Pardubický krajský šachový svaz 

šachy.cz Extraliga pokračovala o víkendu 12. a 13. února pátým dvojkolem. Po nepovedeném lednovém dvojkole v sobotu GASCO Pardubice porazily Duras Brno 5,5:2,5 a v neděli remizovaly s letos výborně hrající Moravskou Slavií Brno 4:4.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 8 1. Novoborský šachový klub 10 9 1 0 28 55 39
2 14 Siesta Labs Unichess 10 5 1 4 16 42 20
3 2 Moravská Slavia Brno 8 4 4 0 16 38 21
4 11 Výstaviště Lysá nad Labem 8 5 1 2 16 33,5 14
5 7 INGEM - ŠK Líně 10 4 2 4 14 42,5 22
6 13 ŠK Dopravní podnik Praha 10 4 1 5 13 37,5 17
7 9 GASCO Pardubice 8 4 1 3 13 31 16
8 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 9 4 0 5 12 29,5 12
9 12 ŠK Zikuda Turnov 8 3 1 4 10 32 18
10 5 ŠK Slavoj Ostrava - Poruba 8 2 3 3 9 31,5 16
11 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 9 3 0 6 9 31 12
12 10 Slavia Kroměříž 8 2 2 4 8 30 17
13 1 ŠK Duras BVK Královo Pole 8 1 2 5 5 28 16
14 6 Labortech Ostrava 8 1 1 6 4 26,5 13

 

INGEM - ŠK Líně ELO - BŠŠ Frýdek-Místek B ELO 3½:4½
Piorun, Kacper (w) 2641 - Piesik, Piotr (b) 2418 ½ - ½
Štoček, Jiří (b) 2556 - Stalmach, Richard (w) 2302 ½ - ½
Korpa, Bence (w) 2530 - Miča, Marek (b) 2272 1 - 0
Petr, Martin (b) 2495 - Rabatin, Jakub (w) 2357 ½ - ½
Novák, Pavel (w) 2401 - Frank, Adam (b) 2270 0 - 1
Neuman, Petr (b) 2389 - Novosadová, Kristýna (w) 2172 1 - 0
Sharashenidze, Akaki (w) 2350 - Gnojek, Petr (b) 2318 0 - 1
Michálek, Jan (b) 2248 - Nytra, Ondřej (w) 2218 0 - 1
1. Novoborský šachový klub ELO - BŠŠ Frýdek-Místek A ELO 5½:2½
Navara, David (w) 2697 - Korobov, Anton (b) 2693 0 - 1
Ragger, Markus (b) 2656 - Azarov, Sergei (w) 2600 ½ - ½
Grandelius, Nils (w) 2672 - Fedorov, Alexei (b) 2545 1 - 0
Bartel, Mateusz (b) 2616 - Zwardoň, Vojtěch (w) 2468 ½ - ½
Žilka, Štěpán (w) 2599 - Szotkowski, Jakub (b) 2338 1 - 0
Babula, Vlastimil (b) 2558 - Mrázek, Lumír (w) 2302 1 - 0
Krejčí, Jan (w) 2523 - Bureš, Jaroslav (b) 2411 ½ - ½
Kriebel, Tadeáš (b) 2519 - Vesselovsky, Serguei (w) 2319 1 - 0
GASCO Pardubice ELO - ŠK Duras BVK Královo Pole ELO 5½:2½
Eljanov, Pavel (w) 2683 - Dragnev, Valentin (b) 2533 ½ - ½
Láznička, Viktor (b) 2631 - Ponížil, Cyril (w) 2499 ½ - ½
Movsesian, Sergei (w) 2606 - Červený, Martin (b) 2405 1 - 0
Hráček, Zbyněk (b) 2566 - Blahynka, Martin (w) 2392 1 - 0
Pecháč, Jerguš (w) 2595 - Menezes, Christoph (b) 2415 1 - 0
Votava, Jan (b) 2491 - Šklíba, Martin (w) 2274 0 - 1
Jirovský, Miloš (w) 2443 - Glozar, Petr (b) 2147 1 - 0
Ludvík, Tomáš (b) 2235 - Barák, David (w) 2129 ½ - ½
Slavia Kroměříž ELO - Moravská Slavia Brno ELO 3 : 5
Gonda, László (w) 2507 - Saric, Ivan (b) 2678 ½ - ½
Janik, Igor (b) 2524 - Heberla, Bartlomiej (w) 2570 ½ - ½
Malinovský, Karel (w) 2473 - Polák, Tomáš (b) 2520 0 - 1
Mazúr, Štefan (b) 2418 - Neugebauer, Martin (w) 2502 0 - 1
Rubeš, Jan (w) 2388 - Straka, Vojtěch (b) 2421 ½ - ½
Hollan, Martin (b) 2377 - Roubalík, Jakub (w) 2389 ½ - ½
Hollan, Petr (w) 2285 - Sluka, Radek (b) 2340 1 - 0
Mládek, Richard (b) 2374 - Kůsa, Jakub (w) 2298 0 - 1
Výstaviště Lysá nad Labem ELO - ŠK Dopravní podnik Praha ELO 4½:3½
Plát, Vojtěch (w) 2554 - Sahidi, Samir (b) 2432 ½ - ½
Jansa, Vlastimil (b) 2412 - Miesbauer, Jan (w) 2415 ½ - ½
Rogozenco, Dorian (w) 2439 - Frolov, Artur (b) 2382 1 - 0
Kislinsky, Alexey (b) 2352 - Vološin, Leon (w) 2393 1 - 0
Šuráň, Jan (w) 2387 - Burdalev, Kirill (b) 2379 ½ - ½
Slobodjan, Roman (b) 2459 - Hausner, Ivan (w) 2305 ½ - ½
Vrolijk, Liam (w) 2480 - Kourousis, Epameinondas (b) 2393 0 - 1
Baláček, Tadeáš (b) 2370 - Plischki, Sebastian (w) 2381 ½ - ½
ŠK Zikuda Turnov ELO - Siesta Labs Unichess ELO 3½:4½
Rodshtein, Maxim (w) 2591 - Michalík, Peter (b) 2581 ½ - ½
Kantans, Toms (b) 2498 - Druska, Juraj (w) 2505 ½ - ½
Vykouk, Jan (w) 2471 - Černoušek, Lukáš (b) 2451 0 - 1
Ftáčník, Lubomír (b) 2508 - Bernášek, Jan (w) 2472 0 - 1
Šimáček, Pavel (w) 2448 - Jurčík, Marián (b) 2412 ½ - ½
Kraus, Tomáš (b) 2477 - Rýdl, Jiří (w) 2425 1 - 0
Vlasák, Lukáš (w) 2426 - Jurčík, Martin (b) 2390 ½ - ½
Čech, Pavel (b) 2352 - Šimek, Petr (w) 2330 ½ - ½

 

BŠŠ Frýdek-Místek A ELO - INGEM - ŠK Líně ELO 2½:5½
Korobov, Anton (w) 2693 - Piorun, Kacper (b) 2641 0 - 1
Azarov, Sergei (b) 2600 - Štoček, Jiří (w) 2556 ½ - ½
Fedorov, Alexei (w) 2545 - Korpa, Bence (b) 2530 ½ - ½
Zwardoň, Vojtěch (b) 2468 - Petr, Martin (w) 2495 0 - 1
Szotkowski, Jakub (w) 2338 - Novák, Pavel (b) 2401 0 - 1
Mrázek, Lumír (b) 2302 - Neuman, Petr (w) 2389 ½ - ½
Bureš, Jaroslav (w) 2411 - Petrosyan, Tigran (b) 2454 ½ - ½
Vesselovsky, Serguei (b) 2319 - Sharashenidze, Akaki (w) 2350 ½ - ½
BŠŠ Frýdek-Místek B ELO - 1. Novoborský šachový klub ELO 2 : 6
Piesik, Piotr (w) 2418 - Navara, David (b) 2697 0 - 1
Stalmach, Richard (b) 2302 - Ragger, Markus (w) 2656 0 - 1
Miča, Marek (w) 2272 - Grandelius, Nils (b) 2672 ½ - ½
Rabatin, Jakub (b) 2357 - Bartel, Mateusz (w) 2616 0 - 1
Frank, Adam (w) 2270 - Žilka, Štěpán (b) 2599 ½ - ½
Novosadová, Kristýna (b) 2172 - Babula, Vlastimil (w) 2558 0 - 1
Gnojek, Petr (w) 2318 - Krejčí, Jan (b) 2523 0 - 1
Nytra, Ondřej (b) 2218 - Paulus, Václav (w) 2120 1 - 0
Moravská Slavia Brno ELO - GASCO Pardubice ELO 4 : 4
Saric, Ivan (w) 2678 - Eljanov, Pavel (b) 2683 ½ - ½
Heberla, Bartlomiej (b) 2570 - Láznička, Viktor (w) 2631 ½ - ½
Polák, Tomáš (w) 2520 - Movsesian, Sergei (b) 2606 ½ - ½
Straka, Vojtěch (b) 2421 - Hráček, Zbyněk (w) 2566 ½ - ½
Roubalík, Jakub (w) 2389 - Pecháč, Jerguš (b) 2595 ½ - ½
Haring, Filip (b) 2419 - Votava, Jan (w) 2491 ½ - ½
Sluka, Radek (w) 2340 - Jirovský, Miloš (b) 2443 ½ - ½
Kůsa, Jakub (b) 2298 - Ludvík, Tomáš (w) 2235 ½ - ½
ŠK Duras BVK Královo Pole ELO - Slavia Kroměříž ELO 4 : 4
Dragnev, Valentin (w) 2533 - Gonda, László (b) 2507 0 - 1
Ponížil, Cyril (b) 2499 - Janik, Igor (w) 2524 ½ - ½
Červený, Martin (w) 2405 - Malinovský, Karel (b) 2473 ½ - ½
Blahynka, Martin (b) 2392 - Mazúr, Štefan (w) 2418 0 - 1
Menezes, Christoph (w) 2415 - Rubeš, Jan (b) 2388 1 - 0
Chytilek, Roman (b) 2312 - Hollan, Martin (w) 2377 1 - 0
Glozar, Petr (w) 2147 - Hollan, Petr (b) 2285 1 - 0
Barák, David (b) 2129 - Mládek, Richard (w) 2374 0 - 1
Siesta Labs Unichess ELO - Výstaviště Lysá nad Labem ELO 4 : 4
Michalík, Peter (w) 2581 - Plát, Vojtěch (b) 2554 1 - 0
Druska, Juraj (b) 2505 - Jansa, Vlastimil (w) 2412 ½ - ½
Černoušek, Lukáš (w) 2451 - Rogozenco, Dorian (b) 2439 0 - 1
Bernášek, Jan (b) 2472 - Kislinsky, Alexey (w) 2352 ½ - ½
Jurčík, Marián (w) 2412 - Slobodjan, Roman (b) 2459 ½ - ½
Rýdl, Jiří (b) 2425 - Vrolijk, Liam (w) 2480 0 - 1
Jurčík, Martin (w) 2390 - Baláček, Tadeáš (b) 2370 ½ - ½
Šimek, Petr (b) 2330 - Priehoda, Vítězslav (w) 2265 1 - 0
ŠK Dopravní podnik Praha ELO - ŠK Zikuda Turnov ELO 3½:4½
Sahidi, Samir (w) 2432 - Rodshtein, Maxim (b) 2591 ½ - ½
Miesbauer, Jan (b) 2415 - Kantans, Toms (w) 2498 1 - 0
Frolov, Artur (w) 2382 - Vykouk, Jan (b) 2471 ½ - ½
Vološin, Leon (b) 2393 - Ftáčník, Lubomír (w) 2508 ½ - ½
Burdalev, Kirill (w) 2379 - Šimáček, Pavel (b) 2448 0 - 1
Plischki, Sebastian (b) 2381 - Kraus, Tomáš (w) 2477 ½ - ½
Přibyl, Josef (w) 2231 - Vlasák, Lukáš (b) 2426 0 - 1
Rous, Daniel (b) 2258 - Liška, Jiří (w) 2279 ½ - ½

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz