Pardubický krajský šachový svaz 

V 9. kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Rapid E 4:1, Chotěboř C - Miřetice 4:1, Rapid F - Rapid G+Přelouč 4:1, Krucemburk - Železné hory C 2,5:2,5, Rapid D - Polabiny G 1,5:3,5. První místo s 6 bodovým náskokem drží Chrudim C.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 TJ ŠO Chrudim C 9 8 1 0 25 32,5 13
2 5 ŠS Železné hory B 8 6 1 1 19 24,5 10,5
3 11 2222 ŠK Polabiny G 9 5 0 4 15 25,5 11
4 8 ŠK Rapid Pardubice F 8 5 0 3 15 24,5 10
5 4 ŠK Rapid Pardubice E 8 5 0 3 15 21 7
6 1 ŠS Železné hory C 8 4 2 2 14 22,5 8,5
7 7 TJ CHS Chotěboř C 8 4 1 3 13 21 10
8 3 NOPO Miřetice 8 2 1 5 7 18 7
9 9 TJ Sokol Krucemburk 8 1 1 6 4 13,5 4,5
10 2 Rapid G + DDM Přelouč 8 1 0 7 3 12,5 4,5
11 10 ŠK Rapid Pardubice D 8 0 1 7 1 9,5 2,5

 

TJ ŠO Chrudim C ELO - ŠK Rapid Pardubice E ELO 4 : 1
Linhart, Zbyněk (w) 1879 - Joukl, Martin (b) 1602 1 - 0
Němec, Bohumil (b) 1784 - Kalhous, Miroslav (w) 1516 ½ - ½
Krys, Jan (w) 1613 - Sedlák, Petr (b) 1472 ½ - ½
Bureš, Zbyněk (b) 1480 - Vinš, Karel (w) 1383 1 - 0
Sokol, Pavel (w) 1443 - Březina, Dalibor (b) 0 1 - 0
TJ CHS Chotěboř C ELO - NOPO Miřetice ELO 4 : 1
Pejřimovská, Viola (w) 1600 - Janoušek, Ladislav (b) 1481 1 - 0
Pejřimovský, Tadeáš (b) 1502 - Kůs, Miroslav (w) 1384 1 - 0
Jun, Robert (w) 1210 - Samková, Pavla (b) 1336 1 - 0
Jun, Rostislav (b) 1342 - Šebek, Miroslav (w) 1284 0 - 1
Fousek, Petr (w) 1100 - Knížák, Leoš (b) 0 1 - 0
ŠK Rapid Pardubice F ELO - Rapid G + DDM Přelouč ELO 4 : 1
Joukl, Jakub (w) 1724 - Hon, Jiří (b) 1752 ½ - ½
Fiala, Jan (b) 1652 - Jambor, Ladislav (w) 1570 1 - 0
Nešpůrek, Jan (w) 1549 - Laurin, Jakub (b) 1262 1 - 0
Kvapil, Paul (b) 1022 - Kukla, Štěpán (w) 1100 ½ - ½
Kafka, Ondřej (w) 1095 - Rosenberger, Tomáš (b) 0 1 - 0
TJ Sokol Krucemburk ELO - ŠS Železné hory C ELO 2½:2½
Kačor, Petr (w) 1588 - Šilar, Lubomír (b) 2027 ½ - ½
Kafka, Roman (b) 1516 - Nešpůrek, Jakub (w) 1390 1 - 0
Michal, Milan (w) 1600 - Štolovský, Vojtěch (b) 1227 1 - 0
Melichar, Jaroslav (b) 1448 - Rožek, Jan (w) 1341 0 - 1
Štorek, Ladislav (w) 1364 - Hrdlička, Jan (b) 1356 0 - 1
ŠK Rapid Pardubice D ELO - 2222 ŠK Polabiny G ELO 1½:3½
Svítil, Radek (w) 1663 - Čermák, Dušan (b) 1637 ½ - ½
Štekl, Filip (b) 1376 - Škorpík, František (w) 1590 1 - 0
Seidl, Václav (w) 0 - Krejčí, Jan (b) 1533 0 - 1
Vytiska, Jan (b) 0 - Melichar, Zdeněk (w) 1404 0 - 1
Čapoun, Krištof (w) 1000 - Vorel, Bohuslav (b) 1548 0 - 1

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

zrušeno
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz