Pardubický krajský šachový svaz 

O víkendu 13. a 14. června byla dohrána i 1. liga západ, do Extraligy, která se příští rok bude hrát se 14. týmy postoupilo družstvo ŠK Líně. Polabiny B skončily na 3. místě. Sestupují DP B, Turnov B a Vyšehrad. Kompletní výsledky níže.

Konečné pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 ŠK Líně 11 9 1 1 28 50 14
2 6 Bartoš Unichess 11 8 1 2 25 50,5 17
3 5 2222 ŠK Polabiny B 11 6 1 4 19 48,5 15,5
4 8 TJ Pankrác 11 6 1 4 19 47 11
5 3 QCC České Budějovice 11 6 1 4 19 40,5 10
6 2 TJ Spartak Vlašim 11 5 0 6 15 39,5 10,5
7 9 TJ Neratovice 11 3 5 3 14 44,5 11,5
8 10 SK OAZA Praha 11 4 1 6 13 44,5 15,5
9 12 ŠK Města Lysá nad Labem 11 4 1 6 13 40 9,5
10 7 ŠK DP Praha B - EA Hotels 11 3 1 7 10 44,5 11,5
11 11 ŠK Zikuda Turnov B 11 3 1 7 10 42,5 11,5
12 4 ŠK Sokol Vyšehrad 11 1 2 8 5 36 7

10. kolo

ŠK Města Lysá nad Labem ELO - ŠK Zikuda Turnov B ELO 4½:3½
Jansa, Vlastimil (w) 2426 - Kraus, Tomáš (b) 2453 ½ - ½
Půlpán, Jakub (b) 2407 - Vykouk, Jan (w) 2426 ½ - ½
Červený, Martin (w) 2386 - Vlasák, Lukáš (b) 2443 0 - 1
Priehoda, Vítězslav (b) 2335 - Studnička, Tomáš (w) 2355 ½ - ½
Špaček, Petr (w) 2320 - Liška, Jiří (b) 2272 ½ - ½
Baláček, Tadeáš (b) 2351 - Sodoma, Jan (w) 2300 ½ - ½
Neckář, Lubomír (w) 2267 - Rodshtein, Tereza (b) 2186 1 - 0
Bednář, Marcel (b) 2251 - Vltavský, Vladimír (w) 2219 1 - 0
ŠK Líně ELO - SK OAZA Praha ELO 5 : 3
Štoček, Jiří (w) 2589 - Straka, Vojtěch (b) 2427 1 - 0
Petr, Martin (b) 2455 - Havelka, Josef (w) 2373 1 - 0
Novák, Pavel (w) 2390 - Výprachtický, David (b) 2308 0 - 1
Neuman, Petr (b) 2381 - Cuhra, Martin (w) 2146 ½ - ½
Michálek, Jan (w) 2275 - Vedral, Oldřich (b) 2261 1 - 0
Turner, Jan (b) 2306 - Kořenová, Martina (w) 2158 0 - 1
Petrová, Kristýna (w) 2271 - Pirklová, Hana (b) 2100 1 - 0
Folk, Petr (b) 2123 - Čmiko, Jakub (w) 2000 ½ - ½
TJ Spartak Vlašim ELO - TJ Neratovice ELO 4½:3½
Rýdl, Jiří (w) 2424 - Velička, Petr (b) 2416 1 - 0
Horák, Martin (b) 2331 - Rašík, Vítězslav (w) 2456 1 - 0
Mejzlík, Ondřej (w) 2316 - Rubeš, Jan (b) 2396 0 - 1
Hrdina, Robin (b) 2255 - Hinks-Edwards, Thomas (w) 2352 ½ - ½
Vojta, Tomáš (w) 2353 - Orság, Milan (b) 2293 ½ - ½
Pýchová, Nela (b) 2148 - Fajman, Petr (w) 2193 ½ - ½
Voříšek, Jakub (w) 2221 - Jandourek, Lukáš (b) 2156 ½ - ½
Vojta, Jakub (b) 2231 - Purnoch, Josef (w) 2164 ½ - ½
QCC České Budějovice ELO - TJ Pankrác ELO 4½:3½
Vokáč, Marek (w) 2347 - Polášek, Jaroslav (b) 2353 ½ - ½
Zeman, Matyáš (b) 2278 - Sokolov, Alexander (w) 2363 ½ - ½
Vybíral, Zdeněk (w) 2222 - Doležal, Radoslav (b) 2373 0 - 1
Novotný, Michal (b) 2246 - Ištoňa, Martin (w) 2257 ½ - ½
Stinka, Jakub (w) 2269 - Gregor, Jiří (b) 2204 ½ - ½
Borkovec, Milan (b) 2219 - Vašek, Jan (w) 2141 ½ - ½
Richtrová, Eliška (w) 2192 - bez hráče (b) 0 + - -
Bostl, František (b) 2117 - bez hráče (w) 0 + - -
ŠK Sokol Vyšehrad ELO - ŠK DP Praha B - EA Hotels ELO 3 : 5
Vávra, Pavel (w) 2342 - Kourousis, Epameinondas (b) 2387 0 - 1
Konopka, Michal (b) 2358 - Plischki, Sebastian (w) 2370 1 - 0
Vichnar, David (w) 2369 - Sahidi, Samir (b) 2400 ½ - ½
Petrán, Peter (b) 2265 - Kulhánek, Tomáš (w) 2343 0 - 1
Dočekal, Jan (w) 2250 - Přibyl, Josef (b) 2219 ½ - ½
Serrano, Salvador (b) 2312 - Jurásek, Miroslav (w) 2236 ½ - ½
Juřek, Josef (w) 2238 - Rous, Daniel (b) 2245 0 - 1
Pilař, Miloslav (b) 2031 - Adámek, Zdeněk (w) 2191 ½ - ½
2222 ŠK Polabiny B ELO - Bartoš Unichess ELO 3½:4½
Votava, Jan (w) 2499 - Michalík, Peter (b) 2583 ½ - ½
Hrabuša, Matej (b) 2342 - Černoušek, Lukáš (w) 2460 ½ - ½
Vrána, Jan (w) 2381 - Bernášek, Jan (b) 2502 1 - 0
Ludvík, Tomáš (b) 2199 - Šimek, Petr (w) 2330 0 - 1
Jedlička, Aleš (w) 2212 - Vrbata, Zbyněk (b) 2343 ½ - ½
Buločkin, Martin (b) 2255 - Kuba, Jindřich (w) 2282 ½ - ½
Bujnoch, Radek (w) 2192 - Kovář, Vojtěch (b) 2246 ½ - ½
Gloser, David (b) 2228 - Šlampa, Jan (w) 2210 0 - 1

11. kolo

Bartoš Unichess ELO   ŠK Města Lysá nad Labem ELO 5 : 3
Michalík, Peter (w) 2583 - Jansa, Vlastimil (b) 2426 1 - 0
Černoušek, Lukáš (b) 2460 - Půlpán, Jakub (w) 2407 ½ - ½
Bernášek, Jan (w) 2502 - Červený, Martin (b) 2386 ½ - ½
Šimek, Petr (b) 2330 - Priehoda, Vítězslav (w) 2335 ½ - ½
Vrbata, Zbyněk (w) 2343 - Špaček, Petr (b) 2320 ½ - ½
Kuba, Jindřich (b) 2282 - Baláček, Tadeáš (w) 2351 ½ - ½
Řehořek, Martin (w) 2314 - Jüptner, Jan (b) 2279 ½ - ½
Šlampa, Jan (b) 2210 - Bednář, Marcel (w) 2251 1 - 0
ŠK DP Praha B - EA Hotels ELO - 2222 ŠK Polabiny B ELO 3½:4½
Kourousis, Epameinondas (w) 2387 - Votava, Jan (b) 2499 ½ - ½
Plischki, Sebastian (b) 2370 - Hrabuša, Matej (w) 2342 ½ - ½
Sahidi, Samir (w) 2400 - Vrána, Jan (b) 2381 0 - 1
Kulhánek, Tomáš (b) 2343 - Ludvík, Tomáš (w) 2199 ½ - ½
Jurásek, Miroslav (w) 2236 - Jedlička, Aleš (b) 2212 ½ - ½
Fedorov, Evgenii (b) 2236 - Buločkin, Martin (w) 2255 0 - 1
Rous, Daniel (w) 2245 - Bujnoch, Radek (b) 2192 ½ - ½
Přibyl, Viktor (b) 2179 - Gloser, David (w) 2228 1 - 0
TJ Pankrác ELO - ŠK Sokol Vyšehrad ELO 5½:2½
Polášek, Jaroslav (w) 2353 - Londýn, Radek (b) 2403 1 - 0
Sokolov, Alexander (b) 2363 - Vávra, Pavel (w) 2342 1 - 0
Doležal, Radoslav (w) 2373 - Konopka, Michal (b) 2358 ½ - ½
Ištoňa, Martin (b) 2257 - Vichnar, David (w) 2369 ½ - ½
Matras, Ondřej (w) 2186 - Petrán, Peter (b) 2265 1 - 0
Gregor, Jiří (b) 2204 - Dočekal, Jan (w) 2250 ½ - ½
Postupa, Pavel (w) 2217 - Serrano, Salvador (b) 2312 ½ - ½
Plešek, Jiří (b) 2074 - Juřek, Josef (w) 2238 ½ - ½
TJ Neratovice ELO - QCC České Budějovice ELO 3½:4½
Velička, Petr (w) 2416 - Vokáč, Marek (b) 2347 ½ - ½
Rašík, Vítězslav (b) 2456 - Lechtýnský, Jiří (w) 2327 ½ - ½
Rubeš, Jan (w) 2396 - Zeman, Matyáš (b) 2278 ½ - ½
Orság, Milan (b) 2293 - Vybíral, Zdeněk (w) 2222 1 - 0
Schula, Michal (w) 2238 - Novotný, Michal (b) 2246 ½ - ½
Fajman, Petr (b) 2193 - Stinka, Jakub (w) 2269 0 - 1
Forman, Štěpán (w) 2230 - Borkovec, Milan (b) 2219 ½ - ½
Purnoch, Josef (b) 2164 - Richtrová, Eliška (w) 2192 0 - 1
SK OAZA Praha ELO - TJ Spartak Vlašim ELO 3 : 5
Hollan, Martin (w) 2337 - Rýdl, Jiří (b) 2424 ½ - ½
Straka, Vojtěch (b) 2427 - Horák, Martin (w) 2331 ½ - ½
Havelka, Josef (w) 2373 - Mejzlík, Ondřej (b) 2316 ½ - ½
Hollan, Petr (b) 2316 - Hrdina, Robin (w) 2255 ½ - ½
Výprachtický, David (w) 2308 - Vojta, Tomáš (b) 2353 1 - 0
Cuhra, Martin (b) 2146 - Pýchová, Nela (w) 2148 0 - 1
Oreský, Jan (w) 2256 - Voříšek, Jakub (b) 2221 0 - 1
Kořenová, Martina (b) 2158 - Vojta, Jakub (w) 2231 0 - 1
ŠK Zikuda Turnov B ELO - ŠK Líně ELO 3½:4½
Kraus, Tomáš (w) 2453 - Štoček, Jiří (b) 2589 0 - 1
Vykouk, Jan (b) 2426 - Petr, Martin (w) 2455 0 - 1
Vlasák, Lukáš (w) 2443 - Neuman, Petr (b) 2381 ½ - ½
Studnička, Tomáš (b) 2355 - Michálek, Jan (w) 2275 ½ - ½
Sodoma, Jan (w) 2300 - Turner, Jan (b) 2306 ½ - ½
Rodshtein, Tereza (b) 2186 - Petrová, Kristýna (w) 2271 ½ - ½
Vltavský, Vladimír (w) 2219 - Folk, Petr (b) 2123 ½ - ½
Maršálek, Zdenek (b) 2193 - Turner, Radek (w) 2025 1 - 0

18.7.2020 Nekoř
Turnaj Šnek

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

11.-13.9.2020 Milovy
KPJ mládeže HD10-16

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

odloženo
3. turnaj CHŠO

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz