Vytisknout

V neděli 17. října odstartoval nový ročník 2. ligy D. Lanškroun porazil Žďár nad Sázavou 5,5:2,5. Vysoké Mýto vyhrálo 6,5:1,5 nad Ústím nad Orlicím a Chrudim prohrála se Zábřehem 3:5, Polabiny C těsně porazili Poličku 4,5:3,5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 ŠK Vysoké Mýto 1 1 0 0 3 6,5 2,5
  10 TJ Slavia Hradec Králové 1 1 0 0 3 6,5 2,5
3 11 Panda Rychnov nad Kněžnou 1 1 0 0 3 5,5 2,5
  12 TJ Lanškroun 1 1 0 0 3 5,5 2,5
5 8 ŠK 1921 Zábřeh 1 1 0 0 3 5 1,5
6 6 2222 ŠK Polabiny C 1 1 0 0 3 4,5 1,5
7 7 TJ Štefanydes Polička 1 0 0 1 0 3,5 1
8 5 TJ ŠO Chrudim 1 0 0 1 0 3 0,5
9 1 TJ Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 2,5 1
  2 ŠK Lípa 1 0 0 1 0 2,5 1
11 3 TJ Jiskra Hořice 1 0 0 1 0 1,5 0
  9 ŠK Ústí nad Orlicí 1 0 0 1 0 1,5 0

 

TJ Žďár nad Sázavou ELO - TJ Lanškroun ELO 2½:5½
Večeřa, Pavel (w) 2071 - Havelka, Josef (b) 2390 0 - 1
Fišar, Josef (b) 2084 - Krátký, Josef (w) 2014 0 - 1
Siebenbürger, Vlastimil (w) 1995 - Jiroušek, Jan (b) 1959 1 - 0
Celý, Jaroslav (b) 1970 - Pokorný, Tomáš (w) 2229 0 - 1
Svoboda, Ivo (w) 1930 - Kupsa, Matěj (b) 2077 0 - 1
Sýkora, Milan (b) 1927 - Ambrož, Antonín (w) 1954 1 - 0
Pavliš, Jaromír (w) 1882 - Mikyska, Kamil (b) 1929 ½ - ½
Geffroy, Dominique (b) 1517 - Solil, Roman (w) 1973 0 - 1
ŠK Lípa ELO - Panda Rychnov nad Kněžnou ELO 2½:5½
Gloser, David (w) 2179 - Sabuk, Piotr (b) 2396 0 - 1
Jirásek, Pavel (b) 2282 - Fiedorek, Michal (w) 2327 0 - 1
Sucharda, David (w) 2078 - Kačírek, Petr (b) 2250 0 - 1
Šedivý, Martin (b) 2134 - Horák, Jan (w) 2154 ½ - ½
Rokoš, Filip (w) 2070 - Machlowski, Slawomir (b) 2033 0 - 1
Fiedler, Bedřich (b) 2099 - Daniel, Jiří (w) 1981 1 - 0
Sucharda, Tomáš (w) 1990 - Pavlíček, Miroslav (b) 1920 1 - 0
Novák, Luděk (b) 1968 - Novotný, Josef (w) 1910 0 - 1
TJ Jiskra Hořice ELO - TJ Slavia Hradec Králové ELO 1½:6½
Buločkin, Martin (w) 2315 - Hába, Petr (b) 2455 ½ - ½
Flašar, Jaroslav (b) 2069 - Nun, Jiří (w) 2283 0 - 1
Kulhánek, Jáchym (w) 1901 - Pokorný, Zdeněk (b) 2209 ½ - ½
Stejskal, Michal (b) 1851 - Winter, Ondřej (w) 2026 0 - 1
Rusnák, Jan (w) 2032 - Jezbera, Jiří (b) 2146 0 - 1
Matonoha, Ctirad (b) 1977 - Novák, Radomír (w) 2104 0 - 1
Šedivý, Aleš (w) 1886 - Smolej, Lukáš (b) 1920 0 - 1
Luštinec, Vladimír (b) 1885 - Marek, Petr (w) 1860 ½ - ½
ŠK Vysoké Mýto ELO - ŠK Ústí nad Orlicí ELO 6½:1½
Sabol, Marian (w) 2286 - Šmajzr, Martin (b) 2149 1 - 0
Kosek, Marek (b) 2162 - Holásek, Pavel (w) 2007 ½ - ½
Zdechovský, Tobiáš (w) 1956 - Hrobař, Vlastimil (b) 1965 1 - 0
Trhal, Tomáš (b) 2053 - Netušil, Jakub (w) 1949 1 - 0
Kosek, Jiří (w) 2054 - Poslušný, Martin (b) 1917 ½ - ½
Doseděl, Jiří (b) 1987 - Šimek, Zdeněk (w) 1925 1 - 0
Ptáček, Luboš (w) 2041 - Šmajzrová, Veronika (b) 1886 1 - 0
Zeman, Daniel (b) 1829 - Kalousek, Vladimír (w) 1919 ½ - ½
TJ ŠO Chrudim ELO - ŠK 1921 Zábřeh ELO 3 : 5
Němec, Pavel (w) 2226 - Krmela, Aleš (b) 2097 0 - 1
Malivánek, Jiří (b) 2085 - Sohr, Vladimír (w) 2096 ½ - ½
Hlaváček, Robert (w) 2137 - Strašil, Pavel (b) 2027 ½ - ½
Kokeš, Bohuslav (b) 1961 - Zapletal, Jiří (w) 2016 ½ - ½
Krys, Jaromír (w) 2017 - Opravil, Karel (b) 2048 1 - 0
Králová, Gabriela (b) 1683 - Doležel, Jaromír (w) 2020 0 - 1
Roušar, Zdeněk (w) 1838 - Růžička, Milan (b) 2055 0 - 1
Veselý, Tomáš (b) 1998 - Vicenec, Roman (w) 1943 ½ - ½
2222 ŠK Polabiny C ELO - TJ Štefanydes Polička ELO 4½:3½
Jedlička, Aleš (w) 2219 - Švanda, Ondřej (b) 2269 ½ - ½
Brožka, Karel (b) 2140 - Červený, Petr (w) 2321 0 - 1
Vařejčko, Josef (w) 2219 - Černý, David (b) 2146 1 - 0
Bujnoch, Radek (b) 2195 - Pavlíček, Lukáš (w) 1998 0 - 1
Jareš, Michal (w) 2141 - Novák, Aleš (b) 2087 ½ - ½
Mojžíš, Jaroslav (b) 2093 - Houška, Bronislav (w) 1925 1 - 0
Bouška, Jiří (w) 2025 - Lorenc, Oldřich (b) 2098 ½ - ½
Mojžíš, Martin (b) 1977 - Komárková, Magdaléna (w) 1982 1 - 0
Kategorie: Ligy