Pardubický krajský šachový svaz 

V osmém kole 2. ligy D byly dosaženy tyto výsledky: Zábřeh - Slavia HK 2:6, Žďár nad Sázavou - Lanškroun 5:3, Náchod - Polabiny C 3:5, Lípa - Polička 6:2, Vysoké Mýto - Chrudim 4,5:3,5, Chotěboř - Rapid 4,5:3,5. Tabulku vede jasně Chotěboř, na sestupovém místě je Lanškroun.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 TJ CHS Chotěboř 8 8 0 0 24 42,5 15,5
2 8 2222 ŠK Polabiny C 8 6 2 0 20 39,5 11,5
3 2 ŠK Lípa 8 6 0 2 18 38 13
4 10 TJ Slavia Hradec Králové 8 4 3 1 15 38,5 12,5
5 3 ŠK Vysoké Mýto 8 5 0 3 15 35 8,5
6 6 TJ ŠO Chrudim 8 3 4 1 13 34,5 8
7 7 TJ Štefanydes Polička 8 2 3 3 9 30,5 6
8 12 ŠK 1921 Zábřeh 8 2 1 5 7 26,5 6
9 11 TJ Žďár nad Sázavou 8 2 0 6 6 26 5
10 5 Rapid Pardubice 8 1 1 6 4 25 5
11 1 Sněžka TJ Náchod 8 0 3 5 3 27 4,5
12 9 TJ Lanškroun 8 0 1 7 1 21 3,5

 

ŠK 1921 Zábřeh ELO - TJ Slavia Hradec Králové ELO 2 : 6
Zapletal, Jiří (w) 2011 - Hába, Petr (b) 2470 ½ - ½
Krmela, Aleš (b) 2073 - Nun, Jiří (w) 2292 ½ - ½
Sohr, Vladimír (w) 2088 - Tázlar, Petr (b) 2269 0 - 1
Doležel, Jaromír (b) 2025 - Pokorný, Zdeněk (w) 2201 0 - 1
Vodák, Rostislav (w) 1999 - Novák, Radomír (b) 2114 ½ - ½
Blaha, Marek (b) 1841 - Jezbera, Jiří (w) 2161 0 - 1
Ptáček, Tomáš (w) 1880 - Štěpán, Michal (b) 2082 0 - 1
Stratil, Petr (b) 2052 - Jaeger, Luděk (w) 2006 ½ - ½
TJ Žďár nad Sázavou ELO - TJ Lanškroun ELO 5 : 3
Večeřa, Pavel (w) 2138 - Krátký, Josef (b) 2048 ½ - ½
Vašut, Karel (b) 2106 - Pokorný, Tomáš (w) 2196 0 - 1
Bukáček, Lubomír (w) 2114 - Hrubeš, Pavel (b) 2145 ½ - ½
Fišar, Josef (b) 2081 - Beil, Zdeněk (w) 2196 ½ - ½
Celý, Jaroslav (w) 1966 - Kupsa, Matěj (b) 2061 1 - 0
Siebenbürger, Vlastimil (b) 1961 - Mikyska, Kamil (w) 1935 1 - 0
Svoboda, Ivo (w) 1956 - Solil, Roman (b) 1999 1 - 0
Sýkora, Milan (b) 1910 - Ambrož, Antonín (w) 1968 ½ - ½
Sněžka TJ Náchod ELO - 2222 ŠK Polabiny C ELO 3 : 5
Čech, Pavel (w) 2326 - Jedlička, Aleš (b) 2218 ½ - ½
Čechura, Petr (b) 2187 - Vařejčko, Josef (w) 2233 ½ - ½
Mojžíš, Jan (w) 2140 - Hošek, Milan (b) 2199 ½ - ½
Černý, David (b) 2186 - Řezníček, Dominik (w) 2086 ½ - ½
Cerha, Michal (w) 2040 - Kourek, Josef (b) 2041 ½ - ½
Cibulka, Josef (b) 1945 - Jiroušek, Jan (w) 1866 0 - 1
Nývlt, Otto (w) 1860 - Brožka, Karel (b) 2045 0 - 1
Šobotník, Petr (b) 1884 - Liduch, Filip (w) 1983 ½ - ½
ŠK Lípa ELO - TJ Štefanydes Polička ELO 6 : 2
Jirásek, Pavel (w) 2284 - Červený, Petr (b) 2334 ½ - ½
Gloser, David (b) 2187 - Pavlíček, Lukáš (w) 1880 ½ - ½
Šedivý, Martin (w) 2133 - Novák, Aleš (b) 2101 ½ - ½
Sucharda, David (b) 2044 - Kastner, Oldřich (w) 1960 1 - 0
Fiedler, Bedřich (w) 2107 - Lorenc, Oldřich (b) 2101 ½ - ½
Šafařík, Jakub (b) 2205 - Houška, Bronislav (w) 1947 1 - 0
Jedlička, Luboš (w) 2114 - Komárková, Magdaléna (b) 1992 1 - 0
Rokoš, Filip (b) 2153 - Švanda, Adam (w) 1829 1 - 0
ŠK Vysoké Mýto ELO - TJ ŠO Chrudim ELO 4½:3½
Sabol, Marian (w) 2243 - Trhal, Tomáš (b) 2060 ½ - ½
Grundman, Václav (b) 2034 - Němec, Pavel (w) 2226 ½ - ½
Kosek, Marek (w) 2147 - Malivánek, Jiří (b) 2108 1 - 0
Kosek, Jiří (b) 2067 - Hájek, Jiří (w) 2018 ½ - ½
Doseděl, Jiří (w) 2027 - Krys, Jaromír (b) 2018 ½ - ½
Ptáček, Luboš (b) 2087 - Trhal, Michal (w) 1998 ½ - ½
Lipavský, Dušan (w) 1937 - Kokeš, Bohuslav (b) 1985 ½ - ½
Daněk, Pavel (b) 1878 - Hájek, Jaroslav (w) 1897 ½ - ½
TJ CHS Chotěboř ELO - Rapid Pardubice ELO 4½:3½
Říha, Vojtěch (w) 2322 - Prandstetter, Eduard (b) 2223 ½ - ½
Jun, Rudolf (b) 2136 - Smutný, Jan (w) 2185 ½ - ½
Ondráček, Ondřej (w) 2154 - Holásek, Pavel (b) 2059 0 - 1
Tůma, Jiří (b) 2294 - Veselý, Tomáš (w) 2052 1 - 0
Veselý, Vítek (w) 2115 - Sýkora, Josef (b) 2057 ½ - ½
Vala, Filip (b) 2183 - Hlavnička, Jiří (w) 2077 ½ - ½
Tůma, Jan (w) 1974 - Vávra, Radim (b) 2024 ½ - ½
Novotný, Ondřej (b) 1910 - Trojan, Luboš (w) 1959 1 - 0

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz