Pardubický krajský šachový svaz 

V 10. kole KSZ hraném 13. června byly dosaženy tyto výsledky: Železné Hory - Rapid D 4:1, Miřetice - Rapid F 1:4, Rapid E - Chotěboř C 3,5:1,5, Železné Hory B - Chrudim C 4:1. V 11. kole KSS hraném 14. června byly dosaženy tyto výsledky: Chotěboř C - Železné Hory B 2:3, Rapid F - Rapid E 3,5:1,5, Rapid D - Rapid G 1:4, Polabiny G - Železné Hory C 2,5:2,5. Do KPII postoupilo družstvo Chrudim C.

Konečné pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 TJ ŠO Chrudim C 10 8 1 1 25 33,5 13
2 5 ŠS Železné hory B 10 8 1 1 25 31,5 13,5
3 8 ŠK Rapid Pardubice F 10 7 0 3 21 32 12,5
4 1 ŠS Železné hory C 10 5 3 2 18 29 11,5
5 4 ŠK Rapid Pardubice E 10 6 0 4 18 26 8,5
6 11 2222 ŠK Polabiny G 10 5 1 4 16 28 12
7 7 TJ CHS Chotěboř C 10 4 1 5 13 24,5 11,5
8 3 NOPO Miřetice 9 2 1 6 7 19 7
9 2 Rapid G + DDM Přelouč 9 2 0 7 6 16,5 6
10 9 TJ Sokol Krucemburk 8 1 1 6 4 13,5 4,5
11 10 ŠK Rapid Pardubice D 10 0 1 9 1 11,5 3

10. kolo

ŠS Železné hory C ELO - ŠK Rapid Pardubice D ELO 4 : 1
Šilar, Lubomír (w) 2019 - Svítil, Radek (b) 1662 0 - 1
Nešpůrek, Jakub (b) 1377 - Kurka, Petr (w) 1273 1 - 0
Hrdlička, Jan (w) 1376 - Seidl, Václav (b) 0 1 - 0
Hrdlička, Jakub (b) 1051 - Vytiska, Tomáš (w) 0 1 - 0
Nešpůrek, Vojtěch (w) 1144 - Čapoun, Krištof (b) 1000 1 - 0
Rapid G + DDM Přelouč ELO - TJ Sokol Krucemburk ELO 0 : 0
bez hráče (w) 0 - bez hráče (b) 0      
bez hráče (w) 0 - bez hráče (b) 0      
bez hráče (w) 0 - bez hráče (b) 0      
bez hráče (w) 0 - bez hráče (b) 0      
bez hráče (w) 0 - bez hráče (b) 0      
NOPO Miřetice ELO - ŠK Rapid Pardubice F ELO 1 : 4
Janoušek, Petr (w) 1667 - Joukl, Jakub (b) 1725 ½ - ½
Janoušek, Ladislav (b) 1474 - Nešpůrek, Jan (w) 1552 0 - 1
Kůs, Miroslav (w) 1377 - Seidl, Zdeněk (b) 1835 0 - 1
Samková, Pavla (b) 1309 - Kvapil, Paul (w) 1022 ½ - ½
Janoušek, Jiří (w) 1188 - Kafka, Ondřej (b) 1095 0 - 1
ŠK Rapid Pardubice E ELO - TJ CHS Chotěboř C ELO 3½:1½
Joukl, Martin (w) 1599 - Pejřimovská, Viola (b) 1563 1 - 0
Kalhous, Miroslav (b) 1523 - Pejřimovský, Tadeáš (w) 1408 0 - 1
Sedlák, Petr (w) 1476 - Zvolánek, Štěpán (b) 1094 1 - 0
Vinš, Karel (b) 1376 - Křivský, Tomáš (w) 0 ½ - ½
Březina, Dalibor (w) 0 - Křivský, Mikuláš (b) 1000 1 - 0
ŠS Železné hory B ELO - TJ ŠO Chrudim C ELO 4 : 1
Veselý, Emanuel (w) 1787 - Linhart, Zbyněk (b) 1882 1 - 0
Tyč, Miroslav (b) 1740 - Němec, Bohumil (w) 1777 ½ - ½
Holub, Miloš (w) 1424 - Němec, Vladimír (b) 1609 ½ - ½
Vojáček, Jan (b) 1358 - Sokol, Pavel (w) 1443 1 - 0
Kravařík, Jindřich (w) 1377 - Zelený, František (b) 1454 1 - 0

11. kolo

TJ CHS Chotěboř C ELO - ŠS Železné hory B ELO 2 : 3
Pejřimovská, Viola (w) 1563 - Jura, Jiří (b) 1544 1 - 0
Pejřimovský, Tadeáš (b) 1408 - Tyč, Miroslav (w) 1740 0 - 1
Jun, Rostislav (w) 1301 - Kravařík, Jindřich (b) 1377 0 - 1
Zvolánek, Štěpán (b) 1094 - Tyč, Jakub (w) 1234 0 - 1
Fousek, Petr (w) 1293 - Tyč, Karel (b) 1003 1 - 0
ŠK Rapid Pardubice F ELO - ŠK Rapid Pardubice E ELO 3½:1½
Joukl, Jakub (w) 1725 - Joukl, Martin (b) 1599 ½ - ½
Fiala, Jan (b) 1660 - Kalhous, Miroslav (w) 1523 ½ - ½
Nešpůrek, Jan (w) 1552 - Vinš, Karel (b) 1376 ½ - ½
Macek, Jaroslav (b) 1424 - Pištora, Lubomír (w) 1398 1 - 0
Kvapil, Paul (w) 1022 - Březina, Dalibor (b) 0 1 - 0
TJ Sokol Krucemburk ELO - NOPO Miřetice ELO 0 : 0
bez hráče (w) 0 - bez hráče (b) 0      
bez hráče (w) 0 - bez hráče (b) 0      
bez hráče (w) 0 - bez hráče (b) 0      
bez hráče (w) 0 - bez hráče (b) 0      
bez hráče (w) 0 - bez hráče (b) 0      
ŠK Rapid Pardubice D ELO - Rapid G + DDM Přelouč ELO 1 : 4
Svítil, Radek (w) 1662 - Hon, Jiří (b) 1751 ½ - ½
Štekl, Filip (b) 1407 - Jambor, Ladislav (w) 1554 ½ - ½
Seidl, Václav (w) 0 - Laurin, Jakub (b) 1256 0 - 1
Vytiska, Jan (b) 0 - Blažek, Marek (w) 0 - - +
Hong, Biyu (w) 1078 - Rosenberger, Tomáš (b) 0 - - +
2222 ŠK Polabiny G ELO - ŠS Železné hory C ELO 2½:2½
Škorpík, František (w) 1575 - Šilar, Lubomír (b) 2019 ½ - ½
Krejčí, Jan (b) 1533 - Nešpůrek, Jakub (w) 1377 0 - 1
Melichar, Zdeněk (w) 1404 - Hrdlička, Jan (b) 1376 0 - 1
Vorel, Bohuslav (b) 1548 - Hrdlička, Jakub (w) 1051 1 - 0
Kvapil, Pavel (w) 1482 - Nešpůrek, Vojtěch (b) 1144 1 - 0

18.7.2020 Nekoř
Turnaj Šnek

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

11.-13.9.2020 Milovy
KPJ mládeže HD10-16

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

odloženo
3. turnaj CHŠO

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz