Pardubický krajský šachový svaz 

O víkendu 22. a 23. ledna pokračovala 1. liga východ, v sobotu porazila Chotěboř Orlovou 5:3, v neděli si také připsala 3 body těsnou výhru 4,5:3,5 nad Porubou B. 1. liga západ pokračovala 7. kolem 23. ledna. Polabiny B v bojovném zápase remizovaly s DP B 4:4.

Pořadí 1. liga západ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 8 SK OAZA Praha 7 6 1 0 19 37 12,5
2 1 TJ Neratovice 7 4 2 1 14 29,5 8,5
3 11 ŠK Města Lysá nad Labem 7 4 1 2 13 29 9
4 2 ŠK DP Praha B - EA Hotels 7 3 3 1 12 30,5 9
5 9 TJ Spartak Vlašim 7 3 2 2 11 29,5 10
6 10 TJ Pankrác 7 3 1 3 10 28 8,5
7 12 QCC České Budějovice 7 3 1 3 10 27,5 8,5
8 6 2222 ŠK Polabiny B 7 2 2 3 8 28 9,5
9 3 BETSYS Říčany 1925 7 2 1 4 7 26 6,5
10 4 ŠK Sokol Vyšehrad 7 2 1 4 7 24 6,5
11 5 Unichess Soušek 7 0 3 4 3 24,5 6,5
12 7 TJ Kobylisy 7 0 2 5 2 22,5 6,5

 

Pořadí 1. liga východ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 TJ Vlčnov 7 4 2 1 14 34,5 10
2 5 Šachy Hošťálková 7 4 2 1 14 33,5 11,5
3 12 TŽ Třinec 7 4 2 1 14 30 8
4 7 ŠK GORDIC 7 4 1 2 13 31 10
5 1 Moravská Slavia Brno B 7 3 3 1 12 32,5 10
6 8 TJ CHS Chotěboř 7 3 1 3 10 27,5 9,5
7 4 ŠK Staré Město 7 2 3 2 9 28,5 8
8 10 SK Slavia Orlová 7 3 0 4 9 27 8
9 2 A64 PROCLIENT Grygov 7 2 2 3 8 25,5 6
10 9 ŠK Slavoj Poruba B 7 2 1 4 7 23,5 5,5
11 6 ŠK Vsetín 7 1 1 5 4 22,5 6,5
12 11 Slavoj Český Těšín 7 0 2 5 2 20 5

 

ŠK Sokol Vyšehrad ELO - QCC České Budějovice ELO 4½:3½
Vávra, Pavel (w) 2323 - Štoček, Jiří (b) 2564 0 - 1
Vichnar, David (b) 2358 - Lechtýnský, Jiří (w) 2321 ½ - ½
Petrán, Peter (w) 2232 - Stinka, Jakub (b) 2288 1 - 0
Juřek, Josef (b) 2211 - Borkovec, Milan (w) 2198 1 - 0
Dočekal, Jan (w) 2221 - Lajbl, Jan (b) 2235 1 - 0
Netušil, Miloslav (b) 2139 - Vybíral, Zdeněk (w) 2178 1 - 0
Hlavsa, Petr (w) 2155 - Richtrová, Eliška (b) 2209 0 - 1
Lacina, Filip (b) 1979 - Olejníček, Jiří (w) 1997 0 - 1
Unichess Soušek ELO - BETSYS Říčany 1925 ELO 4 : 4
Michalík, Peter (w) 2575 - Kraus, Tomáš (b) 2473 ½ - ½
Černoušek, Lukáš (b) 2451 - Vlasák, Lukáš (w) 2426 ½ - ½
Bernášek, Jan (w) 2468 - Studnička, Tomáš (b) 2325 1 - 0
Šorm, Daniel (b) 2345 - Stárek, Stanislav (w) 2192 0 - 1
Šimek, Petr (w) 2319 - Šťastný, Jan (b) 2215 1 - 0
Řehořek, Martin (b) 2305 - Němec, Jáchym (w) 2402 0 - 1
Šlampa, Jan (w) 2274 - Šmolík, Jáchym (b) 2291 0 - 1
Souček, Petr (b) 2144 - Otruba, Marek (w) 2018 1 - 0
2222 ŠK Polabiny B ELO - ŠK DP Praha B - EA Hotels ELO 4 : 4
Hráček, Zbyněk (w) 2570 - Plischki, Sebastian (b) 2375 ½ - ½
Votava, Jan (b) 2481 - Konopka, Michal (w) 2384 1 - 0
Vrána, Jan (w) 2394 - Hrabuša, Matej (b) 2364 1 - 0
Jedlička, Aleš (b) 2251 - Kulhánek, Tomáš (w) 2324 0 - 1
Ludvík, Tomáš (w) 2225 - Přibyl, Josef (b) 2230 1 - 0
Gloser, David (b) 2223 - Pachmann, Aleš (w) 2286 0 - 1
Brožka, Karel (w) 2139 - Adámek, Zdeněk (b) 2160 0 - 1
Jareš, Michal (b) 2144 - Přibyl, Viktor (w) 2176 ½ - ½
TJ Kobylisy ELO - TJ Neratovice ELO 3½:4½
Brejník, Gustav (w) 2306 - Velička, Petr (b) 2393 ½ - ½
Slovák, Kilián (b) 2275 - Rašík, Vítězslav (w) 2424 0 - 1
Viták, Jiří (w) 2221 - Tričkov, Vasil (b) 2319 ½ - ½
Skýpala, Ondřej (b) 2091 - Orság, Milan (w) 2319 0 - 1
Chmel, Kristián (w) 2109 - Fajman, Petr (b) 2166 1 - 0
Formánek, Martin (b) 2198 - Purnoch, Josef (w) 2147 0 - 1
Kopta, Pavel (w) 2235 - Bargel, Martin (b) 2000 1 - 0
Molkanov, Oleg (b) 2063 - Šilhan, Petr (w) 2066 ½ - ½
SK OAZA Praha ELO - ŠK Města Lysá nad Labem ELO 5½:2½
Havelka, Josef (w) 2401 - Půlpán, Jakub (b) 2412 ½ - ½
Straka, Vojtěch (b) 2421 - Červený, Martin (w) 2396 0 - 1
Cífka, Stanislav (w) 2393 - Priehoda, Vítězslav (b) 2268 1 - 0
Hollan, Martin (b) 2362 - Špaček, Petr (w) 2303 ½ - ½
Výprachtický, David (w) 2317 - Bednář, Marcel (b) 2252 ½ - ½
Hollan, Petr (b) 2292 - Husárik, Braňko (w) 2117 1 - 0
Oreský, Jan (w) 2272 - Čermák, Michal (b) 2050 1 - 0
Cuhra, Martin (b) 2216 - Košnář, Martin (w) 2091 1 - 0
TJ Spartak Vlašim ELO - TJ Pankrác ELO 4 : 4
Mládek, Richard (w) 2378 - Jirovský, Miloš (b) 2447 ½ - ½
Mejzlík, Ondřej (b) 2318 - Svoboda, Svatopluk (w) 2414 1 - 0
Petr, Jakub (w) 2228 - Sokolov, Alexander (b) 2365 0 - 1
Voříšek, Jaroslav (b) 2279 - Doležal, Radoslav (w) 2386 ½ - ½
Hrdina, Robin (w) 2175 - Soural, Jan (b) 2175 ½ - ½
Voříšek, Jakub (b) 2149 - Ištoňa, Martin (w) 2208 0 - 1
Vojta, Jakub (w) 2216 - Postupa, Pavel (b) 2229 ½ - ½
Vojta, Tomáš (b) 2309 - Vašek, Jan (w) 2138 1 - 0

 

TJ Vlčnov ELO - Slavoj Český Těšín ELO 6 : 2
Krejčí, Jan (w) 2533 - Sopur, Lech (b) 2409 ½ - ½
Zpěvák, Pavel (b) 2351 - Langner, Ladislav (w) 2357 ½ - ½
Sosna, Jan (w) 2330 - Gibiec, Ernest (b) 2106 ½ - ½
Lintner, Igor (b) 2187 - Raszka, Janusz (w) 1987 1 - 0
Mudrák, Josef (w) 2202 - Mitura, Karel (b) 2119 1 - 0
Kapusta, Petr (b) 2099 - Kuchař, Matěj (w) 1981 1 - 0
Trávníček, Kryštof Mikuláš (w) 2078 - Mitura, Václav (b) 2136 ½ - ½
Moštěk, Jan (b) 1872 - bez hráče (w) 0 + - -
ŠK Staré Město ELO - TŽ Třinec ELO 3½:4½
Babula, st., Vlastimil (w) 2540 - Štohl, Igor (b) 2453 ½ - ½
Kaňovský, David (b) 2420 - Szotkowski, Jakub (w) 2347 1 - 0
Húsek, Martin (w) 2179 - Chytilek, Roman (b) 2319 0 - 1
Skalský, Alexandr (b) 2234 - Frolík, Martin (w) 2166 0 - 1
Zpěváková, Jana (w) 2068 - Pilch, Roman (b) 2099 0 - 1
Vylíčil, Adam (b) 1910 - Fargač, Martin (w) 2276 0 - 1
Bažant, st., Petr (w) 2208 - Sikorová, Olga (b) 2138 1 - 0
Vrána, František (b) 2179 - Schoupal, Patrik (w) 1987 1 - 0
Šachy Hošťálková ELO - Moravská Slavia Brno B ELO 4 : 4
Plát, Vojtěch (w) 2567 - Polák, Tomáš (b) 2514 ½ - ½
Ponížil, Cyril (b) 2487 - Kočiščák, Jiří (w) 2486 ½ - ½
Berezjuk, Sergej (w) 2390 - Vymazal, Bronislav (b) 2359 1 - 0
Pala, Vladimír (b) 2158 - Zeman, Matyáš (w) 2240 0 - 1
Havelka, Ondřej (w) 2143 - Sluka, Radek (b) 2324 0 - 1
Krejča, Jakub (b) 2147 - Holemář, David (w) 2200 ½ - ½
Gnida, Patrik (w) 2175 - Tikovský, Alexandr (b) 2146 1 - 0
Karlík, Ondřej (b) 2161 - Skácelík, Petr (w) 2151 ½ - ½
ŠK Vsetín ELO - A64 PROCLIENT Grygov ELO 3 : 5
Šimáček, Pavel (w) 2438 - Biolek, ml., Richard (b) 2443 ½ - ½
Motúz, Karol (b) 2313 - Biolek, st., Richard (w) 2403 1 - 0
Stančík, Jakub (w) 2070 - Obšivač, Josef (b) 2249 0 - 1
Bělunek, Vladimír (b) 2210 - Vaculík, Jakub (w) 2173 ½ - ½
Parák, Dominik (w) 2117 - Švancara, Petr (b) 2121 0 - 1
Kovařík, Matyáš (b) 2021 - Fuksík, Jakub (w) 2137 1 - 0
Zádrapa, Radek (w) 2023 - Bareš, Jáchym (b) 2090 0 - 1
Smilek, Petr (b) 1969 - Šobáň, Jaroslav (w) 2064 0 - 1
ŠK GORDIC ELO - ŠK Slavoj Poruba B ELO 5 : 3
Hába, Petr (w) 2428 - Klíma, Lukáš (b) 2347 ½ - ½
Zwardoň, Vojtěch (b) 2468 - Caletka, Radomír (w) 2304 ½ - ½
Piesik, Piotr (w) 2407 - Malík, Jan (b) 2274 1 - 0
Píza, Vlastimil (b) 2251 - Dobrovolský, Ladislav (w) 2239 ½ - ½
Seidl, Štěpán (w) 2177 - Židek, Václav (b) 2134 0 - 1
Kratochvíl, Vít (b) 2199 - Václavík, Martin (w) 2095 ½ - ½
Kulovaná, Eva (w) 2161 - Kufa, Pavel (b) 2131 1 - 0
Žigo, Viktor (b) 2218 - Bulava, Petr (w) 2044 1 - 0
TJ CHS Chotěboř ELO - SK Slavia Orlová ELO 5 : 3
Marek, Matyáš (w) 2352 - Neděla, Vlastimil (b) 2367 ½ - ½
Němec, Pavel (b) 2199 - Mrázek, Lumír (w) 2278 1 - 0
Jun, Rudolf (w) 2084 - Zylka, Stanislaw (b) 2400 1 - 0
Veselý, Vítek (b) 2105 - Šrámek, Vojtěch (w) 2178 ½ - ½
Ondráček, Ondřej (w) 2124 - Lojek, Marek (b) 2155 ½ - ½
Tůma, Jiří (b) 2272 - Kuboš, Rostislav (w) 2124 ½ - ½
Vala, Filip (w) 2155 - Walica, Roman (b) 2075 1 - 0
Novotný, Ondřej (b) 1901 - Novák st., Jiří (w) 1909 0 - 1

 

TŽ Třinec ELO - TJ Vlčnov ELO 4 : 4
Štohl, Igor (w) 2453 - Krejčí, Jan (b) 2533 ½ - ½
Szotkowski, Jakub (b) 2347 - Zpěvák, Pavel (w) 2351 0 - 1
Chytilek, Roman (w) 2319 - Sosna, Jan (b) 2330 ½ - ½
Frolík, Martin (b) 2166 - Lintner, Igor (w) 2187 ½ - ½
Pilch, Roman (w) 2099 - Mudrák, Josef (b) 2202 ½ - ½
Fargač, Martin (b) 2276 - Kapusta, Petr (w) 2099 1 - 0
Sikorová, Olga (w) 2138 - Vlach, Karel (b) 2059 1 - 0
Schoupal, Patrik (b) 1987 - Trávníček, Kryštof Mikuláš (w) 2078 0 - 1
Slavoj Český Těšín ELO - ŠK Staré Město ELO 3 : 5
Sopur, Lech (w) 2409 - Babula, st., Vlastimil (b) 2540 ½ - ½
Langner, Ladislav (b) 2357 - Kaňovský, David (w) 2420 ½ - ½
Gibiec, Ernest (w) 2106 - Húsek, Martin (b) 2179 ½ - ½
Raszka, Janusz (b) 1987 - Skalský, Alexandr (w) 2234 0 - 1
Mitura, Karel (w) 2119 - Babula, ml., Vlastimil (b) 2153 ½ - ½
Mitura, Václav (b) 2136 - Delgerdalai, Bayarjavkhlan (w) 2019 0 - 1
Ruman, Martin (w) 1859 - Zpěváková, Jana (b) 2068 0 - 1
Novotný, Radim (b) 1868 - Bažant, st., Petr (w) 2208 1 - 0
A64 PROCLIENT Grygov ELO - Šachy Hošťálková ELO 4 : 4
Biolek, ml., Richard (w) 2443 - Plát, Vojtěch (b) 2567 0 - 1
Biolek, st., Richard (b) 2403 - Roubalík, Jakub (w) 2375 ½ - ½
Obšivač, Josef (w) 2249 - Berezjuk, Sergej (b) 2390 ½ - ½
Vaculík, Jakub (b) 2173 - Pala, Vladimír (w) 2158 ½ - ½
Švancara, Petr (w) 2121 - Havelka, Ondřej (b) 2143 ½ - ½
Fuksík, Jakub (b) 2137 - Krejča, Jakub (w) 2147 1 - 0
Bareš, Jáchym (w) 2090 - Gnida, Patrik (b) 2175 ½ - ½
Šobáň, Jaroslav (b) 2064 - Karlík, Ondřej (w) 2161 ½ - ½
Moravská Slavia Brno B ELO - ŠK Vsetín ELO 6 : 2
Polák, Tomáš (w) 2514 - Šimáček, Pavel (b) 2438 1 - 0
Kočiščák, Jiří (b) 2486 - Jasný, Stanislav (w) 2307 1 - 0
Vymazal, Bronislav (w) 2359 - Motúz, Karol (b) 2313 1 - 0
Zeman, Matyáš (b) 2240 - Stančík, Jakub (w) 2070 1 - 0
Sluka, Radek (w) 2324 - Bělunek, Vladimír (b) 2210 ½ - ½
Holemář, David (b) 2200 - Viták, Pavel (w) 2218 0 - 1
Tikovský, Alexandr (w) 2146 - Parák, Dominik (b) 2117 1 - 0
Skácelík, Petr (b) 2151 - Kovařík, Matyáš (w) 2021 ½ - ½
SK Slavia Orlová ELO - ŠK GORDIC ELO 3½:4½
Neděla, Vlastimil (w) 2367 - Hába, Petr (b) 2428 ½ - ½
Mrázek, Lumír (b) 2278 - Zwardoň, Vojtěch (w) 2468 1 - 0
Zylka, Stanislaw (w) 2400 - Piesik, Piotr (b) 2407 0 - 1
Šrámek, Vojtěch (b) 2178 - Píza, Vlastimil (w) 2251 1 - 0
Lojek, Marek (w) 2155 - Karásek, Lukáš (b) 2259 0 - 1
Kuboš, Rostislav (b) 2124 - Seidl, Štěpán (w) 2177 ½ - ½
Walica, Roman (w) 2075 - Kratochvíl, Vít (b) 2199 ½ - ½
Novák st., Jiří (b) 1909 - Kulovaná, Eva (w) 2161 0 - 1
ŠK Slavoj Poruba B ELO - TJ CHS Chotěboř ELO 3½:4½
Klíma, Lukáš (w) 2347 - Marek, Matyáš (b) 2352 ½ - ½
Caletka, Radomír (b) 2304 - Němec, Pavel (w) 2199 ½ - ½
Malík, Jan (w) 2274 - Jun, Rudolf (b) 2084 1 - 0
Dobrovolský, Ladislav (b) 2239 - Veselý, Vítek (w) 2105 0 - 1
Židek, Václav (w) 2134 - Ondráček, Ondřej (b) 2124 ½ - ½
Václavík, Martin (b) 2095 - Tůma, Jiří (w) 2272 0 - 1
Kufa, Pavel (w) 2131 - Vala, Filip (b) 2155 1 - 0
Bulava, Petr (b) 2044 - Novotný, Ondřej (w) 1901 0 - 1

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz