Pardubický krajský šachový svaz 

V neděli 30. ledna 2022 se hrálo sedmé kolo 2. ligy D, byly dosaženy tyto výsledky: Vysoké Mýto - Lanškroun 2,5:5,5, Chrudim - Hořice 5,5:2,5, Polabiny C - Lípa 3,5:4,5, Polička - Žďár n/S 5:3, Zábřeh - Rychnov 2:6, Ústí n/O - H. Králové 0,5:7,5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 11 Panda Rychnov nad Kněžnou 7 6 0 1 18 36 13,5
2 2 ŠK Lípa 7 6 0 1 18 34,5 13
3 10 TJ Slavia Hradec Králové 7 5 1 1 16 35,5 13
4 6 2222 ŠK Polabiny C 7 5 1 1 16 33 11,5
5 7 TJ Štefanydes Polička 7 4 0 3 12 33 10,5
6 12 TJ Lanškroun 7 4 0 3 12 30 9
7 4 ŠK Vysoké Mýto 7 2 0 5 6 26 7
8 5 TJ ŠO Chrudim 7 2 0 5 6 24,5 7
9 8 ŠK 1921 Zábřeh 7 2 0 5 6 23 4
10 1 TJ Žďár nad Sázavou 7 2 0 5 6 22 7
11 3 TJ Jiskra Hořice 7 2 0 5 6 21 4,5
12 9 ŠK Ústí nad Orlicí 7 1 0 6 3 17,5 3,5

 

ŠK Vysoké Mýto ELO - TJ Lanškroun ELO 2½:5½
Sabol, Marian (w) 2310 - Havelka, Josef (b) 2401 1 - 0
Horáček, Michal (b) 2105 - Krátký, Josef (w) 2042 0 - 1
Kosek, Jiří (w) 2033 - Jiroušek, Jan (b) 1978 ½ - ½
Třasák, Ondřej (b) 1929 - Pokorný, Tomáš (w) 2242 0 - 1
Ptáček, Luboš (w) 2058 - Kupsa, Matěj (b) 2089 1 - 0
Lipavský, Dušan (b) 1954 - Ambrož, Antonín (w) 1925 0 - 1
Daněk, Pavel (w) 1880 - Solil, Roman (b) 1921 0 - 1
Ptáček, Miloslav (b) 1693 - Bartoš, Karel (w) 1759 0 - 1
TJ ŠO Chrudim ELO - TJ Jiskra Hořice ELO 5½:2½
Němec, Pavel (w) 2234 - Roško, Luboš (b) 2316 ½ - ½
Malivánek, Jiří (b) 2074 - Richterová, Nataša (w) 2151 ½ - ½
Hlaváček, Robert (w) 2128 - Flašar, Jaroslav (b) 2053 1 - 0
Kokeš, Bohuslav (b) 1907 - Kulhánek, Jáchym (w) 1935 1 - 0
Krys, Jaromír (w) 2029 - Šádek, Vojtěch (b) 1894 1 - 0
Novotný, Ondřej (b) 1947 - Rusnák, Jan (w) 2002 ½ - ½
Králová, Gabriela (w) 1738 - Matonoha, Ctirad (b) 1983 ½ - ½
Veselý, Tomáš (b) 2001 - Luštinec, Vladimír (w) 1901 ½ - ½
2222 ŠK Polabiny C ELO - ŠK Lípa ELO 3½:4½
Jedlička, Aleš (w) 2251 - Jirásek, Pavel (b) 2329 ½ - ½
Brožka, Karel (b) 2139 - Sucharda, David (w) 2069 ½ - ½
Vařejčko, Josef (w) 2207 - Šedivý, Martin (b) 2144 0 - 1
Bujnoch, Radek (b) 2191 - Sucharda, Tomáš (w) 2082 ½ - ½
Jareš, Michal (w) 2144 - Šafařík, Jakub (b) 2158 1 - 0
Mojžíš, Jaroslav (b) 2117 - Ruda, Ondřej (w) 1991 0 - 1
Bouška, Jiří (w) 2061 - Šmíd, Jaroslav (b) 1899 1 - 0
Řezníček, Dominik (b) 2079 - Vítová, Anna (w) 1809 0 - 1
TJ Štefanydes Polička ELO - TJ Žďár nad Sázavou ELO 5 : 3
Švanda, Ondřej (w) 2311 - Večeřa, Pavel (b) 2092 ½ - ½
Červený, Petr (b) 2323 - Fišar, Josef (w) 2070 1 - 0
Pavlíček, Lukáš (w) 2041 - Siebenbürger, Vlastimil (b) 2004 1 - 0
Houška, Bronislav (b) 1957 - Celý, Jaroslav (w) 1972 0 - 1
Kastner, Oldřich (w) 2024 - Hámorník, Jozef (b) 2056 ½ - ½
Stodola, Marek (b) 1949 - Svoboda, Ivo (w) 1934 1 - 0
Švanda, Adam (w) 1929 - Bílek, Roman (b) 1781 0 - 1
Sodomka, Adam (b) 1935 - Kořínková, Eva (w) 1799 1 - 0
ŠK 1921 Zábřeh ELO - Panda Rychnov nad Kněžnou ELO 2 : 6
Krmela, Aleš (w) 2069 - Čech, Pavel (b) 2347 ½ - ½
Sohr, Vladimír (b) 2089 - Fiedorek, Michal (w) 2326 0 - 1
Strašil, Pavel (w) 2039 - Kačírek, Petr (b) 2268 ½ - ½
Doležel, Jaromír (b) 2004 - Čechura, Petr (w) 2207 0 - 1
Trhal, Michal (w) 2008 - Horák, Jan (b) 2144 0 - 1
Ptáček, Tomáš (b) 1914 - Marečková, Martina (w) 2111 0 - 1
Urbášek, Oleg (w) 1973 - Machlowski, Slawomir (b) 2021 0 - 1
Stratil, Petr (b) 2051 - Daniel, Jiří (w) 1948 1 - 0
ŠK Ústí nad Orlicí ELO - TJ Slavia Hradec Králové ELO ½ :7½
Holásek, Pavel (w) 1977 - Hába, Petr (b) 2435 0 - 1
Netušil, Jakub (b) 1958 - Nun, Jiří (w) 2298 0 - 1
Jániš, Petr (w) 1927 - Pokorný, Zdeněk (b) 2212 0 - 1
Poslušný, Martin (b) 1941 - Jezbera, Jiří (w) 2180 0 - 1
Šimek, Zdeněk (w) 1890 - Novák, Radomír (b) 2111 0 - 1
Holásek, Vojtěch (b) 1845 - Tichý, Miroslav (w) 2019 0 - 1
Píše, Jiří (w) 1752 - Banič, Marek (b) 1940 0 - 1
Holásek, Vít (b) 1821 - Přibík, Petr (w) 1801 ½ - ½

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz