Pardubický krajský šachový svaz 

V neděli 16. ledna 2022 se hrálo šesté kolo 2. ligy D, byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun - Ústí nad Orlicí 5:3, Panda Rychnov - Polička 4,5:3,5, Žďár nad Sázavou - Polabiny C 2:6, Lípa - Chrudim 5,5:2,5, Hořice - Vysoké Mýto 4,5:3,5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 2222 ŠK Polabiny C 6 5 1 0 16 29,5 10,5
2 2 ŠK Lípa 6 5 0 1 15 30 11,5
3 11 Panda Rychnov nad Kněžnou 6 5 0 1 15 30 11
4 10 TJ Slavia Hradec Králové 6 4 1 1 13 28 9,5
5 7 TJ Štefanydes Polička 6 3 0 3 9 28 8,5
6 12 TJ Lanškroun 6 3 0 3 9 24,5 6,5
7 4 ŠK Vysoké Mýto 6 2 0 4 6 23,5 6
8 8 ŠK 1921 Zábřeh 6 2 0 4 6 21 3,5
9 1 TJ Žďár nad Sázavou 6 2 0 4 6 19 6
10 3 TJ Jiskra Hořice 6 2 0 4 6 18,5 4,5
11 5 TJ ŠO Chrudim 6 1 0 5 3 19 5,5
12 9 ŠK Ústí nad Orlicí 6 1 0 5 3 17 3,5
TJ Lanškroun ELO - ŠK Ústí nad Orlicí ELO 5 : 3
Havelka, Josef (w) 2401 - Šmajzr, Martin (b) 2122 ½ - ½
Krátký, Josef (b) 2042 - Holásek, Pavel (w) 1977 ½ - ½
Jiroušek, Jan (w) 1978 - Beil, Zdeněk (b) 2191 ½ - ½
Pokorný, Tomáš (b) 2242 - Hrobař, Vlastimil (w) 1970 1 - 0
Kupsa, Matěj (w) 2089 - Jániš, Petr (b) 1927 1 - 0
Ambrož, Antonín (b) 1925 - Poslušný, Martin (w) 1941 ½ - ½
Mikyska, Kamil (w) 1971 - Prax, Ivo (b) 1986 1 - 0
Procházka, Petr (b) 1976 - Holásek, Vojtěch (w) 1845 0 - 1
TJ Slavia Hradec Králové ELO - ŠK 1921 Zábřeh ELO 5 : 3
Hába, Petr (w) 2435 - Krmela, Aleš (b) 2069 1 - 0
Nun, Jiří (b) 2298 - Sohr, Vladimír (w) 2089 ½ - ½
Pokorný, Zdeněk (w) 2212 - Strašil, Pavel (b) 2039 ½ - ½
Kracík, Tomáš (b) 2208 - Doležel, Jaromír (w) 2004 ½ - ½
Prymula, Roman (w) 2163 - Ptáček, Tomáš (b) 1914 1 - 0
Němec, Zbyněk (b) 2154 - Nesporý, Šimon (w) 1605 ½ - ½
Novák, Radomír (w) 2111 - Vicenec, Roman (b) 1945 ½ - ½
Tichý, Miroslav (b) 2019 - Reichl, Roman (w) 1770 ½ - ½
Panda Rychnov nad Kněžnou ELO - TJ Štefanydes Polička ELO 4½:3½
Sabuk, Piotr (w) 2397 - Švanda, Ondřej (b) 2311 1 - 0
Čech, Pavel (b) 2347 - Červený, Petr (w) 2323 ½ - ½
Fiedorek, Michal (w) 2326 - Pavlíček, Lukáš (b) 2041 ½ - ½
Kačírek, Petr (b) 2268 - Komárek, David (w) 2122 ½ - ½
Horák, Jan (w) 2144 - Houška, Bronislav (b) 1957 1 - 0
Marečková, Martina (b) 2111 - Lorenc, Oldřich (w) 2092 ½ - ½
Machlowski, Slawomir (w) 2021 - Komárková, Magdaléna (b) 1974 ½ - ½
Pavlíček, Miroslav (b) 1922 - Sodomka, Adam (w) 1935 0 - 1
TJ Žďár nad Sázavou ELO - 2222 ŠK Polabiny C ELO 2 : 6
Večeřa, Pavel (w) 2092 - Jedlička, Aleš (b) 2251 1 - 0
Fišar, Josef (b) 2070 - Brožka, Karel (w) 2139 0 - 1
Siebenbürger, Vlastimil (w) 2004 - Vařejčko, Josef (b) 2207 0 - 1
Celý, Jaroslav (b) 1972 - Bujnoch, Radek (w) 2191 0 - 1
Hámorník, Jozef (w) 2056 - Jareš, Michal (b) 2144 - - +
Svoboda, Ivo (b) 1934 - Mojžíš, Jaroslav (w) 2117 ½ - ½
Sýkora, Milan (w) 1940 - Bouška, Jiří (b) 2061 0 - 1
Pavliš, Jaromír (b) 1889 - Lihotský, Lukáš (w) 1783 ½ - ½
ŠK Lípa ELO - TJ ŠO Chrudim ELO 5½:2½
Gloser, David (w) 2223 - Němec, Pavel (b) 2234 1 - 0
Jirásek, Pavel (b) 2329 - Malivánek, Jiří (w) 2074 1 - 0
Šedivý, Martin (w) 2144 - Hlaváček, Robert (b) 2128 ½ - ½
Rokoš, Filip (b) 2094 - Kokeš, Bohuslav (w) 1907 ½ - ½
Fiedler, Bedřich (w) 2086 - Krys, Jaromír (b) 2029 0 - 1
Kaisler, Martin (b) 2044 - Hájek, Jaroslav (w) 1885 ½ - ½
Šafařík, Jakub (w) 2158 - Němec, Bohumil (b) 1777 1 - 0
Šmíd, Jaroslav (b) 1899 - Chvojka, Jan (w) 1632 1 - 0
TJ Jiskra Hořice ELO - ŠK Vysoké Mýto ELO 4½:3½
Roško, Luboš (w) 2316 - Sabol, Marian (b) 2310 ½ - ½
Buločkin, Martin (b) 2299 - Kosek, Marek (w) 2145 1 - 0
Richterová, Nataša (w) 2151 - Kosek, Jiří (b) 2033 ½ - ½
Flašar, Jaroslav (b) 2053 - Doseděl, Jiří (w) 2016 ½ - ½
Kulhánek, Jáchym (w) 1935 - Ptáček, Luboš (b) 2058 ½ - ½
Stejskal, Michal (b) 1851 - Lipavský, Dušan (w) 1954 ½ - ½
Rusnák, Jan (w) 2002 - Daněk, Pavel (b) 1880 0 - 1
Matonoha, Ctirad (b) 1983 - Marinov, Peter (w) 1741 1 - 0

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz