Pardubický krajský šachový svaz 

V šestém kole 2. ligy D byly tyto výsledky: Zábřeh - Lanškroun 4:4, Slavia Hradec Králové - 2222 ŠK Polabiny 4:4, Náchod - Chrudim 4-4, Štefanydes Polička - Ždár nad Sázavou 5,5:2,5, ŠK Lípa - Rapid Pardubice 6:2, Vysoké Mýto - Chotěboř 2:6. Tabulku suverénně vede s 18 body Chotěboř, na sestupových místech je Sněžka Náchod a TJ Lanškroun.

ŠK 1921 Zábřeh ELO - TJ Lanškroun ELO 4 : 4
Zapletal, Jiří (w) 2003 - Havelka, Josef (b) 2381 ½ - ½
Krmela, Aleš (b) 2080 - Krátký, Josef (w) 2040 ½ - ½
Opravil, Karel (w) 2049 - Pokorný, Tomáš (b) 2196 0 - 1
Strašil, Pavel (b) 2029 - Beil, Zdeněk (w) 2198 ½ - ½
Sohr, Vladimír (w) 2086 - Kupsa, Matěj (b) 1986 1 - 0
Doležel, Jaromír (b) 2015 - Solil, Roman (w) 2020 ½ - ½
Blaha, Marek (w) 1845 - Ambrož, Antonín (b) 1971 ½ - ½
Ptáček, Tomáš (b) 1856 - Švub, Jan (w) 1811 ½ - ½
TJ Slavia Hradec Králové ELO - 2222 ŠK Polabiny C ELO 4 : 4
Nun, Jiří (w) 2290 - Jedlička, Aleš (b) 2268 ½ - ½
Pokorný, Zdeněk (b) 2198 - Vařejčko, Josef (w) 2246 ½ - ½
Kracík, Tomáš (w) 2209 - Macháň, Jan (b) 2250 ½ - ½
Prymula, Roman (b) 2171 - Hošek, Milan (w) 2203 ½ - ½
Novák, Radomír (w) 2113 - Mojžíš, Jaroslav (b) 2087 ½ - ½
Jezbera, Jiří (b) 2150 - Kourek, Josef (w) 2039 ½ - ½
Štěpán, Michal (w) 2071 - Jiroušek, Jan (b) 2052 1 - 0
Marek, Petr (b) 1876 - Brožka, Karel (w) 2002 0 - 1
TJ Žďár nad Sázavou ELO - TJ Štefanydes Polička ELO 2½:5½
Večeřa, Pavel (w) 2150 - Červený, Petr (b) 2332 0 - 1
Vašut, Karel (b) 2123 - Komárek, David (w) 2120 0 - 1
Bukáček, Lubomír (w) 2117 - Pavlíček, Lukáš (b) 1917 ½ - ½
Fišar, Josef (b) 2088 - Novák, Aleš (w) 2071 0 - 1
Celý, Jaroslav (w) 1966 - Kastner, Oldřich (b) 1974 ½ - ½
Siebenbürger, Vlastimil (b) 1942 - Lorenc, Oldřich (w) 2118 ½ - ½
Svoboda, Ivo (w) 1957 - Houška, Bronislav (b) 1993 ½ - ½
Sýkora, Milan (b) 1907 - Komárková, Magdaléna (w) 1998 ½ - ½
Sněžka TJ Náchod ELO - TJ ŠO Chrudim ELO 4 : 4
Čech, Pavel (w) 2329 - Němec, Pavel (b) 2203 0 - 1
Čechura, Petr (b) 2190 - Hlaváček, Robert (w) 2128 ½ - ½
Mojžíš, Jan (w) 2147 - Malivánek, Jiří (b) 2103 ½ - ½
Černý, David (b) 2197 - Hájek, Jiří (w) 2026 1 - 0
Horák, Jan (w) 1996 - Krys, Jaromír (b) 2007 ½ - ½
Cerha, Michal (b) 2017 - Trhal, Michal (w) 2008 1 - 0
Nývlt, Otto (w) 1864 - Kokeš, Bohuslav (b) 1969 0 - 1
Pinkava, Josef (b) 1874 - Zámečník, Jan (w) 1861 ½ - ½
ŠK Lípa ELO - Rapid Pardubice ELO 6 : 2
Jirásek, Pavel (w) 2290 - Prandstetter, Eduard (b) 2226 1 - 0
Gloser, David (b) 2175 - Smutný, Jan (w) 2207 1 - 0
Šafařík, Jakub (w) 2199 - Holásek, Pavel (b) 2080 1 - 0
Flašar, Jaroslav (b) 2051 - Veselý, Tomáš (w) 2060 1 - 0
Rokoš, Filip (w) 2010 - Sýkora, Josef (b) 2055 ½ - ½
Sucharda, Tomáš (b) 1958 - Hlavnička, Jiří (w) 2082 ½ - ½
Ruda, Ondřej (w) 2025 - Vávra, Radim (b) 2024 ½ - ½
Němec, Otakar (b) 1880 - Trojan, Luboš (w) 1951 ½ - ½
ŠK Vysoké Mýto ELO - TJ CHS Chotěboř ELO 2 : 6
Sabol, Marian (w) 2278 - Říha, Vojtěch (b) 2247 0 - 1
Kosek, Marek (b) 2143 - Jun, Rudolf (w) 2087 0 - 1
Kosek, Jiří (w) 2061 - Ondráček, Ondřej (b) 2142 ½ - ½
Doseděl, Jiří (b) 2012 - Tůma, Jiří (w) 2284 0 - 1
Ptáček, Luboš (w) 2086 - Veselý, Vítek (b) 2103 ½ - ½
Lipavský, Dušan (b) 1930 - Vala, Filip (w) 2191 0 - 1
Kučera, Jan (w) 1889 - Tůma, Jan (b) 1996 1 - 0
Zeman, Daniel (b) 1856 - Novotný, Ondřej (w) 1842 0 - 1

 

Tabulka po 6. kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 TJ CHS Chotěboř 6 6 0 0 18 32 12
2 2 ŠK Lípa 6 5 0 1 15 30 11
3 8 2222 ŠK Polabiny C 6 4 2 0 14 30 9,5
4 6 TJ ŠO Chrudim 6 2 4 0 10 25 6
5 10 TJ Slavia Hradec Králové 6 2 3 1 9 25,5 7,5
6 3 ŠK Vysoké Mýto 6 3 0 3 9 25 6,5
7 7 TJ Štefanydes Polička 6 2 2 2 8 24,5 5,5
8 12 ŠK 1921 Zábřeh 6 2 1 3 7 22,5 5,5
9 5 Rapid Pardubice 6 1 1 4 4 19 4,5
10 11 TJ Žďár nad Sázavou 6 1 0 5 3 17,5 3
11 1 Sněžka TJ Náchod 6 0 2 4 2 20 4
12 9 TJ Lanškroun 6 0 1 5 1 17 3

 

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz