Pardubický krajský šachový svaz 

O víkendu 19. a 20. února pokračovala předposledním dvojkolem 1. liga východ, v sobotu prohrála Chotěboř s Grygovem 3:5 a v neděli prohrála stejným poměrem s Moravskou Slavií Brno. 1. liga západ pokračovala 9. kolem v neděli 20. února, Polabiny B těsně porazily Vyšehrad 4,5:3,5. 

Pořadí - 1. liga východ
Rk. SNo Team Games   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 3 TJ Vlčnov 9 5 2 2 17 42 24
2 5 Šachy Hošťálková 9 5 2 2 17 42 27
3 7 ŠK GORDIC 9 5 2 2 17 40 24
4 1 Moravská Slavia Brno B 9 4 4 1 16 42 26
5 10 SK Slavia Orlová 9 5 0 4 15 40 26
6 4 ŠK Staré Město 9 4 3 2 15 39 22
7 12 TŽ Třinec 9 4 2 3 14 35 17
8 9 ŠK Slavoj Poruba B 9 4 1 4 13 33 18
9 2 A64 PROCLIENT Grygov 9 3 2 4 11 34 16
10 8 TJ CHS Chotěboř 9 3 1 5 10 34 22
11 6 ŠK Vsetín 9 1 1 7 4 29 16
12 11 Slavoj Český Těšín 9 0 2 7 2 26 14

 

Pořadí - 1. liga západ
Rk. SNo Team Games   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 8 SK OAZA Praha 9 8 1 0 25 46 29
2 1 TJ Neratovice 9 5 2 2 17 38 21
3 11 ŠK Města Lysá nad Labem 9 5 1 3 16 37 22
4 2 ŠK DP Praha B - EA Hotels 9 4 3 2 15 39 22
5 6 2222 ŠK Polabiny B 9 4 2 3 14 39 26
6 9 TJ Spartak Vlašim 9 4 2 3 14 38 24
7 10 TJ Pankrác 9 3 2 4 11 36 20
8 12 QCC České Budějovice 9 3 2 4 11 34 20
9 3 BETSYS Říčany 1925 9 3 1 5 10 34 17
10 5 Unichess Soušek 9 2 3 4 9 37 22
11 4 ŠK Sokol Vyšehrad 9 2 1 6 7 30 15
12 7 TJ Kobylisy 9 0 2 7 2 29 17

 

Slavoj Český Těšín Rtg - ŠK Slavoj Poruba B Rtg 3½:4½
Sopur, Lech (w) 2413 - Cvek, Robert (b) 2476 1 - 0
Langner, Ladislav (b) 2346 - Walter, Szymon (w) 2287 ½ - ½
Miturová, Magdaléna (w) 2222 - Klíma, Lukáš (b) 2330 0 - 1
Gibiec, Ernest (b) 2116 - Caletka, Radomír (w) 2288 0 - 1
Kuchař, Matěj (w) 1999 - Malík, Jan (b) 2264 0 - 1
Mitura, Václav (b) 2087 - Dobrovolský, Ladislav (w) 2186 0 - 1
Stonawski, Igor (w) 1934 - Štukner, Šimon (b) 2181 1 - 0
Ruman, Martin (b) 1843 - Václavík, Martin (w) 2098 1 - 0
TŽ Třinec Rtg - SK Slavia Orlová Rtg 1½:6½
Walek, Milan (w) 2286 - Neděla, Vlastimil (b) 2354 ½ - ½
Sikora, Jan (b) 2196 - Tomaszewski, Kacper (w) 2306 0 - 1
Pilch, Roman (w) 2120 - Zylka, Stanislaw (b) 2382 ½ - ½
Fargač, Martin (b) 2295 - Šrámek, Vojtěch (w) 2213 0 - 1
Sikorová, Olga (w) 2153 - Zabystrzan, Pavel (b) 2172 ½ - ½
Schoupal, Patrik (b) 1996 - Lojek, Marek (w) 2142 0 - 1
no player (w) 0 - Kostka, Vít (b) 2160 - - +
no player (b) 0 - Horváth, Tomáš (w) 2068 - - +
Moravská Slavia Brno B Rtg - ŠK GORDIC Rtg 4 : 4
Polák, Tomáš (w) 2520 - Hába, Petr (b) 2411 ½ - ½
Kůsa, Jakub (b) 2277 - Zwardoň, Vojtěch (w) 2457 0 - 1
Zeman, Matyáš (w) 2248 - Kratochvíl, Josef (b) 2201 ½ - ½
Blatný, Pavel (b) 2349 - Píza, Vlastimil (w) 2228 ½ - ½
Holemář, David (w) 2187 - Seidl, Štěpán (b) 2180 1 - 0
Tikovský, Alexandr (b) 2143 - Kratochvíl, Vít (w) 2223 0 - 1
Skácelík, Petr (w) 2147 - Kulovaná, Eva (b) 2164 ½ - ½
Bureš, Vít (b) 2103 - Brychta, David (w) 2134 1 - 0
A64 PROCLIENT Grygov Rtg - TJ CHS Chotěboř Rtg 5 : 3
Biolek, ml., Richard (w) 2444 - Hrbek, Štěpán (b) 2231 ½ - ½
Biolek, st., Richard (b) 2400 - Němec, Pavel (w) 2204 ½ - ½
Obšivač, Josef (w) 2278 - Jun, Rudolf (b) 2166 ½ - ½
Zvolánek, Libor (b) 2129 - Veselý, Vítek (w) 2123 ½ - ½
Vaculík, Jakub (w) 2172 - Ondráček, Ondřej (b) 2104 1 - 0
Švancara, Petr (b) 2141 - Tůma, Jiří (w) 2256 0 - 1
Fuksík, Jakub (w) 2132 - Vala, Filip (b) 2146 1 - 0
Šobáň, Jaroslav (b) 2063 - Tůma, Jan (w) 1998 1 - 0
TJ Vlčnov Rtg - Šachy Hošťálková Rtg 3 : 5
Krejčí, Jan (w) 2529 - Plát, Vojtěch (b) 2575 ½ - ½
Zpěvák, Pavel (b) 2369 - Ponížil, Cyril (w) 2482 0 - 1
Sosna, Jan (w) 2299 - Roubalík, Jakub (b) 2372 ½ - ½
Lintner, Igor (b) 2191 - Pala, Vladimír (w) 2169 1 - 0
Mudrák, Josef (w) 2197 - Havelka, Ondřej (b) 2122 ½ - ½
Dvořák, Martin (b) 2151 - Krejča, Jakub (w) 2150 0 - 1
Kapusta, Petr (w) 2094 - Gnida, Patrik (b) 2184 0 - 1
Trávníček, Kryštof Mikuláš (b) 2117 - Bednařík, Josef (w) 2135 ½ - ½
ŠK Staré Město Rtg - ŠK Vsetín Rtg 5 : 3
Babula, st., Vlastimil (w) 2529 - Šimáček, Pavel (b) 2439 1 - 0
Švanda, Ondřej (b) 2277 - Jasný, Stanislav (w) 2257 ½ - ½
Skalský, Alexandr (w) 2206 - Stančík, Jakub (b) 2053 1 - 0
Babula, ml., Vlastimil (b) 2167 - Bělunek, Vladimír (w) 2232 1 - 0
Delgerdalai, Bayarjavkhlan (w) 2069 - Viták, Pavel (b) 2223 ½ - ½
Worek, Joanna (b) 2285 - Parák, Dominik (w) 2092 ½ - ½
Vylíčil, Adam (w) 1883 - Kovařík, Matyáš (b) 2035 ½ - ½
Vrána, František (b) 2201 - Bosák, Jan (w) 2043 0 - 1
SK Slavia Orlová Rtg - Slavoj Český Těšín Rtg 6 : 2
Neděla, Vlastimil (w) 2354 - Sopur, Lech (b) 2413 1 - 0
Tomaszewski, Kacper (b) 2306 - Gibiec, Ernest (w) 2116 ½ - ½
Zylka, Stanislaw (w) 2382 - Mitura, Karel (b) 2103 1 - 0
Šrámek, Vojtěch (b) 2213 - Kuchař, Matěj (w) 1999 0 - 1
Lojek, Marek (w) 2142 - Mitura, Václav (b) 2087 ½ - ½
Kostka, Vít (b) 2160 - Ruman, Martin (w) 1843 1 - 0
Kuboš, Rostislav (w) 2123 - Novotný, Radim (b) 1897 1 - 0
Walica, Roman (b) 2073 - Bažanowski, Stanislav (w) 1695 1 - 0
ŠK Slavoj Poruba B Rtg - TŽ Třinec Rtg 5 : 3
Cvek, Robert (w) 2476 - Walek, Milan (b) 2286 ½ - ½
Walter, Szymon (b) 2287 - Sikora, Jan (w) 2196 ½ - ½
Klíma, Lukáš (w) 2330 - Frolík, Martin (b) 2160 1 - 0
Caletka, Radomír (b) 2288 - Pilch, Roman (w) 2120 ½ - ½
Malík, Jan (w) 2264 - Fargač, Martin (b) 2295 0 - 1
Dobrovolský, Ladislav (b) 2186 - Sikorová, Olga (w) 2153 ½ - ½
Štukner, Šimon (w) 2181 - Schoupal, Patrik (b) 1996 1 - 0
Bulava, Petr (b) 2041 - no player (w) 0 + - -
TJ CHS Chotěboř Rtg - Moravská Slavia Brno B Rtg 3 : 5
Hrbek, Štěpán (w) 2231 - Polák, Tomáš (b) 2520 0 - 1
Němec, Pavel (b) 2204 - Kůsa, Jakub (w) 2277 0 - 1
Jun, Rudolf (w) 2166 - Zeman, Matyáš (b) 2248 ½ - ½
Veselý, Vítek (b) 2123 - Blatný, Pavel (w) 2349 0 - 1
Tůma, Jiří (w) 2256 - Holemář, David (b) 2187 1 - 0
Vala, Filip (b) 2146 - Skácelík, Petr (w) 2147 ½ - ½
Tůma, Jan (w) 1998 - Bureš, Vít (b) 2103 0 - 1
Novotný, Ondřej (b) 1966 - Vávra, Michal (w) 1959 1 - 0
ŠK GORDIC Rtg - A64 PROCLIENT Grygov Rtg 4½:3½
Hába, Petr (w) 2411 - Biolek, ml., Richard (b) 2444 ½ - ½
Zwardoň, Vojtěch (b) 2457 - Biolek, st., Richard (w) 2400 ½ - ½
Kratochvíl, Josef (w) 2201 - Obšivač, Josef (b) 2278 ½ - ½
Píza, Vlastimil (b) 2228 - Zvolánek, Libor (w) 2129 ½ - ½
Seidl, Štěpán (w) 2180 - Vaculík, Jakub (b) 2172 ½ - ½
Kratochvíl, Vít (b) 2223 - Švancara, Petr (w) 2141 0 - 1
Kulovaná, Eva (w) 2164 - Fuksík, Jakub (b) 2132 1 - 0
Brychta, David (b) 2134 - Bareš, Jáchym (w) 2113 1 - 0
ŠK Vsetín Rtg - TJ Vlčnov Rtg 3½:4½
Šimáček, Pavel (w) 2439 - Krejčí, Jan (b) 2529 ½ - ½
Jasný, Stanislav (b) 2257 - Zpěvák, Pavel (w) 2369 1 - 0
Stančík, Jakub (w) 2053 - Sosna, Jan (b) 2299 ½ - ½
Bělunek, Vladimír (b) 2232 - Lintner, Igor (w) 2191 0 - 1
Viták, Pavel (w) 2223 - Mudrák, Josef (b) 2197 ½ - ½
Parák, Dominik (b) 2092 - Dvořák, Martin (w) 2151 0 - 1
Kovařík, Matyáš (w) 2035 - Kapusta, Petr (b) 2094 1 - 0
Bosák, Jan (b) 2043 - Trávníček, Kryštof Mikuláš (w) 2117 0 - 1
Šachy Hošťálková Rtg - ŠK Staré Město Rtg 3 : 5
Plát, Vojtěch (w) 2575 - Babula, st., Vlastimil (b) 2529 ½ - ½
Ponížil, Cyril (b) 2482 - Švanda, Ondřej (w) 2277 0 - 1
Roubalík, Jakub (w) 2372 - Húsek, Martin (b) 2161 0 - 1
Pala, Vladimír (b) 2169 - Skalský, Alexandr (w) 2206 ½ - ½
Havelka, Ondřej (w) 2122 - Babula, ml., Vlastimil (b) 2167 ½ - ½
Krejča, Jakub (b) 2150 - Delgerdalai, Bayarjavkhlan (w) 2069 0 - 1
Gnida, Patrik (w) 2184 - Worek, Joanna (b) 2285 ½ - ½
Bednařík, Josef (b) 2135 - Vylíčil, Adam (w) 1883 1 - 0
Unichess Soušek Rtg - QCC České Budějovice Rtg 6 : 2
Michalík, Peter (w) 2581 - Štoček, Jiří (b) 2556 ½ - ½
Černoušek, Lukáš (b) 2451 - Lechtýnský, Jiří (w) 2322 1 - 0
Bernášek, Jan (w) 2472 - Stinka, Jakub (b) 2279 1 - 0
Šimek, Petr (b) 2330 - Havlík, Jan (w) 2387 1 - 0
Řehořek, Martin (w) 2286 - Lajbl, Jan (b) 2218 1 - 0
Ocelák, Jakub (b) 2053 - Vybíral, Zdeněk (w) 2152 0 - 1
Šlampa, Jan (w) 2246 - Richtrová, Eliška (b) 2230 ½ - ½
Souček, Petr (b) 2194 - Olejníček, Jiří (w) 2006 1 - 0
2222 ŠK Polabiny B Rtg - ŠK Sokol Vyšehrad Rtg 4½:3½
Votava, Jan (w) 2491 - Vávra, Pavel (b) 2329 1 - 0
Vrána, Jan (b) 2399 - Vichnar, David (w) 2357 0 - 1
Říha, Vojtěch (w) 2283 - Serrano, Salvador (b) 2266 0 - 1
Červený, Petr (b) 2323 - Juřek, Josef (w) 2202 ½ - ½
Jedlička, Aleš (w) 2223 - Šedý, Pavel (b) 2148 1 - 0
Ludvík, Tomáš (b) 2235 - Filipi, Štěpán (w) 2210 ½ - ½
Gloser, David (w) 2238 - Kunc, Jan (b) 2079 1 - 0
Bujnoch, Radek (b) 2200 - Illetško, Jaroslav (w) 2124 ½ - ½
TJ Kobylisy Rtg - BETSYS Říčany 1925 Rtg 2½:5½
Hinks-Edwards, Thomas (w) 2328 - Vlasák, Lukáš (b) 2426 ½ - ½
Brejník, Gustav (b) 2305 - Studnička, Tomáš (w) 2322 0 - 1
Slovák, Kilián (w) 2271 - Stárek, Stanislav (b) 2215 1 - 0
Pařízek, Vojtěch (b) 2176 - Braun, Marek (w) 2200 0 - 1
Skýpala, Ondřej (w) 2119 - Šťastný, Jan (b) 2208 0 - 1
Formánek, Martin (b) 2206 - Němec, Jáchym (w) 2380 ½ - ½
Dvořák, Jan (w) 2196 - Šmolík, Jáchym (b) 2277 0 - 1
Kopta, Pavel (b) 2244 - Hlavina, Matouš (w) 2112 ½ - ½
SK OAZA Praha Rtg - ŠK DP Praha B - EA Hotels Rtg 4½:3½
Havelka, Josef (w) 2405 - Kourousis, Epameinondas (b) 2393 ½ - ½
Straka, Vojtěch (b) 2421 - Konopka, Michal (w) 2376 ½ - ½
Hollan, Martin (w) 2377 - Kulhánek, Tomáš (b) 2323 ½ - ½
Výprachtický, David (b) 2324 - Přibyl, Josef (w) 2231 ½ - ½
Hollan, Petr (w) 2285 - Pachmann, Aleš (b) 2289 ½ - ½
Vedral, Oldřich (b) 2234 - Fedorov, Evgueny (w) 2245 ½ - ½
Kawulok, Marek (w) 2221 - Adámek, Zdeněk (b) 2173 ½ - ½
Cuhra, Martin (b) 2229 - Haase, Pavel (w) 2127 1 - 0
TJ Spartak Vlašim Rtg - TJ Neratovice Rtg 3½:4½
Rýdl, Jiří (w) 2425 - Vykouk, Jan (b) 2471 ½ - ½
Mládek, Richard (b) 2374 - Rašík, Vítězslav (w) 2423 0 - 1
Horák, Martin (w) 2325 - Tričkov, Vasil (b) 2324 ½ - ½
Mejzlík, Ondřej (b) 2319 - Orság, Milan (w) 2308 0 - 1
Petr, Jakub (w) 2240 - Fajman, Petr (b) 2145 ½ - ½
Hrdina, Robin (b) 2176 - Jandourek, Lukáš (w) 2166 ½ - ½
Vojta, Jakub (w) 2406 - Londýn, Radek (b) 2389 1 - 0
Vojta, Tomáš (b) 2316 - Purnoch, Josef (w) 2142 ½ - ½
TJ Pankrác Rtg - ŠK Města Lysá nad Labem Rtg 3½:4½
Jirovský, Miloš (w) 2443 - Jansa, Vlastimil (b) 2412 ½ - ½
Svoboda, Svatopluk (b) 2403 - Červený, Martin (w) 2405 0 - 1
Sokolov, Alexander (w) 2370 - Priehoda, Vítězslav (b) 2265 1 - 0
Doležal, Radoslav (b) 2381 - Baláček, Tadeáš (w) 2370 ½ - ½
Soural, Jan (w) 2176 - Špaček, Petr (b) 2303 ½ - ½
Matras, Ondřej (b) 2246 - Neckář, Lubomír (w) 2275 ½ - ½
Plešek, Jiří (w) 1997 - Jüptner, Jan (b) 2266 ½ - ½
Vašek, Jan (b) 2130 - Bednář, Marcel (w) 2249 0 - 1

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz