Pardubický krajský šachový svaz 

U 1. ligy východ se letos hraje experimentálně systémem dvojkol jako v extralize. O víkend 27. a 28. se pokračovalo třetím a čtvrtým kolem, jediný zástupce PDŠS Chotěboř ale vlivem koronaviru má dvojkolo přeložené na 8. a 9. ledna. V 1. lize západ se hrálo 4. kolo tradičně v neděli, Polabiny si připsaly první výhru nad Pankrácí 5:3.

Pořadí - 1. liga západ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 9 TJ Spartak Vlašim 4 3 1 0 10 20,5 8
2 8 SK OAZA Praha 4 3 1 0 10 19 5,5
3 11 ŠK Města Lysá nad Labem 4 3 0 1 9 17,5 5,5
4 1 TJ Neratovice 4 2 2 0 8 17,5 4,5
5 2 ŠK Dopravní podnik Praha B - EA Hotels 4 2 1 1 7 18 5
6 10 TJ Pankrác 4 2 0 2 6 17,5 5,5
7 6 2222 ŠK Polabiny B 4 1 1 2 4 16 5
8 12 QCC České Budějovice 4 1 1 2 4 15 4
9 4 ŠK Sokol Vyšehrad 4 1 1 2 4 13 3,5
10 3 BETSYS Říčany 1925 4 1 0 3 3 13,5 3
11 5 Unichess Soušek 4 0 1 3 1 13 3
12 7 TJ Kobylisy 4 0 1 3 1 11,5 3,5

 

TJ Pankrác ELO - 2222 ŠK Polabiny B ELO 3 : 5
Polášek, Jaroslav (w) 2396 - Votava, Jan (b) 2492 0 - 1
Svoboda, Svatopluk (b) 2409 - Vrána, Jan (w) 2409 0 - 1
Sokolov, Alexander (w) 2354 - Říha, Vojtěch (b) 2279 1 - 0
Doležal, Radoslav (b) 2377 - Jedlička, Aleš (w) 2219 ½ - ½
Soural, Jan (w) 2159 - Ludvík, Tomáš (b) 2201 ½ - ½
Matras, Ondřej (b) 2190 - Gloser, David (w) 2179 ½ - ½
Postupa, Pavel (w) 2253 - Brožka, Karel (b) 2140 0 - 1
Plešek, Jiří (b) 2015 - Jiroušek, Jan (w) 1959 ½ - ½

 

Pořadí - 1. liga východ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Šachy Hošťálková 4 3 0 1 9 21 8,5
2 3 TJ Vlčnov 4 3 0 1 9 20,5 6,5
3 9 ŠK Slavoj Poruba B 4 2 1 1 7 13,5 3,5
4 10 SK Slavia Orlová 4 2 0 2 6 16 5,5
5 1 Moravská Slavia Brno B 4 1 2 1 5 16 4
6 6 ŠK Vsetín 4 1 1 2 4 14 4
7 4 ŠK Staré Město 3 1 1 1 4 12 3,5
8 12 TŽ Třinec 2 1 1 0 4 9 1,5
9 2 A64 PROCLIENT Grygov 3 1 0 2 3 11 2,5
10 7 ŠK GORDIC 2 0 1 1 1 6,5 1,5
11 11 Slavoj Český Těšín 2 0 1 1 1 6 2
12 8 TJ CHS Chotěboř 2 0 0 2 0 6,5 2,5

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz