Pardubický krajský šachový svaz 

V neděli 13. února 2022 se hrálo osmé kolo 2. ligy D, byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun - Hradec Králové 3:5, Panda Rychnov - Ústí nad Orlicí 7:1, Žďár nad Sázavou - Zábřeh 2,5:5,5, Lípa - Polička 3:5, Hořice - Polabiny C 2:6, Vysoké Mýto - Chrudim 5,5-2,5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 11 Panda Rychnov nad Kněžnou 8 7 0 1 21 43 34
2 10 TJ Slavia Hradec Králové 8 6 1 1 19 40,5 30
3 6 2222 ŠK Polabiny C 8 6 1 1 19 39 28
4 2 ŠK Lípa 8 6 0 2 18 37,5 28
5 7 TJ Štefanydes Polička 8 5 0 3 15 38 25
6 12 TJ Lanškroun 8 4 0 4 12 33 20
7 4 ŠK Vysoké Mýto 8 3 0 5 9 31,5 19
8 8 ŠK 1921 Zábřeh 8 3 0 5 9 28,5 12
9 5 TJ ŠO Chrudim 8 2 0 6 6 27 16
10 1 TJ Žďár nad Sázavou 8 2 0 6 6 24,5 15
11 3 TJ Jiskra Hořice 8 2 0 6 6 23 10
12 9 ŠK Ústí nad Orlicí 8 1 0 7 3 18,5 8

 

TJ Lanškroun ELO - TJ Slavia Hradec Králové ELO 3 : 5
Krátký, Josef (w) 2046 - Hába, Petr (b) 2441 0 - 1
Jiroušek, Jan (b) 2041 - Nun, Jiří (w) 2298 0 - 1
Pokorný, Tomáš (w) 2236 - Pokorný, Zdeněk (b) 2220 1 - 0
Kupsa, Matěj (b) 2097 - Winter, Ondřej (w) 2147 ½ - ½
Solil, Roman (w) 1938 - Jezbera, Jiří (b) 2187 0 - 1
Kolář, Jan (b) 2029 - Novák, Radomír (w) 2097 0 - 1
Švub, Jan (w) 1837 - Marek, Petr (b) 1860 1 - 0
Kalousová, Julie (b) 1676 - Steiner, Pavel (w) 1716 ½ - ½
Panda Rychnov nad Kněžnou ELO - ŠK Ústí nad Orlicí ELO 7 : 1
Sabuk, Piotr (w) 2411 - Šmajzr, Martin (b) 2129 1 - 0
Čech, Pavel (b) 2352 - Holásek, Pavel (w) 1972 1 - 0
Kačírek, Petr (w) 2256 - Hrobař, Vlastimil (b) 1960 1 - 0
Horák, Jan (b) 2149 - Poslušný, Martin (w) 1941 1 - 0
Marečková, Martina (w) 2110 - Šimek, Zdeněk (b) 1904 1 - 0
Machlowski, Slawomir (b) 2020 - Holásek, Vít (w) 1811 0 - 1
Daniel, Jiří (w) 1948 - bez hráče (b) 0 + - -
Dušánek, Michal (b) 1682 - bez hráče (w) 0 + - -
TJ Žďár nad Sázavou ELO - ŠK 1921 Zábřeh ELO 2½:5½
Večeřa, Pavel (w) 2106 - Krmela, Aleš (b) 2059 0 - 1
Fišar, Josef (b) 2062 - Sohr, Vladimír (w) 2093 ½ - ½
Siebenbürger, Vlastimil (w) 1999 - Strašil, Pavel (b) 2038 1 - 0
Celý, Jaroslav (b) 1978 - Trhal, Michal (w) 2007 ½ - ½
Svoboda, Ivo (w) 1940 - Ptáček, Tomáš (b) 1910 ½ - ½
Pavliš, Jaromír (b) 1886 - Urbášek, Oleg (w) 1974 0 - 1
Bílek, Roman (w) 1781 - Stratil, Petr (b) 2051 0 - 1
Petr, Luboš (b) 1832 - Vicenec, Roman (w) 1949 0 - 1
ŠK Lípa ELO - TJ Štefanydes Polička ELO 3 : 5
Gloser, David (w) 2238 - Švanda, Ondřej (b) 2303 ½ - ½
Jirásek, Pavel (b) 2340 - Červený, Petr (w) 2323 0 - 1
Šedivý, Martin (w) 2135 - Černý, David (b) 2131 0 - 1
Rokoš, Filip (b) 2069 - Pavlíček, Lukáš (w) 2048 1 - 0
Kaisler, Martin (w) 2040 - Komárek, David (b) 2126 ½ - ½
Sucharda, Tomáš (b) 2068 - Houška, Bronislav (w) 1970 0 - 1
Šafařík, Jakub (w) 2134 - Lorenc, Oldřich (b) 2093 0 - 1
Szücs, Matyáš (b) 2116 - Komárková, Magdaléna (w) 1975 1 - 0
TJ Jiskra Hořice ELO - 2222 ŠK Polabiny C ELO 2 : 6
Buločkin, Martin (w) 2293 - Jedlička, Aleš (b) 2223 ½ - ½
Richterová, Nataša (b) 2142 - Brožka, Karel (w) 2125 ½ - ½
Stejskal, Michal (w) 1857 - Vařejčko, Josef (b) 2209 0 - 1
Rusnák, Jan (b) 1989 - Bujnoch, Radek (w) 2200 0 - 1
Matonoha, Ctirad (w) 1988 - Jareš, Michal (b) 2160 0 - 1
Luštinec, Vladimír (b) 1909 - Bouška, Jiří (w) 2041 0 - 1
Kašpar, Ladislav (w) 1828 - Trojan, Luboš (b) 1929 1 - 0
Šafařík, Kamil (b) 1771 - Lihotský, Lukáš (w) 1775 0 - 1
ŠK Vysoké Mýto ELO - TJ ŠO Chrudim ELO 5½:2½
Sabol, Marian (w) 2318 - Němec, Pavel (b) 2223 1 - 0
Horáček, Michal (b) 2092 - Malivánek, Jiří (w) 2070 1 - 0
Zdechovský, Tobiáš (w) 1941 - Hlaváček, Robert (b) 2128 0 - 1
Kosek, Jiří (b) 2032 - Kokeš, Bohuslav (w) 1907 1 - 0
Doseděl, Jiří (w) 2018 - Králová, Gabriela (b) 1746 1 - 0
Ptáček, Luboš (b) 2063 - Veselý, Tomáš (w) 2005 ½ - ½
Dedek, Jan (w) 1963 - Hájek, Jaroslav (b) 1894 1 - 0
Lipavský, Dušan (b) 1955 - Linhart, Zbyněk (w) 1864 0 - 1

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz