Pardubický krajský šachový svaz 

Ve druhé lize D bylo o postupu rozhodnuto již dávno, Chotěboř měla již před posledními 2. koly rozhodující náskok, soutěž nakonec vyhrála s plným počtem bodů. Z ligy sestupují TJ Lanškroun, Rapid Pardubice a Sněžka Náchod, což pro náš Krajský přebor znamená, že do KPII jde Bohemia B, Hlinsko i Letohrad.

Konečné pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 TJ CHS Chotěboř 11 11 0 0 33 58,5 20,5
2 10 TJ Slavia Hradec Králové 11 7 3 1 24 52,5 16,5
3 2 ŠK Lípa 11 7 0 4 21 49,5 16
4 8 2222 ŠK Polabiny C 11 6 2 3 20 47,5 12,5
5 3 ŠK Vysoké Mýto 11 6 0 5 18 47,5 11,5
6 6 TJ ŠO Chrudim 11 4 5 2 17 46,5 11,5
7 7 TJ Štefanydes Polička 11 4 3 4 15 43 9,5
8 12 ŠK 1921 Zábřeh 11 2 4 5 10 38,5 9,5
9 11 TJ Žďár nad Sázavou 11 3 1 7 10 38 7
10 9 TJ Lanškroun 11 3 1 7 10 35 7,5
11 5 Rapid Pardubice 11 1 2 8 5 34,5 7,5
12 1 Sněžka TJ Náchod 11 0 3 8 3 37 6,5

10. kolo

ŠK 1921 Zábřeh ELO - TJ Žďár nad Sázavou ELO 4 : 4
Zapletal, Jiří (w) 2015 - Večeřa, Pavel (b) 2133 ½ - ½
Krmela, Aleš (b) 2085 - Vašut, Karel (w) 2103 1 - 0
Opravil, Karel (w) 2051 - Bukáček, Lubomír (b) 2102 ½ - ½
Strašil, Pavel (b) 2026 - Fišar, Josef (w) 2079 ½ - ½
Sohr, Vladimír (w) 2092 - Celý, Jaroslav (b) 1967 ½ - ½
Doležel, Jaromír (b) 2021 - Siebenbürger, Vlastimil (w) 1974 ½ - ½
Blaha, Marek (w) 1878 - Svoboda, Ivo (b) 1964 ½ - ½
Ptáček, Tomáš (b) 1916 - Sýkora, Milan (w) 1918 0 - 1
Sněžka TJ Náchod ELO - TJ Slavia Hradec Králové ELO 3½:4½
Čech, Pavel (w) 2331 - Hába, Petr (b) 2471 ½ - ½
Čechura, Petr (b) 2192 - Nun, Jiří (w) 2293 ½ - ½
Mojžíš, Jan (w) 2133 - Pokorný, Zdeněk (b) 2194 0 - 1
Černý, David (b) 2172 - Kracík, Tomáš (w) 2210 ½ - ½
Cerha, Michal (w) 2041 - Novák, Radomír (b) 2102 0 - 1
Cibulka, Josef (b) 1938 - Jezbera, Jiří (w) 2149 1 - 0
Nývlt, Otto (w) 1855 - Smolej, Lukáš (b) 1915 0 - 1
Šobotník, Petr (b) 1890 - Marek, Petr (w) 1858 1 - 0
ŠK Lípa ELO - TJ Lanškroun ELO 3½:4½
Jirásek, Pavel (w) 2274 - Havelka, Josef (b) 2373 0 - 1
Gloser, David (b) 2228 - Krátký, Josef (w) 2060 ½ - ½
Sucharda, David (w) 2081 - Pokorný, Tomáš (b) 2225 0 - 1
Fiedler, Bedřich (b) 2107 - Hrubeš, Pavel (w) 2145 ½ - ½
Šafařík, Jakub (w) 2206 - Kupsa, Matěj (b) 2050 0 - 1
Jedlička, Luboš (b) 2113 - Solil, Roman (w) 1988 1 - 0
Sucharda, Tomáš (w) 1957 - Ambrož, Antonín (b) 1966 1 - 0
Ruda, Ondřej (b) 2018 - Švub, Jan (w) 1817 ½ - ½
ŠK Vysoké Mýto ELO - 2222 ŠK Polabiny C ELO 6 : 2
Sabol, Marian (w) 2240 - Jedlička, Aleš (b) 2212 1 - 0
Šmajzr, Martin (b) 2145 - Vařejčko, Josef (w) 2228 1 - 0
Horáček, Michal (w) 2137 - Mojžíš, Jaroslav (b) 2091 ½ - ½
Kosek, Jiří (b) 2046 - Kourek, Jozef (w) 2025 ½ - ½
Doseděl, Jiří (w) 2030 - Jiroušek, Jan (b) 1865 1 - 0
Ptáček, Luboš (b) 2079 - Brožka, Karel (w) 1983 ½ - ½
Lipavský, Dušan (w) 1932 - Just, Pavel (b) 1957 ½ - ½
Daněk, Pavel (b) 1875 - bez hráče (w) 0 + - -
TJ CHS Chotěboř ELO - TJ Štefanydes Polička ELO 6 : 2
Říha, Vojtěch (w) 2291 - Červený, Petr (b) 2337 ½ - ½
Jun, Rudolf (b) 2096 - Komárek, David (w) 2143 1 - 0
Ondráček, Ondřej (w) 2135 - Pavlíček, Lukáš (b) 1900 ½ - ½
Tůma, Jiří (b) 2293 - Kastner, Oldřich (w) 1989 ½ - ½
Vala, Filip (w) 2165 - Houška, Bronislav (b) 1931 1 - 0
Tůma, Jan (b) 1971 - Komárková, Magdaléna (w) 1982 ½ - ½
Novotný, Ondřej (w) 1907 - Pospíšil, Petr (b) 1765 1 - 0
Daneš, Jaroslav (b) 2219 - Buchta, Martin (w) 1646 1 - 0
Rapid Pardubice ELO - TJ ŠO Chrudim ELO 3 : 5
Prandstetter, Eduard (w) 2227 - Trhal, Tomáš (b) 2049 1 - 0
Smutný, Jan (b) 2191 - Němec, Pavel (w) 2229 0 - 1
Holásek, Pavel (w) 2065 - Malivánek, Jiří (b) 2094 ½ - ½
Veselý, Tomáš (b) 2059 - Krys, Jaromír (w) 2018 ½ - ½
Sýkora, Josef (w) 2045 - Trhal, Michal (b) 2014 ½ - ½
Macek, Ondřej (b) 1886 - Kokeš, Bohuslav (w) 1992 0 - 1
Hennig, Thomas (w) 2031 - Roušar, Zdeněk (b) 1879 ½ - ½
Joukl, Martin (b) 1599 - Chvojka, Jan (w) 1629 0 - 1

11. kolo

TJ ŠO Chrudim ELO - ŠK 1921 Zábřeh ELO 4 : 4
Němec, Pavel (w) 2229 - Zapletal, Jiří (b) 2015 1 - 0
Hlaváček, Robert (b) 2138 - Krmela, Aleš (w) 2085 ½ - ½
Malivánek, Jiří (w) 2094 - Opravil, Karel (b) 2051 1 - 0
Krys, Jaromír (b) 2018 - Strašil, Pavel (w) 2026 ½ - ½
Trhal, Michal (w) 2014 - Sohr, Vladimír (b) 2092 0 - 1
Kokeš, Bohuslav (b) 1992 - Blaha, Marek (w) 1878 1 - 0
Roušar, Zdeněk (w) 1879 - Ptáček, Tomáš (b) 1916 0 - 1
Němec, Bohumil (b) 1777 - Vicenec, Roman (w) 1937 0 - 1
TJ Štefanydes Polička ELO - Rapid Pardubice ELO 5½:2½
Červený, Petr (w) 2337 - Prandstetter, Eduard (b) 2227 1 - 0
Komárek, David (b) 2143 - Smutný, Jan (w) 2191 0 - 1
Pavlíček, Lukáš (w) 1900 - Holásek, Pavel (b) 2065 1 - 0
Novák, Aleš (b) 2112 - Veselý, Tomáš (w) 2059 1 - 0
Kastner, Oldřich (w) 1989 - Sýkora, Josef (b) 2045 ½ - ½
Lorenc, Oldřich (b) 2099 - Hlavnička, Jiří (w) 2078 ½ - ½
Houška, Bronislav (w) 1931 - Trojan, Luboš (b) 1958 ½ - ½
Švanda, Adam (b) 1846 - Joukl, Martin (w) 1599 1 - 0
2222 ŠK Polabiny C ELO - TJ CHS Chotěboř ELO 3 : 5
Jedlička, Aleš (w) 2212 - Jun, Rudolf (b) 2096 0 - 1
Vařejčko, Josef (b) 2228 - Ondráček, Ondřej (w) 2135 ½ - ½
Mojžíš, Jaroslav (w) 2091 - Vala, Filip (b) 2165 1 - 0
Řezníček, Dominik (b) 2094 - Novotný, Ondřej (w) 1907 0 - 1
Kourek, Jozef (w) 2025 - Suchomelová, Simona (b) 1960 ½ - ½
Rošková, Kateřina (b) 1984 - Fiala, Milan (w) 1829 ½ - ½
Just, Pavel (w) 1957 - Krejčík, Tomáš (b) 1917 ½ - ½
bez hráče (b) 0 - Klabeneš, Petr (w) 1624 - - +
TJ Lanškroun ELO - ŠK Vysoké Mýto ELO 4½:3½
Havelka, Josef (w) 2373 - Sabol, Marian (b) 2240 ½ - ½
Krátký, Josef (b) 2060 - Grundman, Václav (w) 2036 ½ - ½
Pokorný, Tomáš (w) 2225 - Kosek, Marek (b) 2167 ½ - ½
Hrubeš, Pavel (b) 2145 - Kosek, Jiří (w) 2046 ½ - ½
Kupsa, Matěj (w) 2050 - Doseděl, Jiří (b) 2030 1 - 0
Procházka, Petr (b) 1976 - Netušil, Jakub (w) 1968 0 - 1
Solil, Roman (w) 1988 - Ptáček, Luboš (b) 2079 ½ - ½
Švub, Jan (b) 1817 - Ptáček, Miloslav (w) 1712 1 - 0
TJ Slavia Hradec Králové ELO - ŠK Lípa ELO 5 : 3
Hába, Petr (w) 2471 - Gloser, David (b) 2228 0 - 1
Nun, Jiří (b) 2293 - Šedivý, Martin (w) 2137 ½ - ½
Pokorný, Zdeněk (w) 2194 - Sucharda, David (b) 2081 ½ - ½
Kracík, Tomáš (b) 2210 - Novák, Luděk (w) 1987 1 - 0
Novák, Radomír (w) 2102 - Sucharda, Tomáš (b) 1957 ½ - ½
Šolc, Filip (b) 2074 - Ruda, Ondřej (w) 2018 ½ - ½
Jezbera, Jiří (w) 2149 - Vítová, Anna (b) 1808 1 - 0
Nosek, Jan (b) 1955 - Němec, Otakar (w) 1880 1 - 0
TJ Žďár nad Sázavou ELO - Sněžka TJ Náchod ELO 4½:3½
Večeřa, Pavel (w) 2133 - Čech, Pavel (b) 2331 0 - 1
Vašut, Karel (b) 2103 - Čechura, Petr (w) 2192 ½ - ½
Bukáček, Lubomír (w) 2102 - Cerha, Michal (b) 2041 ½ - ½
Fišar, Josef (b) 2079 - Semerák, Pavel (w) 1945 1 - 0
Celý, Jaroslav (w) 1967 - Cibulka, Josef (b) 1938 ½ - ½
Siebenbürger, Vlastimil (b) 1974 - Nývlt, Otto (w) 1855 1 - 0
Svoboda, Ivo (w) 1964 - Šobotník, Petr (b) 1890 ½ - ½
Sýkora, Milan (b) 1918 - Pinkava, Josef (w) 1887 ½ - ½

18.7.2020 Nekoř
Turnaj Šnek

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

11.-13.9.2020 Milovy
KPJ mládeže HD10-16

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

odloženo
3. turnaj CHŠO

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz