Pardubický krajský šachový svaz 

1. liga západ pokračovala 10. kolem v neděli 6. března 2022, Polabiny B těsně prohrály s Unichessem 3,5:4,5. První porážku v sezóně si připsala OAZA Praha (s Říčany 3,5:4,5), která ale i tak už má postup do extraligy jistý.

Pořadí
Rk. SNo Team Games   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 8 SK OAZA Praha 10 8 1 1 25 50 31
2 11 ŠK Města Lysá nad Labem 10 6 1 3 19 42 26
3 1 TJ Neratovice 10 5 2 3 17 41 23
4 2 ŠK DP Praha B - EA Hotels 10 4 4 2 16 43 24
5 9 TJ Spartak Vlašim 10 4 3 3 15 42 26
6 6 2222 ŠK Polabiny B 10 4 2 4 14 42 27
7 10 TJ Pankrác 10 4 2 4 14 40 23
8 3 BETSYS Říčany 1925 10 4 1 5 13 38 20
9 5 Unichess Soušek 10 3 3 4 12 41 24
10 12 QCC České Budějovice 10 3 2 5 11 37 23
11 4 ŠK Sokol Vyšehrad 10 2 1 7 7 32 16
12 7 TJ Kobylisy 10 1 2 7 5 35 22

 

QCC České Budějovice Rtg - ŠK Města Lysá nad Labem Rtg 3½:4½
Lechtýnský, Jiří (w) 2319 - Priehoda, Vítězslav (b) 2263 ½ - ½
Stinka, Jakub (b) 2287 - Baláček, Tadeáš (w) 2371 1 - 0
Havlík, Jan (w) 2378 - Špaček, Petr (b) 2301 0 - 1
Borkovec, Milan (b) 2189 - Neckář, Lubomír (w) 2270 0 - 1
Nagy, Ladislav (w) 2182 - Jüptner, Jan (b) 2228 1 - 0
Vybíral, Zdeněk (b) 2166 - Husárik, Braňko (w) 2109 0 - 1
Novotný, Michal (w) 2229 - Koubová, Anna (b) 2149 1 - 0
Richtrová, Eliška (b) 2226 - Pauch, Jan (w) 2031 0 - 1
TJ Neratovice Rtg - TJ Pankrác Rtg 3½:4½
Vykouk, Jan (w) 2471 - Jirovský, Miloš (b) 2451 ½ - ½
Velička, Petr (b) 2384 - Polášek, Jaroslav (w) 2389 1 - 0
Rašík, Vítězslav (w) 2433 - Svoboda, Svatopluk (b) 2398 + - -
Tričkov, Vasil (b) 2324 - Doležal, Radoslav (w) 2388 ½ - ½
Fajman, Petr (w) 2148 - Pilsová, Karolína (b) 2231 ½ - ½
Černík, Lukáš (b) 2164 - Soural, Jan (w) 2158 0 - 1
Purnoch, Josef (w) 2143 - Matras, Ondřej (b) 2247 0 - 1
Šilhan, Petr (b) 2057 - Postupa, Pavel (w) 2204 0 - 1
ŠK DP Praha B - EA Hotels Rtg - TJ Spartak Vlašim Rtg 4 : 4
Kourousis, Epameinondas (w) 2393 - Rýdl, Jiří (b) 2417 ½ - ½
Plischki, Sebastian (b) 2386 - Mládek, Richard (w) 2375 1 - 0
Konopka, Michal (w) 2379 - Horák, Martin (b) 2328 1 - 0
Hrabuša, Matej (b) 2351 - Mejzlík, Ondřej (w) 2326 ½ - ½
Kulhánek, Tomáš (w) 2324 - Petr, Jakub (b) 2232 ½ - ½
Rous, Daniel (b) 2259 - Hrdina, Robin (w) 2182 ½ - ½
Přibyl, Josef (w) 2224 - Vojta, Jakub (b) 2430 0 - 1
Kopřiva, Martin (b) 2132 - Vojta, Tomáš (w) 2319 0 - 1
BETSYS Říčany 1925 Rtg - SK OAZA Praha Rtg 4½:3½
Kraus, Tomáš (w) 2472 - Straka, Vojtěch (b) 2427 ½ - ½
Vlasák, Lukáš (b) 2423 - Výprachtický, David (w) 2321 1 - 0
Studnička, Tomáš (w) 2322 - Hollan, Petr (b) 2280 0 - 1
Stárek, Stanislav (b) 2221 - Cuhra, Martin (w) 2240 0 - 1
Braun, Marek (w) 2209 - Pirklová, Hana (b) 2115 ½ - ½
Šťastný, Jan (b) 2216 - Čmiko, Jakub (w) 2019 ½ - ½
Němec, Jáchym (w) 2366 - Lhotská, Anna (b) 2025 1 - 0
Šmolík, Jáchym (b) 2255 - Svačina, Tobiáš (w) 1763 1 - 0
ŠK Sokol Vyšehrad Rtg - TJ Kobylisy Rtg 2 : 6
Vávra, Pavel (w) 2323 - Brejník, Gustav (b) 2251 0 - 1
Vichnar, David (b) 2359 - Slovák, Kilián (w) 2292 0 - 1
Serrano, Salvador (w) 2281 - Pařízek, Vojtěch (b) 2170 0 - 1
Petrán, Peter (b) 2243 - Viták, Jiří (w) 2222 0 - 1
Juřek, Josef (w) 2195 - Skýpala, Ondřej (b) 2120 ½ - ½
Trepka, Jan (b) 2135 - Formánek, Martin (w) 2221 ½ - ½
Šedý, Pavel (w) 2148 - Kopta, Pavel (b) 2227 0 - 1
Jaček, Martin (b) 2103 - Molkanov, Oleg (w) 2067 1 - 0
Unichess Soušek Rtg - 2222 ŠK Polabiny B Rtg 4½:3½
Černoušek, Lukáš (w) 2454 - Votava, Jan (b) 2482 0 - 1
Bernášek, Jan (b) 2482 - Vrána, Jan (w) 2392 1 - 0
Šimek, Petr (w) 2333 - Jedlička, Aleš (b) 2234 ½ - ½
Řehořek, Martin (b) 2277 - Ludvík, Tomáš (w) 2233 ½ - ½
Ocelák, Jakub (w) 2051 - Gloser, David (b) 2254 ½ - ½
Šlampa, Jan (b) 2251 - Brožka, Karel (w) 2171 1 - 0
Souček, Petr (w) 2212 - Bujnoch, Radek (b) 2212 ½ - ½
Bartoš, Jan (b) 2132 - Jiroušek, Jan (w) 2055 ½ - ½

30.11.2022 Pardubice
OP škol okresu Pardubice

29.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
6.-9. třída

30.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
1.-5. třída

6.12.2022 Svitavy
OP škol okresu Svitavy

10.12.2022 Kouty nad Desnou
28. ročník O losinského kapra

17.12.2022 Svitavy
2. kvalifikační turnaj mládeže

23.12.2022 Svitavy
Vánoční turnaj v šachu

26.12.2022 Ústí nad Orlicí
52. ročník Memoriálu Oldy Hájka

 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz