Pardubický krajský šachový svaz 

V sedmém kole 1. ligy západ byly dosaženy tyto výsledky: Vyšehrad - Lysá nad Labem 3,5:4,5, Polabiny B - České Budějovice 3:5, Bartoš Unichess - Vlašim 5:3, DP Praha B - Líně 2,5:5,5, Pankrác - Turnov B 5:3, Neratovice - OAZA Praha 4,5:3,5. Tabulku vede suverénně s 6 výhrami ŠK Líně.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 ŠK Líně 7 6 0 1 18 32 10
2 6 Bartoš Unichess 7 5 0 2 15 32 11,5
3 5 2222 ŠK Polabiny B 7 4 1 2 13 31 11
4 8 TJ Pankrác 7 4 1 2 13 29 6,5
5 11 ŠK Zikuda Turnov B 7 3 1 3 10 30 9,5
6 10 SK OAZA Praha 7 3 1 3 10 29,5 11
7 9 TJ Neratovice 7 2 4 1 10 28,5 9
8 2 TJ Spartak Vlašim 7 3 0 4 9 25 7,5
9 3 QCC České Budějovice 7 3 0 4 9 23 5
10 12 ŠK Města Lysá nad Labem 7 2 1 4 7 26 6,5
11 7 ŠK DP Praha B - EA Hotels 7 1 1 5 4 27 7
12 4 ŠK Sokol Vyšehrad 7 0 2 5 2 23 4,5

 

ŠK Sokol Vyšehrad ELO - ŠK Města Lysá nad Labem ELO 3½:4½
Londýn, Radek (w) 2399 - Jansa, Vlastimil (b) 2441 ½ - ½
Vávra, Pavel (b) 2341 - Šuráň, Jan (w) 2383 ½ - ½
Konopka, Michal (w) 2353 - Červený, Martin (b) 2375 ½ - ½
Vichnar, David (b) 2368 - Priehoda, Vítězslav (w) 2330 ½ - ½
Petrán, Peter (w) 2261 - Špaček, Petr (b) 2332 ½ - ½
Juřek, Josef (b) 2245 - Baláček, Tadeáš (w) 2342 ½ - ½
Netušil, Miloslav (w) 2145 - Jüptner, Jan (b) 2293 ½ - ½
Rut, Vojtěch (b) 2081 - Bednář, Marcel (w) 2250 0 - 1
2222 ŠK Polabiny B ELO - QCC České Budějovice ELO 3 : 5
Votava, Jan (w) 2499 - Vokáč, Marek (b) 2352 1 - 0
Hrabuša, Matej (b) 2365 - Lechtýnský, Jiří (w) 2327 ½ - ½
Jirásek, Pavel (w) 2284 - Zeman, Matyáš (b) 2262 0 - 1
Ludvík, Tomáš (b) 2239 - Vybíral, Zdeněk (w) 2193 0 - 1
Jedlička, Aleš (w) 2218 - Novotný, Michal (b) 2267 0 - 1
Buločkin, Martin (b) 2264 - Stinka, Jakub (w) 2199 0 - 1
Vařejčko, Josef (w) 2233 - Borkovec, Milan (b) 2218 ½ - ½
Gloser, David (b) 2187 - Kotál, Václav (w) 2184 1 - 0
Bartoš Unichess ELO - TJ Spartak Vlašim ELO 5 : 3
Černoušek, Lukáš (w) 2442 - Rýdl, Jiří (b) 2429 1 - 0
Bernášek, Jan (b) 2494 - Horák, Martin (w) 2324 1 - 0
Jurčík, Martin (w) 2382 - Mejzlík, Ondřej (b) 2331 1 - 0
Šimek, Petr (b) 2313 - Hrdina, Robin (w) 2241 0 - 1
Kuba, Jindřich (w) 2291 - Vojta, Tomáš (b) 2346 0 - 1
Řehořek, Martin (b) 2302 - Pýchová, Nela (w) 2153 1 - 0
Kovář, Vojtěch (w) 2226 - Vojta, Jakub (b) 2179 1 - 0
Šlampa, Jan (b) 2221 - Pýcha, Patrik (w) 2015 0 - 1
ŠK DP Praha B - EA Hotels ELO - ŠK Líně ELO 2½:5½
Kourousis, Epaminondas (w) 2391 - Štoček, Jiří (b) 2588 0 - 1
Plischki, Sebastian (b) 2367 - Petr, Martin (w) 2466 0 - 1
Sahidi, Samir (w) 2391 - Neuman, Petr (b) 2370 ½ - ½
Kulhánek, Tomáš (b) 2345 - Michálek, Jan (w) 2263 0 - 1
Jurásek, Miroslav (w) 2235 - Petrová, Kristýna (b) 2253 0 - 1
Karas, Marek (b) 2246 - Folk, Petr (w) 2160 ½ - ½
Rous, Daniel (w) 2238 - Ježek, Jan (b) 2180 1 - 0
Přibyl, Viktor (b) 1956 - Turner, Radek (w) 2028 ½ - ½
TJ Pankrác ELO - ŠK Zikuda Turnov B ELO 5 : 3
Jirovský, Miloš (w) 2452 - Kraus, Tomáš (b) 2459 ½ - ½
Polášek, Jaroslav (b) 2353 - Vykouk, Jan (w) 2435 1 - 0
Sokolov, Alexander (w) 2376 - Vlasák, Lukáš (b) 2440 0 - 1
Doležal, Radoslav (b) 2370 - Studnička, Tomáš (w) 2366 ½ - ½
Ištoňa, Martin (w) 2263 - Liška, Jiří (b) 2301 1 - 0
Soural, Jan (b) 2229 - Sodoma, Jan (w) 2303 1 - 0
Matras, Ondřej (w) 2187 - Rodshtein, Tereza (b) 2170 ½ - ½
Gregor, Jiří (b) 2202 - Vltavský, Vladimír (w) 2207 ½ - ½
TJ Neratovice ELO - SK OAZA Praha ELO 4½:3½
Velička, Petr (w) 2419 - Hollan, Martin (b) 2339 1 - 0
Rašík, Vítězslav (b) 2462 - Straka, Vojtěch (w) 2398 ½ - ½
Rubeš, Jan (w) 2385 - Havelka, Josef (b) 2372 ½ - ½
Orság, Milan (b) 2290 - Hollan, Petr (w) 2315 0 - 1
Schula, Michal (w) 2259 - Výprachtický, David (b) 2269 0 - 1
Fajman, Petr (b) 2193 - Cuhra, Martin (w) 2226 1 - 0
Forman, Štěpán (w) 2223 - Vedral, Oldřich (b) 2268 ½ - ½
Purnoch, Josef (b) 2166 - Pirklová, Hana (w) 2129 1 - 0

22.2.2020 Lanškroun
KSDŽ - 2. turnaj

29.2.2020 Pardubice
KPDMŽ

14.3.2020 Třemošnice
1. turnaj CHŠO

11.4.2020 Městečko Trnávka
36. ročník turnaje v blesku

18.4.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

18.4.2020 Litovel
O Stříbrnou věž

25.4.2020 Kunvald
30. ročník Memoriálu Mirka Kodytka

8.5.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz