Pardubický krajský šachový svaz 

V neděli 19. prosince 2021 se hrálo páté kolo 2. ligy D, byly dosaženy tyto výsledky: Hořice - Lanškroun 5:3, Vysoké Mýto - Lípa 2,5:5,5, Chrudim - Žďár 2,5:5,5, Polabiny C - Panda Rychnov 5:3, Polička - Hradec Králové 3,5:4,5, Zábřeh - Ústí n/O 5:3.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 2222 ŠK Polabiny C 5 4 1 0 13 23,5 8
2 11 Panda Rychnov nad Kněžnou 5 4 0 1 12 25,5 10
3 2 ŠK Lípa 5 4 0 1 12 24,5 9,5
4 10 TJ Slavia Hradec Králové 5 3 1 1 10 23 8,5
5 7 TJ Štefanydes Polička 5 3 0 2 9 24,5 8
6 4 ŠK Vysoké Mýto 5 2 0 3 6 20 5,5
7 1 TJ Žďár nad Sázavou 5 2 0 3 6 17 5,5
8 8 ŠK 1921 Zábřeh 4 2 0 2 6 15 3,5
9 5 TJ ŠO Chrudim 5 1 0 4 3 16,5 5
10 12 TJ Lanškroun 4 1 0 3 3 14,5 4
11 3 TJ Jiskra Hořice 5 1 0 4 3 14 3,5
12 9 ŠK Ústí nad Orlicí 5 1 0 4 3 14 3

 

TJ Jiskra Hořice ELO - TJ Lanškroun ELO 5 : 3
Buločkin, Martin (w) 2315 - Krátký, Josef (b) 2024 1 - 0
Richterová, Nataša (b) 2185 - Jiroušek, Jan (w) 1979 ½ - ½
Flašar, Jaroslav (w) 2055 - Pokorný, Tomáš (b) 2227 0 - 1
Kulhánek, Jáchym (b) 1913 - Kupsa, Matěj (w) 2089 ½ - ½
Šádek, Vojtěch (w) 1968 - Ambrož, Antonín (b) 1943 1 - 0
Matonoha, Ctirad (b) 1970 - Solil, Roman (w) 1969 1 - 0
Šedivý, Aleš (w) 1877 - Švub, Jan (b) 1835 ½ - ½
Luštinec, Vladimír (b) 1884 - Bartoš, Karel (w) 1753 ½ - ½
ŠK Vysoké Mýto ELO - ŠK Lípa ELO 2½:5½
Sabol, Marian (w) 2291 - Jirásek, Pavel (b) 2271 ½ - ½
Kosek, Jiří (b) 2046 - Sucharda, David (w) 2073 0 - 1
Doseděl, Jiří (w) 2004 - Šedivý, Martin (b) 2135 ½ - ½
Třasák, Ondřej (b) 1944 - Rokoš, Filip (w) 2068 0 - 1
Ptáček, Luboš (w) 2049 - Sucharda, Tomáš (b) 2006 0 - 1
Lipavský, Dušan (b) 1943 - Šafařík, Jakub (w) 2180 1 - 0
Daněk, Pavel (w) 1872 - Šmíd, Jaroslav (b) 1953 ½ - ½
Ptáček, Miloslav (b) 1702 - Vítová, Anna (w) 1800 0 - 1
TJ ŠO Chrudim ELO - TJ Žďár nad Sázavou ELO 2½:5½
Němec, Pavel (w) 2209 - Večeřa, Pavel (b) 2068 ½ - ½
Malivánek, Jiří (b) 2085 - Fišar, Josef (w) 2072 0 - 1
Hlaváček, Robert (w) 2134 - Siebenbürger, Vlastimil (b) 2003 ½ - ½
Kokeš, Bohuslav (b) 1953 - Celý, Jaroslav (w) 1966 0 - 1
Novotný, Ondřej (w) 1910 - Svoboda, Ivo (b) 1924 0 - 1
Králová, Gabriela (b) 1681 - Pavliš, Jaromír (w) 1883 0 - 1
Hájek, Jaroslav (w) 1898 - Bílek, Roman (b) 1767 ½ - ½
Němec, Bohumil (b) 1764 - Geffroy, Dominique (w) 1523 1 - 0
2222 ŠK Polabiny C ELO - Panda Rychnov nad Kněžnou ELO 5 : 3
Jedlička, Aleš (w) 2230 - Sabuk, Piotr (b) 2398 ½ - ½
Vařejčko, Josef (b) 2229 - Čech, Pavel (w) 2338 0 - 1
Bujnoch, Radek (w) 2171 - Horák, Jan (b) 2148 ½ - ½
Jareš, Michal (b) 2208 - Machlowski, Slawomir (w) 2044 ½ - ½
Mojžíš, Jaroslav (w) 2099 - Pavlíček, Miroslav (b) 1919 1 - 0
Bouška, Jiří (b) 2027 - Novotný, Josef (w) 1932 1 - 0
Lihotský, Lukáš (w) 1921 - Čermák, Miroslav (b) 1836 1 - 0
Třasáková, Adéla (b) 1909 - Dušánek, Michal (w) 1637 ½ - ½
TJ Štefanydes Polička ELO - TJ Slavia Hradec Králové ELO 3½:4½
Švanda, Ondřej (w) 2281 - Hába, Petr (b) 2459 1 - 0
Červený, Petr (b) 2324 - Nun, Jiří (w) 2291 0 - 1
Pavlíček, Lukáš (w) 2028 - Pokorný, Zdeněk (b) 2208 0 - 1
Komárek, David (b) 2123 - Němec, Zbyněk (w) 2155 ½ - ½
Houška, Bronislav (w) 1921 - Jezbera, Jiří (b) 2153 0 - 1
Lorenc, Oldřich (b) 2096 - Novák, Radomír (w) 2115 0 - 1
Kastner, Oldřich (w) 2004 - Banič, Marek (b) 1947 1 - 0
Komárková, Magdaléna (b) 1972 - Marek, Petr (w) 1862 1 - 0
ŠK 1921 Zábřeh ELO - ŠK Ústí nad Orlicí ELO 5 : 3
Krmela, Aleš (w) 2113 - Šmajzr, Martin (b) 2133 ½ - ½
Sohr, Vladimír (b) 2096 - Holásek, Pavel (w) 2007 0 - 1
Strašil, Pavel (w) 2029 - Grundman, Václav (b) 2037 1 - 0
Opravil, Karel (b) 2052 - Hrobař, Vlastimil (w) 1966 1 - 0
Doležel, Jaromír (w) 2022 - Netušil, Jakub (b) 1942 ½ - ½
Trhal, Michal (b) 2007 - Jániš, Petr (w) 1915 ½ - ½
Růžička, Milan (w) 2056 - Poslušný, Martin (b) 1921 ½ - ½
Reichl, Roman (b) 1765 - Šimek, Zdeněk (w) 1921 1 - 0

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz