Vytisknout

V letošním roce se Extraligy z našeho kraje účastní pouze GASCO Pardubice, o víkendu 16. a 17. října se hrála první dvě kola. V letošním roce je dokonce 14 týmů, z nichž ale čtyři spadnou do prvních lig. V sobotu těsně porazili nováčka z Líní 4,5-3,5 a v neděli prohráli vysoko 1:7 s favoritem celé soutěže 1. Novoborským ŠK.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 3 2 0 1 6 13 3
2 8 1. Novoborský šachový klub 2 2 0 0 6 11,5 5
3 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2 2 0 0 6 10 2
4 13 ŠK Dopravní podnik Praha 2 2 0 0 6 9,5 2
5 12 ŠK Zikuda Turnov 2 1 1 0 4 9 3,5
6 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 3 1 0 2 3 10,5 1,5
7 9 GASCO Pardubice 2 1 0 1 3 5,5 1,5
8 10 Slavia Kroměříž 2 0 1 1 1 7,5 2,5
9 7 INGEM - ŠK Líně 2 0 1 1 1 7,5 2
10 5 ŠK Slavoj Ostrava - Poruba 2 0 1 1 1 7 1,5
11 14 Siesta Labs Unichess 2 0 0 2 0 7 0,5
12 6 Labortech Ostrava 2 0 0 2 0 6 1
13 1 ŠK Duras BVK Královo Pole 0 0 0 0 0 0 0
  2 Moravská Slavia Brno 0 0 0 0 0 0 0

 

Šach. 7 INGEM - ŠK Líně ELO   - 9 GASCO Pardubice ELO   3½:4½
5/1 GM Štoček, Jiří (w) 2577 z - GM Láznička, Viktor (b) 2647 z ½ - ½
5/2 GM Mihok, Oliver (b) 2534 C,z - GM Sadzikowski, Daniel (w) 2527 C ½ - ½
5/3 GM Korpa, Bence (w) 2517 C,z - GM Pecháč, Jerguš (b) 2544 C 0 - 1
5/4 GM Petr, Martin (b) 2501 z - GM Votava, Jan (w) 2492 z ½ - ½
5/5 GM Nagy, Gabor (w) 2535 C - GM Jirovský, Miloš (b) 2452 z ½ - ½
5/6 GM Neuman, Petr (b) 2383 z,ZK - FM Vrána, Jan (w) 2409 z 1 - 0
5/7 FM Sharashenidze, Akaki (w) 2346 z - WGM Movsesian, Julia (b) 2326 C ½ - ½
5/8 FM Špreňar, Petr (b) 2259   - FM Říha, Vojtěch (w) 2279   0 - 1

 

Šach. 9 GASCO Pardubice ELO   - 8 1. Novoborský šachový klub ELO   1 : 7
6/1 GM Láznička, Viktor (w) 2647 z - GM Harikrishna, Pentala (b) 2719 C,z 0 - 1
6/2 GM Sadzikowski, Daniel (b) 2527 C - GM Navara, David (w) 2691 z 0 - 1
6/3 GM Pecháč, Jerguš (w) 2544 C - GM Grandelius, Nils (b) 2662 C 0 - 1
6/4 GM Votava, Jan (b) 2492 z - GM Socko, Bartosz (w) 2632 C 0 - 1
6/5 GM Jirovský, Miloš (w) 2452 z - GM Žilka, Štěpán (b) 2580 z 0 - 1
6/6 FM Vrána, Jan (b) 2409 z - GM Babula, Vlastimil (w) 2562 z,ZK 0 - 1
6/7 WGM Movsesian, Julia (w) 2326 C - GM Krejčí, Jan (b) 2553 z 0 - 1
6/8 FM Říha, Vojtěch (b) 2279   - GM Kalod, Radek (w) 2473   1 - 0
Kategorie: Ligy