Pardubický krajský šachový svaz 

V 8. kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun C - Jablonné nad Orlicí 1,5:3,5, Nekoř - Kunvald D 4:1, Ústí nad Orlicí D - Kunvald C 5:0, Červená Voda - Kunvald B 2:3, Žamberk B - Horní Čermná B 3:2. Tabulku zatím jasně vede Ústí nad Orlicí D.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 7 6 0 1 18 26,5 12
2 9 TJ Jablonné nad Orlicí 7 5 1 1 16 23 9
3 10 TJ Sokol Mistrovice B 7 5 0 2 15 21,5 9
4 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 8 4 1 3 13 22 9,5
5 3 ŠS Červená Voda 7 4 1 2 13 20,5 9,5
6 1 TJ Sokol Nekoř 7 4 0 3 12 18 7
7 4 SK+Sokol Žamberk B 7 3 1 3 10 17 6,5
8 5 ŠO Horní Čermná B 8 2 0 6 6 15 5,5
9 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 7 2 0 5 6 14 5,5
10 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 7 2 0 5 6 9,5 2,5
11 11 TJ Lanškroun C 8 1 0 7 3 13 5

 

TJ Lanškroun C ELO - TJ Jablonné nad Orlicí ELO 1½:3½
Boháč, Luboš (w) 1586 - Vorlíček, Pavel (b) 1670 ½ - ½
Křivohlávek, Josef (b) 1403 - Trampota, Luděk (w) 1657 0 - 1
Lapáček, Luboš (w) 1400 - Černohous, Jiří (b) 1696 0 - 1
Pokorný, Jiří (b) 1100 - Kubíček, Vlastimil (w) 1628 0 - 1
Sedlák, Jakub (w) 1373 - Unčovský, Josef (b) 1313 1 - 0
TJ Sokol Nekoř ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D ELO 4 : 1
Marek, Ladislav (w) 1268 - Řehák, Josef (b) 1409 1 - 0
Langr, Petr (b) 1525 - Řehák, Jan (w) 1377 1 - 0
Špinler, Bronislav (w) 1419 - Vymetálek, Tomáš (b) 1522 0 - 1
Šípek, Vladimír (b) 1103 - Biedla, Vojtěch (w) 1247 1 - 0
Beneš, David (w) 0 - Dušek, Bohuslav (b) 1263 1 - 0
ŠK Ústí nad Orlicí D ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C ELO 5 : 0
Volf, Jaroslav (w) 1952 - Rusz, Gustav (b) 1502 1 - 0
Smola, Jan (b) 1801 - Rusz, Roman (w) 1511 1 - 0
Švec, Jiří (w) 1519 - Mlynář, Miroslav (b) 1412 1 - 0
Leksová, Soňa (b) 1632 - Šejnoha, Lukáš (w) 1353 1 - 0
Píše, Michal (w) 1355 - Šejnoha, Jan (b) 1058 1 - 0
ŠS Červená Voda ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B ELO 2 : 3
Brychta, Antonín (w) 1606 - Hodek, Roman (b) 1635 1 - 0
Matoulek, Václav (b) 1508 - Krčmář, Stanislav (w) 1539 0 - 1
Hošpes, Jaroslav (w) 1437 - Štěpán, Stanislav (b) 1590 0 - 1
Budař, Jan (b) 1377 - Tobiška, Jaroslav (w) 1522 0 - 1
Malý, Evžen (w) 1554 - Hejkrlík, Petr (b) 1311 1 - 0
SK+Sokol Žamberk B ELO - ŠO Horní Čermná B ELO 3 : 2
Kopal, Vladimír (w) 1527 - Balcar, Vojtěch (b) 1241 ½ - ½
Mazura, Jaroslav (b) 1496 - Balcar, Michal (w) 1154 1 - 0
Janeček, Miroslav (w) 1474 - Večeř, Martin (b) 1393 ½ - ½
Charvát, Václav (b) 1358 - Marek, Jan (w) 1407 0 - 1
Zucha, Ilja (w) 1093 - Cimprich, Lukáš (b) 1115 1 - 0

13.6.2020 Lanškroun
Sraz KPDŽ

13.6.2020 Svitavy
Sraz KPDŽ

13.-14.6.2020
1. ligy, KPI, KS

19.-20.6.2020
Extraliga a 1. ligy dorostu

27.-28.2020
2. ligy, KPII

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz