Pardubický krajský šachový svaz 

šachy.cz Extraliga pokračovala o víkendu 26. a 27. února posledním dvojkolem. GASCO Pardubice čekaly důležité duely s oběma Frýdky Místky. V sobotu porazily záložní tým 5:3 a v neděli s áčkem remizovaly 4:4. Ligu vede suverénně Nový Bor s 14ti bodovým náskokem.

Pořadí před závěrečným trojkolem
Rk. SNo Team Games   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 8 1. Novoborský šachový klub 12 11 1 0 34 68 50
2 2 Moravská Slavia Brno 10 5 5 0 20 48 26
3 7 INGEM - ŠK Líně 12 5 3 4 18 52 26
4 9 GASCO Pardubice 10 5 2 3 17 40 22
5 11 Výstaviště Lysá nad Labem 10 5 2 3 17 40 16
6 14 Siesta Labs Unichess 10 5 1 4 16 42 20
7 12 ŠK Zikuda Turnov 10 4 2 4 14 41 23
8 13 ŠK Dopravní podnik Praha 10 4 1 5 13 38 17
9 10 Slavia Kroměříž 10 3 3 4 12 41 26
10 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 11 4 0 7 12 34 13
11 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 11 3 2 6 11 39 19
12 5 ŠK Slavoj Ostrava - Poruba 10 2 4 4 10 38 17
13 1 ŠK Duras BVK Královo Pole 10 1 3 6 6 35 19
14 6 Labortech Ostrava 10 1 1 8 4 30 15
ŠK Duras BVK Královo Pole Rtg - Výstaviště Lysá nad Labem Rtg 4 : 4
Dragnev, Valentin (w) 2533 - Nabaty, Tamir (b) 2645 ½ - ½
Shengelia, David (b) 2503 - Najer, Evgeniy (w) 2661 0 - 1
Blohberger, Felix (w) 2503 - Plát, Vojtěch (b) 2554 ½ - ½
Ponížil, Cyril (b) 2499 - Jansa, Vlastimil (w) 2412 ½ - ½
Červený, Martin (w) 2405 - Šuráň, Jan (b) 2387 1 - 0
Blahynka, Martin (b) 2392 - Slobodjan, Roman (w) 2459 0 - 1
Chytilek, Roman (w) 2312 - Priehoda, Vítězslav (b) 2265 ½ - ½
Stinka, Jakub (b) 2279 - Valtr, Tomáš (w) 1910 1 - 0
Moravská Slavia Brno Rtg - ŠK Zikuda Turnov Rtg 4 : 4
Gelfand, Boris (w) 2669 - Cyborowski, Lukasz (b) 2494 1 - 0
Saric, Ivan (b) 2678 - Vykouk, Jan (w) 2471 1 - 0
Polák, Tomáš (w) 2520 - Ftáčník, Lubomír (b) 2508 ½ - ½
Neugebauer, Martin (b) 2502 - Šimáček, Pavel (w) 2448 0 - 1
Straka, Vojtěch (w) 2421 - Kraus, Tomáš (b) 2477 ½ - ½
Roubalík, Jakub (b) 2389 - Jaracz, Pawel (w) 2459 0 - 1
Obšivač, Josef (w) 2275 - Vlasák, Lukáš (b) 2426 ½ - ½
Vymazal, Bronislav (b) 2385 - Studnička, Tomáš (w) 2322 ½ - ½
BŠŠ Frýdek-Místek B Rtg - GASCO Pardubice Rtg 3 : 5
Piesik, Piotr (w) 2418 - Láznička, Viktor (b) 2631 ½ - ½
Lewtak, Damian (b) 2386 - Movsesian, Sergei (w) 2606 0 - 1
Stalmach, Richard (w) 2302 - Sadzikowski, Daniel (b) 2525 ½ - ½
Miča, Marek (b) 2272 - Votava, Jan (w) 2491 ½ - ½
Rabatin, Jakub (w) 2357 - Jirovský, Miloš (b) 2443 0 - 1
Frank, Adam (b) 2270 - Vrána, Jan (w) 2399 0 - 1
Štěpán, Patrik (w) 2271 - Movsesian, Julia (b) 2300 ½ - ½
Gnojek, Petr (b) 2318 - Říha, Vojtěch (w) 2283 1 - 0
BŠŠ Frýdek-Místek A Rtg - Slavia Kroměříž Rtg 4 : 4
Korobov, Anton (w) 2693 - Janik, Igor (b) 2524 1 - 0
Azarov, Sergei (b) 2600 - Malinovský, Karel (w) 2473 1 - 0
Fedorov, Alexei (w) 2545 - Mazúr, Štefan (b) 2418 0 - 1
Zwardoň, Vojtěch (b) 2468 - Petényi, Tamás (w) 2452 1 - 0
Bureš, Jaroslav (w) 2411 - Rubeš, Jan (b) 2388 1 - 0
Jasný, Stanislav (b) 2287 - Hollan, Martin (w) 2377 0 - 1
Vesselovsky, Serguei (w) 2319 - Konopka, Michal (b) 2376 0 - 1
Virostko, Petr (b) 2341 - Mládek, Richard (w) 2374 0 - 1
ŠK Slavoj Ostrava - Poruba Rtg - INGEM - ŠK Líně Rtg 4 : 4
Kempinski, Robert (w) 2570 - Piorun, Kacper (b) 2641 ½ - ½
Nasuta, Grzegorz (b) 2530 - Štoček, Jiří (w) 2556 ½ - ½
Bobras, Piotr (w) 2500 - Korpa, Bence (b) 2530 ½ - ½
Cvek, Robert (b) 2495 - Petr, Martin (w) 2495 ½ - ½
Biolek, Richard (w) 2449 - Nagy, Gabor (b) 2530 ½ - ½
Kaňovský, David (b) 2423 - Novák, Pavel (w) 2401 ½ - ½
Adámek, Jiří (w) 2283 - Neuman, Petr (b) 2389 ½ - ½
Klíma, Lukáš (b) 2344 - Špreňar, Petr (w) 2270 ½ - ½
Labortech Ostrava Rtg - 1. Novoborský šachový klub Rtg ½ :7½
Rašík, Vítězslav (w) 2423 - Navara, David (b) 2697 0 - 1
Malík, Jan (b) 2272 - Ragger, Markus (w) 2656 ½ - ½
Walek, Petr (w) 2255 - Anton, Guijarro (b) 2691 0 - 1
Neumann, Filip (b) 2108 - Shirov, Alexei (w) 2704 0 - 1
Krajina, Aleš (w) 2138 - Žilka, Štěpán (b) 2599 0 - 1
Kaňok, Jaroslav (b) 2142 - Babula, Vlastimil (w) 2558 0 - 1
Bachořík, Otto (w) 2102 - Krejčí, Jan (b) 2523 0 - 1
Mrva, Marek (b) 2106 - Paulus, Václav (w) 2120 0 - 1
ŠK Zikuda Turnov Rtg - ŠK Duras BVK Královo Pole Rtg 5 : 3
Cyborowski, Lukasz (w) 2494 - Dragnev, Valentin (b) 2533 ½ - ½
Vykouk, Jan (b) 2471 - Shengelia, David (w) 2503 1 - 0
Ftáčník, Lubomír (w) 2508 - Ponížil, Cyril (b) 2499 ½ - ½
Šimáček, Pavel (b) 2448 - Červený, Martin (w) 2405 ½ - ½
Kraus, Tomáš (w) 2477 - Blahynka, Martin (b) 2392 1 - 0
Jaracz, Pawel (b) 2459 - Menezes, Christoph (w) 2415 1 - 0
Vlasák, Lukáš (w) 2426 - Chytilek, Roman (b) 2312 ½ - ½
Studnička, Tomáš (b) 2322 - Stinka, Jakub (w) 2279 0 - 1
Výstaviště Lysá nad Labem Rtg - Moravská Slavia Brno Rtg 2½:5½
Nabaty, Tamir (w) 2645 - Gelfand, Boris (b) 2669 ½ - ½
Najer, Evgeniy (b) 2661 - Saric, Ivan (w) 2678 0 - 1
Plát, Vojtěch (w) 2554 - Polák, Tomáš (b) 2520 ½ - ½
Jansa, Vlastimil (b) 2412 - Straka, Vojtěch (w) 2421 ½ - ½
Slobodjan, Roman (w) 2459 - Roubalík, Jakub (b) 2389 ½ - ½
Priehoda, Vítězslav (b) 2265 - Obšivač, Josef (w) 2275 ½ - ½
Valtr, Tomáš (w) 1910 - Vymazal, Bronislav (b) 2385 0 - 1
Daniel, Jiří (b) 1913 - Kůsa, Jakub (w) 2298 0 - 1
Slavia Kroměříž Rtg - BŠŠ Frýdek-Místek B Rtg 6½:1½
Janik, Igor (w) 2524 - Piesik, Piotr (b) 2418 1 - 0
Malinovský, Karel (b) 2473 - Lewtak, Damian (w) 2386 ½ - ½
Mazúr, Štefan (w) 2418 - Stalmach, Richard (b) 2302 1 - 0
Petényi, Tamás (b) 2452 - Miča, Marek (w) 2272 1 - 0
Rubeš, Jan (w) 2388 - Rabatin, Jakub (b) 2357 ½ - ½
Hollan, Martin (b) 2377 - Frank, Adam (w) 2270 1 - 0
Konopka, Michal (w) 2376 - Štěpán, Patrik (b) 2271 ½ - ½
Mládek, Richard (b) 2374 - Gnojek, Petr (w) 2318 1 - 0
GASCO Pardubice Rtg - BŠŠ Frýdek-Místek A Rtg 4 : 4
Láznička, Viktor (w) 2631 - Korobov, Anton (b) 2693 ½ - ½
Movsesian, Sergei (b) 2606 - Azarov, Sergei (w) 2600 ½ - ½
Sadzikowski, Daniel (w) 2525 - Fedorov, Alexei (b) 2545 1 - 0
Votava, Jan (b) 2491 - Zwardoň, Vojtěch (w) 2468 0 - 1
Jirovský, Miloš (w) 2443 - Mrázek, Lumír (b) 2302 1 - 0
Vrána, Jan (b) 2399 - Bureš, Jaroslav (w) 2411 0 - 1
Movsesian, Julia (w) 2300 - Jasný, Stanislav (b) 2287 1 - 0
Říha, Vojtěch (b) 2283 - Virostko, Petr (w) 2341 0 - 1
1. Novoborský šachový klub Rtg - ŠK Slavoj Ostrava - Poruba Rtg 5½:2½
Navara, David (w) 2697 - Kempinski, Robert (b) 2570 1 - 0
Ragger, Markus (b) 2656 - Nasuta, Grzegorz (w) 2530 ½ - ½
Anton, Guijarro (w) 2691 - Bobras, Piotr (b) 2500 1 - 0
Shirov, Alexei (b) 2704 - Cvek, Robert (w) 2495 ½ - ½
Žilka, Štěpán (w) 2599 - Biolek, Richard (b) 2449 1 - 0
Babula, Vlastimil (b) 2558 - Kaňovský, David (w) 2423 1 - 0
Krejčí, Jan (w) 2523 - Adámek, Jiří (b) 2283 ½ - ½
Paulus, Václav (b) 2120 - Klíma, Lukáš (w) 2344 0 - 1
INGEM - ŠK Líně Rtg - Labortech Ostrava Rtg 5 : 3
Piorun, Kacper (w) 2641 - Rašík, Vítězslav (b) 2423 ½ - ½
Štoček, Jiří (b) 2556 - Velička, Petr (w) 2387 1 - 0
Korpa, Bence (w) 2530 - Malík, Jan (b) 2272 1 - 0
Petr, Martin (b) 2495 - Walek, Petr (w) 2255 ½ - ½
Novák, Pavel (w) 2401 - Krajina, Aleš (b) 2138 0 - 1
Neuman, Petr (b) 2389 - Bachořík, Otto (w) 2102 1 - 0
Špreňar, Petr (w) 2270 - Mrva, Marek (b) 2106 1 - 0
Turner, Radek (b) 2043 - Jelínek, Marek (w) 2109 0 - 1

30.11.2022 Pardubice
OP škol okresu Pardubice

29.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
6.-9. třída

30.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
1.-5. třída

6.12.2022 Svitavy
OP škol okresu Svitavy

10.12.2022 Kouty nad Desnou
28. ročník O losinského kapra

17.12.2022 Svitavy
2. kvalifikační turnaj mládeže

23.12.2022 Svitavy
Vánoční turnaj v šachu

26.12.2022 Ústí nad Orlicí
52. ročník Memoriálu Oldy Hájka

 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz