Pardubický krajský šachový svaz 

V 8. kole 1. ligy západ byly dosaženy tyto výsledky: Lysá nad Labem - OAZA 4,5:3,5, Turnov B - Neratovice 3:5, Líně - Pankrác 4,5:3,5, Vlašim - DP Praha B 2,5:5,5, QCC ČB - Unichess 4:4, Vyšehrad - Polabiny B 4,5:3,5. Tabulku s 5 bodovým náskokem vede Líně.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 ŠK Líně 8 7 0 1 21 36,5 11
2 6 Bartoš Unichess 8 5 1 2 16 36 13
3 5 2222 ŠK Polabiny B 8 4 1 3 13 34,5 11,5
4 9 TJ Neratovice 8 3 4 1 13 33,5 10,5
5 8 TJ Pankrác 8 4 1 3 13 32,5 7
6 10 SK OAZA Praha 8 3 1 4 10 33 12
7 11 ŠK Zikuda Turnov B 8 3 1 4 10 33 10
8 12 ŠK Města Lysá nad Labem 8 3 1 4 10 30,5 8
9 3 QCC České Budějovice 8 3 1 4 10 27 6,5
10 2 TJ Spartak Vlašim 8 3 0 5 9 27,5 7,5
11 7 ŠK DP Praha B - EA Hotels 8 2 1 5 7 32,5 8,5
12 4 ŠK Sokol Vyšehrad 8 1 2 5 5 27,5 5,5

 

ŠK Města Lysá nad Labem ELO - SK OAZA Praha ELO 4½:3½
Jansa, Vlastimil (w) 2441 - Hollan, Martin (b) 2339 ½ - ½
Půlpán, Jakub (b) 2407 - Straka, Vojtěch (w) 2398 ½ - ½
Červený, Martin (w) 2375 - Hollan, Petr (b) 2315 1 - 0
Priehoda, Vítězslav (b) 2330 - Výprachtický, David (w) 2269 0 - 1
Špaček, Petr (w) 2332 - Cuhra, Martin (b) 2226 ½ - ½
Baláček, Tadeáš (b) 2342 - Jelínek, Michal (w) 2118 1 - 0
Jüptner, Jan (w) 2293 - Vedral, Oldřich (b) 2268 1 - 0
Bednář, Marcel (b) 2250 - Oreský, Jan (w) 2246 0 - 1
ŠK Zikuda Turnov B ELO - TJ Neratovice ELO 3 : 5
Studnička, Tomáš (w) 2366 - Rubeš, Jan (b) 2385 0 - 1
Liška, Jiří (b) 2301 - Mikeš, Jan (w) 2368 0 - 1
Sodoma, Jan (w) 2303 - Orság, Milan (b) 2290 ½ - ½
Kučera, Petr (b) 2203 - Schula, Michal (w) 2259 ½ - ½
Kučera, Petr (w) 2208 - Fajman, Petr (b) 2193 ½ - ½
Vltavský, Vladimír (b) 2207 - Forman, Štěpán (w) 2223 ½ - ½
Maršálek, Zdeněk (w) 2201 - Šťastný, Jan (b) 2192 0 - 1
Ďúran, Tomáš (b) 2133 - Roška, Branislav (w) 2149 1 - 0
ŠK Líně ELO - TJ Pankrác ELO 4½:3½
Štoček, Jiří (w) 2588 - Sokolov, Alexander (b) 2376 1 - 0
Hort, Vlastimil (b) 2400 - Doležal, Radoslav (w) 2370 ½ - ½
Neuman, Petr (w) 2370 - Chovan, Milan (b) 2316 ½ - ½
Gross, David (b) 2375 - Ištoňa, Martin (w) 2263 ½ - ½
Michálek, Jan (w) 2263 - Soural, Jan (b) 2229 ½ - ½
Petrová, Kristýna (b) 2253 - Matras, Ondřej (w) 2187 1 - 0
Folk, Petr (w) 2160 - Postupa, Pavel (b) 2212 ½ - ½
Turner, Radek (b) 2028 - Petr, Jan (w) 2148 0 - 1
TJ Spartak Vlašim ELO - ŠK DP Praha B - EA Hotels ELO 2½:5½
Mejzlík, Ondřej (w) 2331 - Kourousis, Epaminondas (b) 2391 ½ - ½
Hrdina, Robin (b) 2241 - Plischki, Sebastian (w) 2367 0 - 1
Vojta, Tomáš (w) 2346 - Sahidi, Samir (b) 2391 ½ - ½
Pýchová, Nela (b) 2153 - Kulhánek, Tomáš (w) 2345 ½ - ½
Voříšek, Jakub (w) 2159 - Přibyl, Josef (b) 2226 ½ - ½
Jun, Rudolf (b) 2136 - Jurásek, Miroslav (w) 2235 0 - 1
Vojta, Jakub (w) 2179 - Rous, Daniel (b) 2238 ½ - ½
Zvára, David (b) 2134 - Pachmann, Aleš (w) 2293 0 - 1
QCC České Budějovice ELO - Bartoš Unichess ELO 4 : 4
Vokáč, Marek (w) 2352 - Michalík, Peter (b) 2582 0 - 1
Lechtýnský, Jiří (b) 2327 - Bernášek, Jan (w) 2494 ½ - ½
Stinka, Jakub (w) 2199 - Kuba, Jindřich (b) 2291 1 - 0
Borkovec, Milan (b) 2218 - Kovář, Vojtěch (w) 2226 ½ - ½
Richtrová, Eliška (w) 2181 - Šlampa, Jan (b) 2221 1 - 0
Bostl, František (b) 2120 - Brejník, Gustav (w) 2233 0 - 1
Olejníček, Jiří (w) 2006 - Pokorný, Petr (b) 2232 0 - 1
Nejdl, Eduard (b) 1997 - Bartoš, Jan (w) 2100 1 - 0
ŠK Sokol Vyšehrad ELO - 2222 ŠK Polabiny B ELO 4½:3½
Londýn, Radek (w) 2399 - Votava, Jan (b) 2499 ½ - ½
Vávra, Pavel (b) 2341 - Hrabuša, Matej (w) 2365 ½ - ½
Konopka, Michal (w) 2353 - Červený, Petr (b) 2334 ½ - ½
Vichnar, David (b) 2368 - Ludvík, Tomáš (w) 2239 ½ - ½
Petrán, Peter (w) 2261 - Jedlička, Aleš (b) 2218 1 - 0
Dočekal, Jan (b) 2251 - Říha, Vojtěch (w) 2322 1 - 0
Netušil, Miloslav (w) 2145 - Buločkin, Martin (b) 2264 ½ - ½
Řehák, Martin (b) 2060 - Gloser, David (w) 2187 0 - 1

26.9.2021 Choceň
Školení a seminář rozhodčích

28.9.2021 Ústí nad Orlicí
Orlická šachovnice a KP HD8

říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

9.-10.10.2021 Nové Hrady
MČR do 8 let

16.10.2021 Česká Třebová
1. kvalifikační turnaj HD10-16

23.10.-30.10.2021 Herlíkovice
MČech HD12-HD16

13.11.2021 Mistrovice (KPJ v rapidu)
23. ročník turnaje Járy Masopusta

17.11.2021 Brno
Turnaj smíšených dvojic

17.-21.11.2021 Most
MČech HD8-HD10

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz