Pardubický krajský šachový svaz 

O víkendu 8. a 9. ledna hrála dohrávku 3. a 4. kola 1. ligy východ Chotěboř. Se silným Třincem prohrála 3:5 a v neděli remizovala s Českým Těšínem 4:4. 1. liga západ pokračovala 6. kolem 9. ledna. Polabiny B porazily Neratovice 5:3.

Pořadí - 1. liga západ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 8 SK OAZA Praha 6 5 1 0 16 31,5 10,5
2 11 ŠK Města Lysá nad Labem 6 4 1 1 13 26,5 8,5
3 2 ŠK DP Praha B - EA Hotels 6 3 2 1 11 26,5 7,5
4 1 TJ Neratovice 6 3 2 1 11 25 7
5 9 TJ Spartak Vlašim 6 3 1 2 10 25,5 9
6 12 QCC České Budějovice 6 3 1 2 10 24 7
7 10 TJ Pankrác 6 3 0 3 9 24 7,5
8 6 2222 ŠK Polabiny B 6 2 1 3 7 24 8
9 3 BETSYS Říčany 1925 6 2 0 4 6 22 5
10 4 ŠK Sokol Vyšehrad 6 1 1 4 4 19,5 4,5
11 5 Unichess Soušek 6 0 2 4 2 20,5 5
12 7 TJ Kobylisy 6 0 2 4 2 19 5,5

 

Pořadí - 1. liga východ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Šachy Hošťálková 5 4 0 1 12 25,5 10
2 3 TJ Vlčnov 5 3 1 1 10 24,5 7
3 12 TŽ Třinec 5 3 1 1 10 21,5 5
4 10 SK Slavia Orlová 5 3 0 2 9 20,5 6,5
5 1 Moravská Slavia Brno B 5 2 2 1 8 22,5 6,5
6 7 ŠK GORDIC 5 2 1 2 7 21,5 7
7 9 ŠK Slavoj Poruba B 5 2 1 2 7 17 4
8 4 ŠK Staré Město 5 1 3 1 6 20 5
9 8 TJ CHS Chotěboř 5 1 1 3 4 18 6,5
10 6 ŠK Vsetín 5 1 1 3 4 17,5 5
11 2 A64 PROCLIENT Grygov 5 1 1 3 4 16,5 3,5
12 11 Slavoj Český Těšín 5 0 2 3 2 15 4,5

 

TJ Neratovice ELO - 2222 ŠK Polabiny B ELO 3 : 5
Vykouk, Jan (w) 2469 - Láznička, Viktor (b) 2634 ½ - ½
Velička, Petr (b) 2393 - Votava, Jan (w) 2481 0 - 1
Rašík, Vítězslav (w) 2424 - Jedlička, Aleš (b) 2251 1 - 0
Tričkov, Vasil (b) 2319 - Ludvík, Tomáš (w) 2225 1 - 0
Orság, Milan (w) 2319 - Gloser, David (b) 2223 0 - 1
Fajman, Petr (b) 2166 - Bujnoch, Radek (w) 2191 0 - 1
Černík, Lukáš (w) 2169 - Jareš, Michal (b) 2144 ½ - ½
Purnoch, Josef (b) 2147 - Jiroušek, Jan (w) 1978 0 - 1
TŽ Třinec ELO - TJ CHS Chotěboř ELO 5 : 3
Movsesian, Sergei (w) 2610 - Marek, Matyáš (b) 2352 1 - 0
Szotkowski, Jakub (b) 2347 - Němec, Pavel (w) 2199 1 - 0
Walek, Milan (w) 2288 - Jun, Rudolf (b) 2084 ½ - ½
Sikora, Jan (b) 2200 - Veselý, Vítek (w) 2105 1 - 0
Frolík, Martin (w) 2166 - Ondráček, Ondřej (b) 2124 ½ - ½
Pilch, Roman (b) 2099 - Tůma, Jiří (w) 2272 0 - 1
Fargač, Martin (w) 2276 - Vala, Filip (b) 2155 0 - 1
Sikorová, Olga (b) 2138 - Novotný, Ondřej (w) 1901 1 - 0
TJ CHS Chotěboř ELO - Slavoj Český Těšín ELO 4 : 4
Marek, Matyáš (w) 2352 - Sopur, Lech (b) 2409 0 - 1
Němec, Pavel (b) 2199 - Mroziak, Maciej (w) 2356 0 - 1
Jun, Rudolf (w) 2084 - Langner, Ladislav (b) 2357 ½ - ½
Veselý, Vítek (b) 2105 - Miturová, Magdaléna (w) 2228 ½ - ½
Ondráček, Ondřej (w) 2124 - Gibiec, Ernest (b) 2106 ½ - ½
Tůma, Jiří (b) 2272 - Raszka, Janusz (w) 1987 ½ - ½
Vala, Filip (w) 2155 - Kuchař, Matěj (b) 1981 1 - 0
Novotný, Ondřej (b) 1901 - Mitura, Václav (w) 2136 1 - 0

5.2.2022 Choceň
Konference PDŠS 2022

5.2.2022 Svitavy
4. kvalifikační turnaj KPJ HD10-16

9.3.2022 Svitavy
KP škol 1.-9. třída

odloženo na 12.3.
KSDŽ - 1. turnaj


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: