Pardubický krajský šachový svaz 

V 10. kole KSS hraném 13. června byly dosaženy tyto výsledky: Nekoř - Mistrovice 2:3, Ústí D - Jablonné 2,5:2,5, Červená Voda - Kunvald D 1:4, Žamberk B - Kunvald C 2,5:2,5, Horní Čermná B - Kunvald B 2,5:2,5. V 11. kole KSS hraném 14. června byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald C - Horní Čermná B 3,5:1,5, Kunvald B - Žamberk B 2,5:2,5, Jablonné - Červená Voda 2,5:2,5, Mistrovice B - Ústí D 1:4, Lanškroun C - Nekoř 3,5:1,5. Do KPII postoupilo družstvo Ústí nad Orlicí D.

Konečné pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 10 8 1 1 25 37 15,5
2 9 TJ Jablonné nad Orlicí 10 6 3 1 21 32 11,5
3 10 TJ Sokol Mistrovice B 10 7 0 3 21 28,5 12
4 3 ŠS Červená Voda 10 5 2 3 17 27,5 12
5 4 SK+Sokol Žamberk B 10 4 3 3 15 25 10
6 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 10 4 2 4 14 26,5 11,5
7 1 TJ Sokol Nekoř 10 4 0 6 12 22,5 8,5
8 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 10 3 1 6 10 21,5 8,5
9 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 10 3 1 6 10 17 5,5
10 5 ŠO Horní Čermná B 10 2 1 7 7 19 7
11 11 TJ Lanškroun C 10 2 0 8 6 18,5 7,5

10. kolo

TJ Sokol Nekoř ELO - TJ Sokol Mistrovice B ELO 2 : 3
Marek, Ladislav (w) 1600 - Bouchal, Tomáš (b) 1585 0 - 1
Langr, Petr (b) 1532 - Řehák, Miroslav (w) 1240 1 - 0
Špinler, Bronislav (w) 1409 - Macháček, Martin (b) 1299 ½ - ½
Šípek, Vladimír (b) 1447 - Valenta, Rudolf (w) 1543 ½ - ½
Beneš, David (w) 0 - Glöckner, Jaromír (b) 1786 0 - 1
ŠK Ústí nad Orlicí D ELO - TJ Jablonné nad Orlicí ELO 2½:2½
Smola, Jan (w) 1792 - Filip, Libor (b) 1783 ½ - ½
Dudla, Martin (b) 1668 - Trampota, Luděk (w) 1665 ½ - ½
Holásková, Veronika (w) 1402 - Unčovský, Josef (b) 1313 ½ - ½
Holásek, Tomáš (b) 1084 - Filip, Dominik (w) 1242 ½ - ½
Holásková, Markéta (w) 1115 - Filip, Karel (b) 1000 ½ - ½
ŠS Červená Voda ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D ELO 1 : 4
Brychta, Antonín (w) 1625 - Dvořák, Eduard (b) 1615 0 - 1
Matoulek, Václav (b) 1501 - Řehák, Josef (w) 1402 0 - 1
Budař, Jan (w) 1384 - Hrdina, Filip (b) 1143 0 - 1
Malý, Evžen (b) 1563 - Suchodol, Lukáš (w) 1099 1 - 0
Pauk, Jiří (w) 1000 - Haas, Matouš (b) 1323 0 - 1
SK+Sokol Žamberk B ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C ELO 2½:2½
Kopal, Vladimír (w) 1513 - Rusz, Gustav (b) 1493 1 - 0
Mazura, Jaroslav (b) 1504 - Mlynář, Miroslav (w) 1409 1 - 0
Janeček, Miroslav (w) 1486 - Šejnoha, Lukáš (b) 1331 0 - 1
Charvát, Václav (b) 1341 - Michalička, Václav (w) 1344 0 - 1
Uřičář, Petr (w) 1241 - Šejnoha, Jan (b) 1058 ½ - ½
ŠO Horní Čermná B ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B ELO 2½:2½
Cimprich, Miroslav (w) 1719 - Krčmář, Stanislav (b) 1567 1 - 0
Balcar, Vojtěch (b) 1330 - Štěpán, Stanislav (w) 1579 0 - 1
Dušek, Adam (w) 1266 - Bém, Tomáš (b) 1433 0 - 1
Marek, Jan (b) 1411 - Tobiška, Jaroslav (w) 1532 1 - 0
Cimprich, Lukáš (w) 1115 - Hejkrlík, Petr (b) 1307 ½ - ½

11. kolo

ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C ELO - ŠO Horní Čermná B ELO 3½:1½
Rusz, Gustav (w) 1493 - Balcar, Vojtěch (b) 1330 1 - 0
Mlynář, Miroslav (b) 1409 - Balcar, Michal (w) 1428 0 - 1
Michalička, Václav (w) 1344 - Večeř, Martin (b) 1393 1 - 0
Křehký, Roman (b) 1467 - Padrtka, Jiří (w) 1558 ½ - ½
Šejnoha, Jan (w) 1058 - Pusztai, Radim (b) 1100 1 - 0
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D ELO - SK+Sokol Žamberk B ELO 2½:2½
Dvořák, Eduard (w) 1615 - Kopal, Vladimír (b) 1513 0 - 1
Řehák, Josef (b) 1402 - Šulc, Jiří (w) 1610 ½ - ½
Biedla, Vojtěch (w) 1233 - Mazura, Jaroslav (b) 1504 1 - 0
Hrdina, Filip (b) 1143 - Janeček, Miroslav (w) 1486 1 - 0
Suchodol, Lukáš (w) 1099 - Charvát, Václav (b) 1341 0 - 1
TJ Jablonné nad Orlicí ELO - ŠS Červená Voda ELO 2½:2½
Vorlíček, Pavel (w) 1643 - Brychta, Antonín (b) 1625 ½ - ½
Kubíček, Vlastimil (b) 1632 - Matoulek, Václav (w) 1501 ½ - ½
Halmazňa, Jiří (w) 1655 - Hošpes, Jaroslav (b) 1441 1 - 0
Unčovský, Josef (b) 1313 - Budař, Jan (w) 1384 ½ - ½
Filip, Karel (w) 1000 - Ludvik, František (b) 1634 0 - 1
TJ Sokol Mistrovice B ELO - ŠK Ústí nad Orlicí D ELO 1 : 4
Janota, Jiří (w) 1551 - Volf, Jaroslav (b) 1963 0 - 1
Bouchal, Tomáš (b) 1585 - Dudla, Martin (w) 1668 1 - 0
Řehák, Miroslav (w) 1240 - Švec, Jiří (b) 1520 0 - 1
Zikán, Václav (b) 1000 - Holásková, Veronika (w) 1402 0 - 1
Baláš, Vojtěch (w) 1340 - Leksová, Soňa (b) 1577 0 - 1
TJ Lanškroun C ELO - TJ Sokol Nekoř ELO 3½:1½
Boháč, Luboš (w) 1594 - Marek, Ladislav (b) 1600 1 - 0
Křivohlávek, Josef (b) 1394 - Langr, Petr (w) 1532 0 - 1
Pilný, Jaroslav (w) 1489 - Špinler, Bronislav (b) 1409 ½ - ½
Lapáček, Luboš (b) 1394 - Šípek, Vladimír (w) 1447 1 - 0
Sedlák, Jakub (w) 1391 - Beneš, David (b) 0 1 - 0

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

zrušeno
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz