Pardubický krajský šachový svaz 

V sedmém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky: Železné Hory B - Miřetice 3:2, Chrudim C - Rapid G+Přelouč 4:1, Chotěboř C - Železné Hory C 2:3, Rapid F - Polabiny G 3:2, Krucemburk - Rapid D 4,5,0,5. S tříbodovým náskokem vede soutěž Chrudim C.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 TJ ŠO Chrudim C 7 6 1 0 19 25,5 10,5
2 5 ŠS Železné hory B 7 5 1 1 16 20,5 9
3 4 ŠK Rapid Pardubice E 6 5 0 1 15 19 7
4 8 ŠK Rapid Pardubice F 6 4 0 2 12 18,5 8
5 1 ŠS Železné hory C 6 3 1 2 10 17 6,5
6 11 2222 ŠK Polabiny G 7 3 0 4 9 17,5 7,5
7 3 NOPO Miřetice 6 2 1 3 7 15 6
8 7 TJ CHS Chotěboř C 6 2 1 3 7 14 6,5
9 9 TJ Sokol Krucemburk 6 1 0 5 3 10,5 3,5
10 2 Rapid G + DDM Přelouč 6 1 0 5 3 9,5 3,5
11 10 ŠK Rapid Pardubice D 7 0 1 6 1 8 2

 

ŠS Železné hory B ELO - NOPO Miřetice ELO 3 : 2
Jura, Jiří (w) 1526 - Janoušek, Petr (b) 1684 1 - 0
Holub, Miloš (b) 1404 - Kůs, Miroslav (w) 1394 1 - 0
Vojáček, Jan (w) 1370 - Samková, Pavla (b) 1297 0 - 1
Polách, Jakub (b) 1593 - Šebek, Miroslav (w) 1248 0 - 1
Kravařík, Jindřich (w) 1367 - Janoušek, Jiří (b) 1185 1 - 0
TJ ŠO Chrudim C ELO - Rapid G + DDM Přelouč ELO 4 : 1
Linhart, Zbyněk (w) 1913 - Jambor, Ladislav (b) 1528 0 - 1
Němec, Bohumil (b) 1785 - Laurin, Jakub (w) 1284 1 - 0
Němec, Vladimír (w) 1617 - Kukla, Štěpán (b) 1100 1 - 0
Bureš, Zbyněk (b) 1475 - Blažek, Marek (w) 0 1 - 0
Sokol, Pavel (w) 1468 - Rosenberger, Tomáš (b) 0 1 - 0
TJ CHS Chotěboř C ELO - ŠS Železné hory C ELO 2 : 3
Pejřimovská, Viola (w) 1603 - Šilar, Lubomír (b) 2039 0 - 1
Pejřimovský, Tadeáš (b) 1488 - Nešpůrek, Jakub (w) 1374 1 - 0
Jun, Robert (w) 1231 - Rožek, Jan (b) 1326 0 - 1
Jun, Rostislav (b) 1298 - Hrdlička, Jan (w) 1380 1 - 0
Fousek, Petr (w) 0 - Hrdlička, Jakub (b) 1051 0 - 1
ŠK Rapid Pardubice F ELO - 2222 ŠK Polabiny G ELO 3 : 2
Macek, Ondřej (w) 1880 - Škorpík, František (b) 1583 1 - 0
Joukl, Jakub (b) 1723 - Krejčí, Jan (w) 1530 1 - 0
Fiala, Jan (w) 1648 - Melichar, Zdeněk (b) 1398 1 - 0
Macek, Jaroslav (b) 1434 - Vorel, Bohuslav (w) 1531 0 - 1
Kvapil, Paul (w) 1043 - Kvapil, Pavel (b) 1494 0 - 1
TJ Sokol Krucemburk ELO - ŠK Rapid Pardubice D ELO 4½: ½
Kačor, Petr (w) 1586 - Svítil, Radek (b) 1665 1 - 0
Kafka, Roman (b) 1529 - Kurka, Petr (w) 1260 ½ - ½
Michal, Milan (w) 1612 - Seidl, Václav (b) 0 1 - 0
Melichar, Jaroslav (b) 1448 - Hong, Biyu (w) 1078 1 - 0
Kašpar, Libor (w) 1645 - Hong, Yana (b) 1013 1 - 0

13.6.2020 Lanškroun
Sraz KPDŽ

13.6.2020 Svitavy
Sraz KPDŽ

13.-14.6.2020
1. ligy, KPI, KS

19.-20.6.2020
Extraliga a 1. ligy dorostu

27.-28.2020
2. ligy, KPII

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz