Pardubický krajský šachový svaz 

šachy.cz Extraliga pokračovala po Novém roce o víkendu 29. a 30. ledna čtvrtým dvojkolem. Bohužel se na dvou prohrách GASCO Pardubice podepsala aféra, kdy v sobotním zápase s DP Praha byly kontumovány partie Viktora Lázničky a Zbyňka Hráčka, zápas skončil těsně 3,5:4,5. V neděli prohrály s Unichessem 3:5.

 

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 8 1. Novoborský šachový klub 8 7 1 0 22 43,5 15
2 13 ŠK Dopravní podnik Praha 8 4 1 3 13 30,5 7,5
3 14 Siesta Labs Unichess 8 4 0 4 12 33,5 8
4 2 Moravská Slavia Brno 6 3 3 0 12 29 9
5 11 Výstaviště Lysá nad Labem 6 4 0 2 12 25 5
6 7 INGEM - ŠK Líně 8 3 2 3 11 33,5 8,5
7 5 ŠK Slavoj Ostrava - Poruba 8 2 3 3 9 31,5 8
8 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 7 3 0 4 9 26 5,5
9 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 7 3 0 4 9 23 4
10 9 GASCO Pardubice 6 3 0 3 9 21,5 6
11 12 ŠK Zikuda Turnov 6 2 1 3 7 24 7,5
12 10 Slavia Kroměříž 6 2 1 3 7 23 6,5
13 6 Labortech Ostrava 8 1 1 6 4 26,5 6,5
14 1 ŠK Duras BVK Královo Pole 6 1 1 4 4 21,5 6

 

ŠK Dopravní podnik Praha ELO - GASCO Pardubice ELO 4½:3½
Sahidi, Samir (w) 2436 - Láznička, Viktor (b) 2634 + - -
Půlpán, Jakub (b) 2412 - Movsesian, Sergei (w) 2610 ½ - ½
Miesbauer, Jan (w) 2418 - Hráček, Zbyněk (b) 2570 + - -
Vološin, Leon (b) 2380 - Pecháč, Jerguš (w) 2590 1 - 0
Burdalev, Kirill (w) 2379 - Votava, Jan (b) 2481 0 - 1
Hausner, Ivan (b) 2312 - Jirovský, Miloš (w) 2447 0 - 1
Kourousis, Epameinondas (w) 2392 - Buločkin, Martin (b) 2299 1 - 0
Plischki, Sebastian (b) 2375 - Ludvík, Tomáš (w) 2225 0 - 1
Siesta Labs Unichess ELO - Slavia Kroměříž ELO 5 : 3
Michalík, Peter (w) 2575 - Janik, Igor (b) 2525 1 - 0
Druska, Juraj (b) 2509 - Malinovský, Karel (w) 2473 0 - 1
Černoušek, Lukáš (w) 2451 - Mazúr, Štefan (b) 2423 ½ - ½
Bernášek, Jan (b) 2468 - Petényi, Tamás (w) 2458 1 - 0
Jurčík, Marián (w) 2397 - Rubeš, Jan (b) 2393 1 - 0
Rýdl, Jiří (b) 2434 - Hollan, Martin (w) 2362 0 - 1
Jurčík, Martin (w) 2386 - Konopka, Michal (b) 2384 ½ - ½
Šimek, Petr (b) 2319 - Mládek, Richard (w) 2378 1 - 0
ŠK Duras BVK Královo Pole ELO - INGEM - ŠK Líně ELO 2½:5½
Dragnev, Valentin (w) 2535 - Štoček, Jiří (b) 2564 ½ - ½
Shengelia, David (b) 2506 - Mihok, Oliver (w) 2547 0 - 1
Ponížil, Cyril (w) 2513 - Petr, Martin (b) 2487 0 - 1
Blahynka, Martin (b) 2391 - Nagy, Gabor (w) 2531 ½ - ½
Menezes, Christoph (w) 2412 - Novák, Pavel (b) 2398 1 - 0
Vyskočil, Neklan (b) 2282 - Kaczur, Florian (w) 2480 0 - 1
Glozar, Petr (w) 2132 - Neuman, Petr (b) 2402 ½ - ½
Nezval, Filip (b) 2149 - Špreňar, Petr (w) 2263 0 - 1
Moravská Slavia Brno ELO - 1. Novoborský šachový klub ELO 4 : 4
Saric, Ivan (w) 2674 - Harikrishna, Pentala (b) 2717 ½ - ½
Heberla, Bartlomiej (b) 2564 - Vitiugov, Nikita (w) 2736 1 - 0
Polák, Tomáš (w) 2518 - Anton, Guijarro (b) 2691 ½ - ½
Haring, Filip (b) 2398 - Žilka, Štěpán (w) 2612 ½ - ½
Pisk, Petr (w) 2329 - Babula, Vlastimil (b) 2561 ½ - ½
Obšivač, Josef (b) 2260 - Krejčí, Jan (w) 2532 ½ - ½
Kůsa, Jakub (w) 2297 - Kriebel, Tadeáš (b) 2526 ½ - ½
Zeman, Matyáš (b) 2270 - Paulus, Václav (w) 2102 0 - 1
BŠŠ Frýdek-Místek B ELO - ŠK Slavoj Ostrava - Poruba ELO 1 : 7
Piesik, Piotr (w) 2407 - Kempinski, Robert (b) 2565 0 - 1
Lewtak, Damian (b) 2383 - Nasuta, Grzegorz (w) 2521 0 - 1
Stalmach, Richard (w) 2308 - Jakubowski, Krzysztof (b) 2470 0 - 1
Rabatin, Jakub (b) 2354 - Cvek, Robert (w) 2491 0 - 1
Štěpán, Patrik (w) 2269 - Biolek, Richard (b) 2452 0 - 1
Novosadová, Kristýna (b) 2169 - Kaňovský, David (w) 2419 0 - 1
Nytra, Ondřej (w) 2146 - Klíma, Lukáš (b) 2344 ½ - ½
Laurincová, Kristýna (b) 2066 - Caletka, Radomír (w) 2282 ½ - ½
BŠŠ Frýdek-Místek A ELO - Labortech Ostrava ELO 5½:2½
Korobov, Anton (w) 2699 - Kočiščák, Jiří (b) 2473 1 - 0
Fedorov, Alexei (b) 2552 - Jakubiec, Artur (w) 2440 1 - 0
Zwardoň, Vojtěch (w) 2476 - Pakleza, Zbigniew (b) 2498 ½ - ½
Antoniewski, Rafal (b) 2465 - Rašík, Vítězslav (w) 2424 ½ - ½
Szotkowski, Jakub (w) 2344 - Velička, Petr (b) 2393 ½ - ½
Mrázek, Lumír (b) 2296 - Malík, Jan (w) 2282 ½ - ½
Bureš, Jaroslav (w) 2406 - Walek, Petr (b) 2258 1 - 0
Vesselovsky, Serguei (b) 2321 - Krajina, Aleš (w) 2151 ½ - ½

 

Slavia Kroměříž ELO - ŠK Dopravní podnik Praha ELO 5 : 3
Janik, Igor (w) 2525 - Sahidi, Samir (b) 2436 1 - 0
Malinovský, Karel (b) 2473 - Půlpán, Jakub (w) 2412 ½ - ½
Mazúr, Štefan (w) 2423 - Miesbauer, Jan (b) 2418 1 - 0
Petényi, Tamás (b) 2458 - Vološin, Leon (w) 2380 ½ - ½
Rubeš, Jan (w) 2393 - Burdalev, Kirill (b) 2379 ½ - ½
Hollan, Martin (b) 2362 - Kourousis, Epameinondas (w) 2392 ½ - ½
Konopka, Michal (w) 2384 - Plischki, Sebastian (b) 2375 0 - 1
Mládek, Richard (b) 2378 - Kulhánek, Tomáš (w) 2324 1 - 0
GASCO Pardubice ELO - Siesta Labs Unichess ELO 3 : 5
Láznička, Viktor (w) 2634 - Michalík, Peter (b) 2575 ½ - ½
Movsesian, Sergei (b) 2610 - Druska, Juraj (w) 2509 ½ - ½
Hráček, Zbyněk (w) 2570 - Černoušek, Lukáš (b) 2451 ½ - ½
Pecháč, Jerguš (b) 2590 - Bernášek, Jan (w) 2468 ½ - ½
Votava, Jan (w) 2481 - Jurčík, Marián (b) 2397 ½ - ½
Jirovský, Miloš (b) 2447 - Rýdl, Jiří (w) 2434 ½ - ½
Buločkin, Martin (w) 2299 - Jurčík, Martin (b) 2386 0 - 1
Ludvík, Tomáš (b) 2225 - Šorm, Daniel (w) 2345 0 - 1
1. Novoborský šachový klub ELO - ŠK Duras BVK Královo Pole ELO 5 : 3
Harikrishna, Pentala (w) 2717 - Dragnev, Valentin (b) 2535 1 - 0
Vitiugov, Nikita (b) 2736 - Shengelia, David (w) 2506 ½ - ½
Anton, Guijarro (w) 2691 - Ponížil, Cyril (b) 2513 1 - 0
Žilka, Štěpán (b) 2612 - Blahynka, Martin (w) 2391 0 - 1
Babula, Vlastimil (w) 2561 - Menezes, Christoph (b) 2412 1 - 0
Krejčí, Jan (b) 2532 - Vyskočil, Neklan (w) 2282 ½ - ½
Kriebel, Tadeáš (w) 2526 - Glozar, Petr (b) 2132 ½ - ½
Paulus, Václav (b) 2102 - Nezval, Filip (w) 2149 ½ - ½
INGEM - ŠK Líně ELO - Moravská Slavia Brno ELO 4 : 4
Štoček, Jiří (w) 2564 - Saric, Ivan (b) 2674 0 - 1
Petr, Martin (b) 2487 - Heberla, Bartlomiej (w) 2564 ½ - ½
Nagy, Gabor (w) 2531 - Polák, Tomáš (b) 2518 ½ - ½
Novák, Pavel (b) 2398 - Neugebauer, Martin (w) 2509 1 - 0
Kaczur, Florian (w) 2480 - Roubalík, Jakub (b) 2387 ½ - ½
Neuman, Petr (b) 2402 - Pisk, Petr (w) 2329 ½ - ½
Špreňar, Petr (w) 2263 - Obšivač, Josef (b) 2260 ½ - ½
Petrová, Kristýna (b) 2268 - Kůsa, Jakub (w) 2297 ½ - ½
Labortech Ostrava ELO - BŠŠ Frýdek-Místek B ELO 3½:4½
Kočiščák, Jiří (w) 2473 - Piesik, Piotr (b) 2407 ½ - ½
Jakubiec, Artur (b) 2440 - Lewtak, Damian (w) 2383 ½ - ½
Pakleza, Zbigniew (w) 2498 - Stalmach, Richard (b) 2308 1 - 0
Rašík, Vítězslav (b) 2424 - Miča, Marek (w) 2305 ½ - ½
Velička, Petr (w) 2393 - Rabatin, Jakub (b) 2354 ½ - ½
Malík, Jan (b) 2282 - Štěpán, Patrik (w) 2269 0 - 1
Walek, Petr (w) 2258 - Nytra, Ondřej (b) 2146 ½ - ½
Krajina, Aleš (b) 2151 - Paseka, Matyáš (w) 2052 0 - 1
ŠK Slavoj Ostrava - Poruba ELO - BŠŠ Frýdek-Místek A ELO 5 : 3
Kempinski, Robert (w) 2565 - Korobov, Anton (b) 2699 ½ - ½
Nasuta, Grzegorz (b) 2521 - Fedorov, Alexei (w) 2552 1 - 0
Jakubowski, Krzysztof (w) 2470 - Zwardoň, Vojtěch (b) 2476 1 - 0
Cvek, Robert (b) 2491 - Antoniewski, Rafal (w) 2465 ½ - ½
Biolek, Richard (w) 2452 - Szotkowski, Jakub (b) 2344 ½ - ½
Kaňovský, David (b) 2419 - Mrázek, Lumír (w) 2296 ½ - ½
Klíma, Lukáš (w) 2344 - Jasný, Stanislav (b) 2299 ½ - ½
Caletka, Radomír (b) 2282 - Vesselovsky, Serguei (w) 2321 ½ - ½

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz