Pardubický krajský šachový svaz 

V 9. kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald B - Žamberk B 2:3, Kunvald C - Červená Voda 1,5:3,5, Kunvald D - Ústí nad Orlicí D 1:4, Jablonné nad Orlicí - Nekoř 4:1, Mistrovice B - Lanškroun C 3:2. Tabulku o 2 body vede Ústí nad Orlicí D.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 8 7 0 1 21 30,5 13,5
2 9 TJ Jablonné nad Orlicí 8 6 1 1 19 27 11
3 10 TJ Sokol Mistrovice B 8 6 0 2 18 24,5 10,5
4 3 ŠS Červená Voda 8 5 1 2 16 24 11
5 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 9 4 1 4 13 24 10,5
6 4 SK+Sokol Žamberk B 8 4 1 3 13 20 8
7 1 TJ Sokol Nekoř 8 4 0 4 12 19 7,5
8 5 ŠO Horní Čermná B 8 2 0 6 6 15 5,5
9 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 8 2 0 6 6 15 5,5
10 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 8 2 0 6 6 11 3
11 11 TJ Lanškroun C 9 1 0 8 3 15 6

 

ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B ELO - SK+Sokol Žamberk B ELO 2 : 3
Krčmář, Stanislav (w) 1558 - Kopal, Vladimír (b) 1522 1 - 0
Štěpán, Stanislav (b) 1589 - Šulc, Jiří (w) 1600 0 - 1
Bém, Tomáš (w) 1441 - Mazura, Jaroslav (b) 1496 0 - 1
Tobiška, Jaroslav (b) 1544 - Janeček, Miroslav (w) 1474 0 - 1
Hejkrlík, Petr (w) 1307 - Zucha, Ilja (b) 1093 1 - 0
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C ELO - ŠS Červená Voda ELO 1½:3½
Rusz, Gustav (w) 1500 - Brychta, Antonín (b) 1618 0 - 1
Rusz, Roman (b) 1505 - Matoulek, Václav (w) 1501 ½ - ½
Mlynář, Miroslav (w) 1394 - Bednarz, Roman (b) 1603 1 - 0
Šejnoha, Lukáš (b) 1347 - Hošpes, Jaroslav (w) 1425 0 - 1
Michalička, Václav (w) 1354 - Budař, Jan (b) 1365 0 - 1
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D ELO - ŠK Ústí nad Orlicí D ELO 1 : 4
Dvořák, Eduard (w) 1617 - Volf, Jaroslav (b) 1961 0 - 1
Řehák, Josef (b) 1409 - Švec, Jiří (w) 1513 0 - 1
Řehák, Jan (w) 1365 - Leksová, Soňa (b) 1645 ½ - ½
Vymetálek, Tomáš (b) 1467 - Kylar, Pavel (w) 1756 ½ - ½
Biedla, Vojtěch (w) 1247 - Píše, Michal (b) 1348 0 - 1
TJ Jablonné nad Orlicí ELO - TJ Sokol Nekoř ELO 4 : 1
Filip, Libor (w) 1783 - Vohník, Miroslav (b) 1666 1 - 0
Vorlíček, Pavel (b) 1643 - Marek, Ladislav (w) 1268 0 - 1
Černohous, Jiří (w) 1696 - Langr, Petr (b) 1538 1 - 0
Kubíček, Vlastimil (b) 1632 - Šípek, Vladimír (w) 1103 1 - 0
Unčovský, Josef (w) 1313 - Beneš, David (b) 0 1 - 0
TJ Sokol Mistrovice B ELO - TJ Lanškroun C ELO 3 : 2
Janota, Jiří (w) 1557 - Kolomý, Adam (b) 1693 0 - 1
Bouchal, Tomáš (b) 1580 - Křivohlávek, Josef (w) 1399 1 - 0
Kristl, Václav (w) 1660 - Bureš, Martin (b) 1096 1 - 0
Řehák, Miroslav (b) 1253 - Lapáček, Luboš (w) 1388 0 - 1
Glöckner, Jaromír (w) 1786 - Pokorný, Jiří (b) 1100 1 - 0

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

zrušeno
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz