Pardubický krajský šachový svaz 

V sedmém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky: Horní Čermná B - Červená Voda 0:5, Kunvald B - Ústí nad Orlicí D 4,5:0,5, Kunvald C - Nekoř 0,5:4,5, Kunvald D - Lanškroun C 3:2, Jablonné nad Orlicí - Mistrovice B 2:3. Tabulku i přes dnešní prohru vede těsně Ústí nad Orlicí D s 15 body před Mistrovice B.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 6 5 0 1 15 21,5 9,5
2 10 TJ Sokol Mistrovice B 7 5 0 2 15 21,5 9
3 9 TJ Jablonné nad Orlicí 6 4 1 1 13 19,5 7,5
4 3 ŠS Červená Voda 6 4 1 1 13 18,5 8,5
5 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 7 3 1 3 10 19 8
6 1 TJ Sokol Nekoř 6 3 0 3 9 14 5
7 4 SK+Sokol Žamberk B 6 2 1 3 7 14 5,5
8 5 ŠO Horní Čermná B 7 2 0 5 6 13 5
9 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 6 2 0 4 6 13 5
10 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 6 2 0 4 6 9,5 2,5
11 11 TJ Lanškroun C 7 1 0 6 3 11,5 4,5

 

ŠO Horní Čermná B ELO - ŠS Červená Voda ELO 0 : 5
Balcar, Vojtěch (w) 1241 - Brychta, Antonín (b) 1606 0 - 1
Dušek, Adam (b) 1281 - Matoulek, Václav (w) 1508 0 - 1
Balcar, Michal (w) 1154 - Budař, Jan (b) 1377 0 - 1
Padrtka, Jiří (b) 1583 - Ludvik, František (w) 1625 0 - 1
Pusztai, Radim (w) 1100 - Pauk, Jiří (b) 1000 0 - 1
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B ELO - ŠK Ústí nad Orlicí D ELO 4½: ½
Hodek, Roman (w) 1635 - Smola, Jan (b) 1801 1 - 0
Krčmář, Stanislav (b) 1539 - Švec, Jiří (w) 1519 1 - 0
Štěpán, Stanislav (w) 1590 - Leksová, Soňa (b) 1632 ½ - ½
Tobiška, Jaroslav (b) 1522 - Kylar, Pavel (w) 1757 1 - 0
Hejkrlík, Petr (w) 1311 - Macan, Tomáš (b) 1383 1 - 0
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C ELO - TJ Sokol Nekoř ELO ½ :4½
Rusz, Gustav (w) 1502 - Vohník, Miroslav (b) 1666 ½ - ½
Rusz, Roman (b) 1511 - Marek, Ladislav (w) 1268 0 - 1
Mlynář, Miroslav (w) 1412 - Langr, Petr (b) 1525 0 - 1
Šejnoha, Lukáš (b) 1353 - Šípek, Vladimír (w) 1103 0 - 1
Šejnoha, Jan (w) 1058 - Beneš, David (b) 0 0 - 1
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D ELO - TJ Lanškroun C ELO 3 : 2
Dvořák, Eduard (w) 1627 - Pilný, Jaroslav (b) 1495 1 - 0
Řehák, Josef (b) 1409 - Bureš, Martin (w) 1096 1 - 0
Vymetálek, Tomáš (w) 1522 - Lapáček, Luboš (b) 1400 1 - 0
Hrdina, Filip (b) 1143 - Pokorný, Jiří (w) 1100 0 - 1
Haas, Matouš (w) 1341 - Sedlák, Jakub (b) 1373 0 - 1
TJ Jablonné nad Orlicí ELO - TJ Sokol Mistrovice B ELO 2 : 3
Filip, Libor (w) 1795 - Sysr, Pavel (b) 1605 0 - 1
Vorlíček, Pavel (b) 1670 - Kristl, Václav (w) 1631 0 - 1
Černohous, Jiří (w) 1696 - Hejl, Petr (b) 1583 ½ - ½
Kubíček, Vlastimil (b) 1628 - Glöckner, Jaromír (w) 1790 ½ - ½
Unčovský, Josef (w) 1313 - Prokopec, Filip (b) 1090 1 - 0

13.6.2020 Lanškroun
Sraz KPDŽ

13.6.2020 Svitavy
Sraz KPDŽ

13.-14.6.2020
1. ligy, KPI, KS

19.-20.6.2020
Extraliga a 1. ligy dorostu

27.-28.2020
2. ligy, KPII

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz