast Česká Třebová B ELO 5 : 0
Hubený, Pavel (w) 1774 - Klatka, Martin (b) 1434 1 - 0
Holík, Pavel (b) 1464 - Nikolinko, Tomáš (w) 1175 1 - 0
Jirmásek, Vladimír (w) 1517 - Nikolinko, Alexandr (b) 1131 1 - 0
Netolický, Josef (b) 1430 - Tapušík, Eduard (w) 1114 1 - 0
Dědič, Tomáš (w) 1062 - Hudec, Jiří (b) 0 1 - 0

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz