Vytisknout

V neděli 27. února 2022 se hrálo deváté kolo 2. ligy D, byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim - Lanškroun 4:4, Polabiny C - Vysoké Mýto 7:1, Polička - Hořice 4,5:3,5, Ústí nad Orlicí - Žďár nad Sázavou 4,5:3,5.

Pořadí
Rk. SNo Team Games   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 6 2222 ŠK Polabiny C 9 7 1 1 22 46 34
2 10 TJ Slavia Hradec Králové 9 7 1 1 22 45 34
3 11 Panda Rychnov nad Kněžnou 9 7 0 2 21 47 37
4 2 ŠK Lípa 9 7 0 2 21 43 31
5 7 TJ Štefanydes Polička 9 6 0 3 18 43 28
6 12 TJ Lanškroun 9 4 1 4 13 37 22
7 4 ŠK Vysoké Mýto 9 3 0 6 9 33 19
8 8 ŠK 1921 Zábřeh 9 3 0 6 9 32 13
9 5 TJ ŠO Chrudim 9 2 1 6 7 31 18
10 1 TJ Žďár nad Sázavou 9 2 0 7 6 28 17
11 3 TJ Jiskra Hořice 9 2 0 7 6 27 12
12 9 ŠK Ústí nad Orlicí 9 2 0 7 6 23 11

 

TJ ŠO Chrudim Rtg - TJ Lanškroun Rtg 4 : 4
Němec, Pavel (w) 2223 - Krátký, Josef (b) 2046 1 - 0
Malivánek, Jiří (b) 2070 - Jiroušek, Jan (w) 2041 ½ - ½
Hlaváček, Robert (w) 2128 - Pokorný, Tomáš (b) 2236 ½ - ½
Kokeš, Bohuslav (b) 1907 - Kupsa, Matěj (w) 2097 0 - 1
Krys, Jaromír (w) 2041 - Ambrož, Antonín (b) 1922 1 - 0
Novotný, Ondřej (b) 1964 - Solil, Roman (w) 1938 0 - 1
Králová, Gabriela (w) 1746 - Švub, Jan (b) 1837 ½ - ½
Hájek, Jaroslav (b) 1894 - Bartoš, Karel (w) 1747 ½ - ½
2222 ŠK Polabiny C Rtg - ŠK Vysoké Mýto Rtg 7 : 1
Jedlička, Aleš (w) 2223 - Sabol, Marian (b) 2318 ½ - ½
Brožka, Karel (b) 2125 - Kosek, Jiří (w) 2032 1 - 0
Vařejčko, Josef (w) 2209 - Doseděl, Jiří (b) 2018 1 - 0
Mojžíš, Jaroslav (b) 2115 - Třasák, Ondřej (w) 1930 ½ - ½
Bouška, Jiří (w) 2041 - Ptáček, Luboš (b) 2063 1 - 0
Řezníček, Dominik (b) 2065 - Lipavský, Dušan (w) 1955 1 - 0
Trojan, Luboš (w) 1929 - Marinov, Peter (b) 1710 1 - 0
Lihotský, Lukáš (b) 1775 - Sabolová, Kristýna (w) 1848 1 - 0
TJ Štefanydes Polička Rtg - TJ Jiskra Hořice Rtg 4½:3½
Švanda, Ondřej (w) 2303 - Buločkin, Martin (b) 2293 ½ - ½
Červený, Petr (b) 2323 - Richterová, Nataša (w) 2142 0 - 1
Pavlíček, Lukáš (w) 2048 - Flašar, Jaroslav (b) 2048 0 - 1
Novák, Aleš (b) 2113 - Kulhánek, Jáchym (w) 1951 1 - 0
Houška, Bronislav (w) 1970 - Stejskal, Michal (b) 1857 1 - 0
Lorenc, Oldřich (b) 2093 - Matonoha, Ctirad (w) 1988 ½ - ½
Kastner, Oldřich (w) 2012 - Šedivý, Aleš (b) 1877 ½ - ½
Komárková, Magdaléna (b) 1975 - Kašpar, Ladislav (w) 1828 1 - 0
ŠK 1921 Zábřeh Rtg - ŠK Lípa Rtg 3 : 5
Krmela, Aleš (w) 2059 - Gloser, David (b) 2238 1 - 0
Sohr, Vladimír (b) 2093 - Jirásek, Pavel (w) 2340 0 - 1
Strašil, Pavel (w) 2038 - Sucharda, David (b) 2069 ½ - ½
Doležel, Jaromír (b) 2002 - Šedivý, Martin (w) 2135 0 - 1
Blaha, Marek (w) 1797 - Sucharda, Tomáš (b) 2068 ½ - ½
Trhal, Michal (b) 2007 - Szücs, Matyáš (w) 2116 0 - 1
Ptáček, Tomáš (w) 1910 - Novák, Luděk (b) 1932 ½ - ½
Růžička, Milan (b) 2026 - Šmíd, Jaroslav (w) 1913 ½ - ½
ŠK Ústí nad Orlicí Rtg - TJ Žďár nad Sázavou Rtg 4½:3½
Šmajzr, Martin (w) 2129 - Večeřa, Pavel (b) 2106 ½ - ½
Holásek, Pavel (b) 1972 - Fišar, Josef (w) 2062 0 - 1
Grundman, Václav (w) 2035 - Siebenbürger, Vlastimil (b) 1999 1 - 0
Hrobař, Vlastimil (b) 1960 - Celý, Jaroslav (w) 1978 ½ - ½
Netušil, Jakub (w) 1967 - Hámorník, Jozef (b) 2056 1 - 0
Jániš, Petr (b) 1921 - Svoboda, Ivo (w) 1940 1 - 0
Poslušný, Martin (w) 1941 - Pavliš, Jaromír (b) 1886 ½ - ½
Kalousek, Vladimír (b) 1899 - Bukáček, Lubomír (w) 2107 0 - 1
TJ Slavia Hradec Králové Rtg - Panda Rychnov nad Kněžnou Rtg 4½:3½
Hába, Petr (w) 2441 - Sabuk, Piotr (b) 2411 1 - 0
Nun, Jiří (b) 2298 - Čech, Pavel (w) 2352 1 - 0
Pokorný, Zdeněk (w) 2220 - Fiedorek, Michal (b) 2319 0 - 1
Prymula, Roman (b) 2167 - Kačírek, Petr (w) 2256 1 - 0
Šolc, Filip (w) 2072 - Horák, Jan (b) 2149 0 - 1
Jezbera, Jiří (b) 2187 - Marečková, Martina (w) 2110 ½ - ½
Novák, Radomír (w) 2097 - Machlowski, Slawomir (b) 2020 0 - 1
Štěpán, Michal (b) 2082 - Novotný, Josef (w) 1914 1 - 0
Kategorie: Ligy