Pardubický krajský šachový svaz 

V sedmém kole 2. ligy D byly dosaženy tyto výsledky: Chotěboř - Zábřeh 6:2, Rapid - Vysoké Mýto 2,5:5,5, Chrudim - Lípa 6:2, Polička - Náchod 4:4, Polabiny C - Žďár nad Sázavou 4,5:3,5, Lanškroun - Hradec Králové 1:7. Tabulku vede suverénně se 7 výhrami Chotěboř.

Tabulka po 7. kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 TJ CHS Chotěboř 7 7 0 0 21 38 14,5
2 8 2222 ŠK Polabiny C 7 5 2 0 17 34,5 10,5
3 2 ŠK Lípa 7 5 0 2 15 32 11
4 6 TJ ŠO Chrudim 7 3 4 0 13 31 8
5 10 TJ Slavia Hradec Králové 7 3 3 1 12 32,5 10,5
6 3 ŠK Vysoké Mýto 7 4 0 3 12 30,5 8
7 7 TJ Štefanydes Polička 7 2 3 2 9 28,5 6
8 12 ŠK 1921 Zábřeh 7 2 1 4 7 24,5 6
9 5 Rapid Pardubice 7 1 1 5 4 21,5 4,5
10 1 Sněžka TJ Náchod 7 0 3 4 3 24 4,5
11 11 TJ Žďár nad Sázavou 7 1 0 6 3 21 3,5
12 9 TJ Lanškroun 7 0 1 6 1 18 3

 

TJ CHS Chotěboř ELO - ŠK 1921 Zábřeh ELO 6 : 2
Říha, Vojtěch (w) 2247 - Krmela, Aleš (b) 2080 1 - 0
Jun, Rudolf (b) 2087 - Opravil, Karel (w) 2049 1 - 0
Ondráček, Ondřej (w) 2142 - Strašil, Pavel (b) 2029 1 - 0
Tůma, Jiří (b) 2284 - Sohr, Vladimír (w) 2086 1 - 0
Veselý, Vítek (w) 2103 - Růžička, Milan (b) 2058 1 - 0
Tůma, Jan (b) 1996 - Doležel, Jaromír (w) 2015 0 - 1
Novotný, Ondřej (w) 1842 - Vodák, Rostislav (b) 2003 ½ - ½
Petrus, Luděk (b) 1972 - Ptáček, Tomáš (w) 1856 ½ - ½
Rapid Pardubice ELO - ŠK Vysoké Mýto ELO 2½:5½
Prandstetter, Eduard (w) 2226 - Sabol, Marian (b) 2278 ½ - ½
Smutný, Jan (b) 2207 - Šmajzr, Martin (w) 2160 0 - 1
Holásek, Pavel (w) 2080 - Grundman, Václav (b) 2026 0 - 1
Veselý, Tomáš (b) 2060 - Kosek, Marek (w) 2143 0 - 1
Sýkora, Josef (w) 2055 - Kosek, Jiří (b) 2061 ½ - ½
Hlavnička, Jiří (b) 2082 - Doseděl, Jiří (w) 2012 ½ - ½
Trojan, Luboš (w) 1951 - Netušil, Jakub (b) 1928 ½ - ½
Macek, Ondřej (b) 1913 - Ptáček, Luboš (w) 2086 ½ - ½
TJ ŠO Chrudim ELO - ŠK Lípa ELO 6 : 2
Trhal, Tomáš (w) 2058 - Jirásek, Pavel (b) 2290 ½ - ½
Němec, Pavel (b) 2203 - Gloser, David (w) 2175 1 - 0
Hlaváček, Robert (w) 2128 - Sucharda, David (b) 2052 1 - 0
Malivánek, Jiří (b) 2103 - Šafařík, Jakub (w) 2199 ½ - ½
Hájek, Jiří (w) 2026 - Jedlička, Luboš (b) 2129 ½ - ½
Krys, Jaromír (b) 2007 - Flašar, Jaroslav (w) 2051 1 - 0
Kokeš, Bohuslav (w) 1969 - Vítová, Anna (b) 1799 1 - 0
Roušar, Zdeněk (b) 1886 - Němec, Otakar (w) 1880 ½ - ½
TJ Štefanydes Polička ELO - Sněžka TJ Náchod ELO 4 : 4
Červený, Petr (w) 2332 - Čech, Pavel (b) 2329 ½ - ½
Komárek, David (b) 2120 - Čechura, Petr (w) 2190 ½ - ½
Pavlíček, Lukáš (w) 1917 - Mojžíš, Jan (b) 2147 ½ - ½
Novák, Aleš (b) 2071 - Černý, David (w) 2197 1 - 0
Kastner, Oldřich (w) 1974 - Horák, Jan (b) 1996 ½ - ½
Lorenc, Oldřich (b) 2118 - Cerha, Michal (w) 2017 0 - 1
Houška, Bronislav (w) 1993 - Nývlt, Otto (b) 1864 ½ - ½
Komárková, Magdaléna (b) 1998 - Pinkava, Josef (w) 1874 ½ - ½
2222 ŠK Polabiny C ELO - TJ Žďár nad Sázavou ELO 4½:3½
Jedlička, Aleš (w) 2268 - Večeřa, Pavel (b) 2150 1 - 0
Vařejčko, Josef (b) 2246 - Vašut, Karel (w) 2123 1 - 0
Hošek, Milan (w) 2203 - Fišar, Josef (b) 2088 ½ - ½
Mojžíš, Jaroslav (b) 2087 - Celý, Jaroslav (w) 1966 ½ - ½
Řezníček, Dominik (w) 2111 - Siebenbürger, Vlastimil (b) 1942 0 - 1
Kourek, Josef (b) 2039 - Svoboda, Ivo (w) 1957 ½ - ½
Brožka, Karel (w) 2002 - Sýkora, Milan (b) 1907 ½ - ½
Just, Pavel (b) 1973 - Pavliš, Jaromír (w) 1874 ½ - ½
TJ Lanškroun ELO - TJ Slavia Hradec Králové ELO 1 : 7
Krátký, Josef (w) 2040 - Hába, Petr (b) 2469 0 - 1
Pokorný, Tomáš (b) 2196 - Nun, Jiří (w) 2290 0 - 1
Hrubeš, Pavel (w) 2152 - Tázlar, Petr (b) 2259 0 - 1
Kupsa, Matěj (b) 1986 - Pokorný, Zdeněk (w) 2198 ½ - ½
Procházka, Petr (w) 1962 - Novák, Radomír (b) 2113 ½ - ½
Solil, Roman (b) 2020 - Jezbera, Jiří (w) 2150 0 - 1
Boháč, Luboš (w) 1587 - Štěpán, Michal (b) 2071 0 - 1
Horák, Vojtěch (b) 1615 - Banič, Marek (w) 1950 0 - 1

11.12.2021 Pardubice
3. kvalifikační turnaj HD10-16

11.12.2021 Brno
MČR v blesku


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: