Pardubický krajský šachový svaz 

V pátém kole 1.ligy západ přivítaly Polabiny B doma Líně a ukázaly se jako hodný hostitel - přenechaly všechny body hostům za prohru 5:3! Další výsledky: Unichess Praha - Turnov B 4,5:3,5, České Budějovice - Lysá n/L. 4,5:3,5, DP Praha B - OAZA Praha 3,5:4,5, Vyšehrad Praha - Vlašim 3,5:4,5, Pankrác Praha - Neratovice 3:5
Do čela tabulky se probojovala dvě družstva se ziskem 12/15 bodů - Unichess Praha a Líně, o jejichž pořadí rozhoduje až pomocné hodnocení, na posledních místech se stále nacházejí Vyšehrad Praha, České Budějovice a Město Lysá n/L..

QCC České Budějovice ELO - ŠK Města Lysá nad Labem ELO 4½:3½
Vokáč, Marek (w) 2334 - Červený, Martin (b) 2362 1 - 0
Lechtýnský, Jiří (b) 2332 - Priehoda, Vítězslav (w) 2341 ½ - ½
Zeman, Matyáš (w) 2256 - Špaček, Petr (b) 2336 ½ - ½
Vybíral, Zdeněk (b) 2196 - Baláček, Tadeáš (w) 2339 ½ - ½
Novotný, Michal (w) 2268 - Neckář, Lubomír (b) 2264 0 - 1
Stinka, Jakub (b) 2202 - Jüptner, Jan (w) 2284 ½ - ½
Borkovec, Milan (w) 2212 - Bednář, Marcel (b) 2279 ½ - ½
Kotál, Václav (b) 2187 - Čermák, Michal (w) 2110 1 - 0
ŠK Sokol Vyšehrad ELO - TJ Spartak Vlašim ELO 3½:4½
Londýn, Radek (w) 2413 - Rýdl, Jiří (b) 2423 ½ - ½
Vávra, Pavel (b) 2336 - Mejzlík, Ondřej (w) 2309 ½ - ½
Konopka, Michal (w) 2347 - Hrdina, Robin (b) 2250 1 - 0
Vichnar, David (b) 2373 - Vojta, Tomáš (w) 2346 ½ - ½
Dočekal, Jan (w) 2266 - Pýchová, Nela (b) 2140 0 - 1
Serrano, Salvador (b) 2310 - Voříšek, Jakub (w) 2229 ½ - ½
Netušil, Miloslav (w) 2143 - Jun, Rudolf (b) 2087 ½ - ½
Lacina, Filip (b) 1994 - Vojta, Jakub (w) 2153 0 - 1
2222 ŠK Polabiny B ELO - ŠK Líně ELO 3 : 5
Hráček, Zbyněk (w) 2556 - Štoček, Jiří (b) 2578 ½ - ½
Votava, Jan (b) 2512 - Novák, Pavel (w) 2387 ½ - ½
Hrabuša, Matej (w) 2364 - Sharashenidze, Akaki (b) 2365 1 - 0
Ludvík, Tomáš (b) 2272 - Neuman, Petr (w) 2371 0 - 1
Jedlička, Aleš (w) 2268 - Michálek, Jan (b) 2251 ½ - ½
Říha, Vojtěch (b) 2247 - Turner, Jan (w) 2313 ½ - ½
Buločkin, Martin (w) 2262 - Ježek, Jan (b) 2161 0 - 1
Mojžíš, Jaroslav (b) 2087 - Turner, Radek (w) 2049 0 - 1
Bartoš Unichess ELO - ŠK Zikuda Turnov B ELO 4½:3½
Michalík, Peter (w) 2595 - Kraus, Tomáš (b) 2457 0 - 1
Černoušek, Lukáš (b) 2447 - Vykouk, Jan (w) 2434 ½ - ½
Bernášek, Jan (w) 2495 - Vlasák, Lukáš (b) 2436 0 - 1
Šimek, Petr (b) 2307 - Studnička, Tomáš (w) 2362 1 - 0
Vrbata, Zbyněk (w) 2340 - Sodoma, Jan (b) 2319 1 - 0
Kuba, Jindřich (b) 2292 - Rodshtein, Tereza (w) 2163 1 - 0
Řehořek, Martin (w) 2310 - Kučera, Petr (b) 2193 1 - 0
Šlampa, Jan (b) 2242 - Vltavský, Vladimír (w) 2218 0 - 1
ŠK DP Praha B - EA Hotels ELO - SK OAZA Praha ELO 3½:4½
Kourousis, Epaminondas (w) 2387 - Hollan, Martin (b) 2353 1 - 0
Plischki, Sebastian (b) 2387 - Cífka, Stanislav (w) 2386 0 - 1
Sahidi, Samir (w) 2396 - Straka, Vojtěch (b) 2381 0 - 1
Kulhánek, Tomáš (b) 2345 - Havelka, Josef (w) 2381 ½ - ½
Přibyl, Josef (w) 2230 - Hollan, Petr (b) 2308 0 - 1
Jurásek, Miroslav (b) 2210 - Výprachtický, David (w) 2270 1 - 0
Karas, Marek (w) 2232 - Cuhra, Martin (b) 2248 1 - 0
Přibylová, Sofie (b) 2156 - Svoboda, Václav (w) 2405 0 - 1
TJ Pankrác ELO - TJ Neratovice ELO 3 : 5
Jirovský, Miloš (w) 2453 - Rašík, Vítězslav (b) 2464 ½ - ½
Polášek, Jaroslav (b) 2362 - Rubeš, Jan (w) 2366 ½ - ½
Doležal, Radoslav (w) 2368 - Mikeš, Jan (b) 2364 ½ - ½
Soural, Jan (b) 2219 - Hinks-Edwards, Thomas (w) 2348 ½ - ½
Matras, Ondřej (w) 2182 - Orság, Milan (b) 2297 0 - 1
Gregor, Jiří (b) 2211 - Schula, Michal (w) 2262 ½ - ½
Postupa, Pavel (w) 2206 - Fajman, Petr (b) 2209 ½ - ½
Vokoun, Jan (b) 2082 - Purnoch, Josef (w) 2168 0 - 1

 

Tabulka po 5. kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 Bartoš Unichess 5 4 0 1 12 23,5 8
2 1 ŠK Líně 5 4 0 1 12 22 6,5
3 5 2222 ŠK Polabiny B 5 3 1 1 10 22 7,5
4 10 SK OAZA Praha 5 3 0 2 9 22 9
5 2 TJ Spartak Vlašim 5 3 0 2 9 20 5,5
6 8 TJ Pankrác 5 3 0 2 9 20 4
7 11 ŠK Zikuda Turnov B 5 2 1 2 7 22,5 8
8 9 TJ Neratovice 5 1 3 1 6 20 6
9 7 ŠK DP Praha B - EA Hotels 5 1 1 3 4 21 6
10 12 ŠK Města Lysá nad Labem 5 1 0 4 3 17,5 4,5
11 3 QCC České Budějovice 5 1 0 4 3 13 1,5
12 4 ŠK Sokol Vyšehrad 5 0 2 3 2 16,5 4

25.1.2020 Choceň
Konference PDŠS

25.1.2020 Mistrovice
KP mládeže kat. H/D 14-16
3.turnaj

11.4.2020 Městečko Trnávka
36. ročník turnaje v blesku

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010