Pardubický krajský šachový svaz 

V neděli 7. listopadu 2021 se hrálo druhé kolo 2. ligy D. Lanškroun prohrál s Poličkou 2,5:5,5, Polabiny B porazily Zábřeh 5:3, v záchranářském duelu vyhrálo Ústí nad Orlicí nad Chrudimí těsně 4,5:3,5 a Vysoké Mýto prohrálo v Hradci Králové 3:5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 11 Panda Rychnov nad Kněžnou 2 2 0 0 6 12 5
2 10 TJ Slavia Hradec Králové 2 2 0 0 6 11,5 4
3 6 2222 ŠK Polabiny C 2 2 0 0 6 9,5 3
4 4 ŠK Vysoké Mýto 2 1 0 1 3 9,5 3
5 2 ŠK Lípa 2 1 0 1 3 9 4
6 7 TJ Štefanydes Polička 2 1 0 1 3 9 2,5
7 12 TJ Lanškroun 2 1 0 1 3 8 2,5
8 8 ŠK 1921 Zábřeh 2 1 0 1 3 8 2
9 9 ŠK Ústí nad Orlicí 2 1 0 1 3 6 1,5
10 5 TJ ŠO Chrudim 2 0 0 2 0 6,5 1,5
11 1 TJ Žďár nad Sázavou 2 0 0 2 0 4 1,5
12 3 TJ Jiskra Hořice 2 0 0 2 0 3 0

 

TJ Lanškroun ELO - TJ Štefanydes Polička ELO 2½:5½
Havelka, Josef (w) 2390 - Švanda, Ondřej (b) 2269 ½ - ½
Krátký, Josef (b) 2014 - Červený, Petr (w) 2321 0 - 1
Jiroušek, Jan (w) 1959 - Pavlíček, Lukáš (b) 1998 0 - 1
Pokorný, Tomáš (b) 2229 - Komárek, David (w) 2123 ½ - ½
Kupsa, Matěj (w) 2077 - Houška, Bronislav (b) 1925 ½ - ½
Hrubeš, Pavel (b) 2141 - Lorenc, Oldřich (w) 2098 ½ - ½
Ambrož, Antonín (w) 1954 - Komárková, Magdaléna (b) 1982 ½ - ½
Solil, Roman (b) 1973 - Švanda, Adam (w) 1884 0 - 1
ŠK 1921 Zábřeh ELO - 2222 ŠK Polabiny C ELO 3 : 5
Krmela, Aleš (w) 2097 - Jedlička, Aleš (b) 2219 0 - 1
Sohr, Vladimír (b) 2096 - Brožka, Karel (w) 2140 ½ - ½
Strašil, Pavel (w) 2027 - Vařejčko, Josef (b) 2219 ½ - ½
Doležel, Jaromír (b) 2020 - Bujnoch, Radek (w) 2195 0 - 1
Trhal, Michal (w) 2007 - Mojžíš, Jaroslav (b) 2093 ½ - ½
Urbášek, Oleg (b) 1964 - Bouška, Jiří (w) 2025 ½ - ½
Růžička, Milan (w) 2055 - Lihotský, Lukáš (b) 1970 1 - 0
Reichl, Roman (b) 1770 - Stoček, Martin (w) 1775 0 - 1
ŠK Ústí nad Orlicí ELO - TJ ŠO Chrudim ELO 4½:3½
Šmajzr, Martin (w) 2149 - Němec, Pavel (b) 2226 0 - 1
Holásek, Pavel (b) 2007 - Malivánek, Jiří (w) 2085 0 - 1
Beil, Zdeněk (w) 2194 - Hlaváček, Robert (b) 2137 ½ - ½
Grundman, Václav (b) 2037 - Kokeš, Bohuslav (w) 1961 1 - 0
Hrobař, Vlastimil (w) 1965 - Krys, Jaromír (b) 2017 ½ - ½
Netušil, Jakub (b) 1949 - Roušar, Zdeněk (w) 1838 ½ - ½
Jániš, Petr (w) 1915 - Hájek, Jaroslav (b) 1889 1 - 0
Poslušný, Martin (b) 1917 - Němec, Bohumil (w) 1780 1 - 0
TJ Slavia Hradec Králové ELO - ŠK Vysoké Mýto ELO 5 : 3
Nun, Jiří (w) 2283 - Sabol, Marian (b) 2286 ½ - ½
Pokorný, Zdeněk (b) 2209 - Horáček, Michal (w) 2115 0 - 1
Prymula, Roman (w) 2163 - Kosek, Marek (b) 2162 ½ - ½
Winter, Ondřej (b) 2026 - Kosek, Jiří (w) 2054 1 - 0
Jezbera, Jiří (w) 2146 - Doseděl, Jiří (b) 1987 1 - 0
Novák, Radomír (b) 2104 - Třasák, Ondřej (w) 1945 ½ - ½
Banič, Marek (w) 1947 - Lipavský, Dušan (b) 1949 1 - 0
Marek, Petr (b) 1860 - Daněk, Pavel (w) 1867 ½ - ½
Panda Rychnov nad Kněžnou ELO - TJ Jiskra Hořice ELO 6½:1½
Sabuk, Piotr (w) 2396 - Flašar, Jaroslav (b) 2069 ½ - ½
Fiedorek, Michal (b) 2327 - Kulhánek, Jáchym (w) 1901 1 - 0
Kačírek, Petr (w) 2250 - Stejskal, Michal (b) 1851 1 - 0
Horák, Jan (b) 2154 - Rusnák, Jan (w) 2032 1 - 0
Daniel, Jiří (w) 1981 - Matonoha, Ctirad (b) 1977 ½ - ½
Šobotník, Petr (b) 1935 - Šedivý, Aleš (w) 1886 ½ - ½
Pavlíček, Miroslav (w) 1920 - Luštinec, Vladimír (b) 1885 1 - 0
Novotný, Josef (b) 1910 - Šafařík, Kamil (w) 1764 1 - 0
TJ Žďár nad Sázavou ELO - ŠK Lípa ELO 1½:6½
Večeřa, Pavel (w) 2071 - Gloser, David (b) 2179 ½ - ½
Fišar, Josef (b) 2084 - Jirásek, Pavel (w) 2282 0 - 1
Siebenbürger, Vlastimil (w) 1995 - Tázlar, Petr (b) 2274 0 - 1
Celý, Jaroslav (b) 1970 - Sucharda, David (w) 2078 1 - 0
Hámorník, Jozef (w) 2067 - Šedivý, Martin (b) 2134 0 - 1
Svoboda, Ivo (b) 1930 - Rokoš, Filip (w) 2070 0 - 1
Sýkora, Milan (w) 1927 - Sucharda, Tomáš (b) 1990 0 - 1
Geffroy, Dominique (b) 1517 - Novák, Luděk (w) 1968 0 - 1

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz