Pardubický krajský šachový svaz 

Ve čtvrtek 26. prosince 20198 uspořádal Šachový klub Ústí n/O. již 51.ročník Memoriálu Oldřicha Hájka v bleskové hře, který byl současně Krajským přeborem PDŠS jednotlivců v bleskové hře a zúčastnilo se ho celkem 62 hráčů.
Celkovým vítězem se stal GM Jan Bernášek z Unichessu Praha se ziskem 13/14 bodů, vítězství v Krajském přeboru PDŠS pak patří FM Marianovi Sabolovi z Vysokého Mýta před FM Alešem Jedličkou z Polabin a FM Petrem Červeným z Poličky. V rámci přeboru PDŠS byly vyhodnoceny i další kategorie - nejlepší ženou (i juniorkou) byla Adéla Třasáková, nejlepším juniorem byl Martin Buločkin (oba Polabiny) a nejlepším seniorem se stal Jaroslav Volf z Ústí n/O..

5459 Blažek Tomáš 1333TJ Desko Liberec5,508585,55554 Leksová Soňa 1470Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.5,5079,580

51. ročník Memoriálu Oldy Hájka v blesku + Krajský přebor PDŠS v blesku
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : Kateřina Šmajzrová
Rozhodčí : David Kameník
Čas na rozmyšlenou : 3 min + 2 s na tah
Místo : Šnyt Nová Louže Ústí nad Orlicí
Datum : 2019/12/26
Ø ELO turnaje : 1806
                   
Konečné pořadí po 14 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 GM Bernášek Jan  2409 Unichess 13 0 112,5 119,5
2 2 FM Sabol Marian  2263 ŠK Vysoké Mýto 10,5 0 110 116,5
3 4 FM Jedlička Aleš  2209 2222 ŠK Polabiny, z.s. 9,5 0 112,5 118,5
4 3 FM Červený Petr  2239 TJ Štefanydes Polička 9,5 0 111,5 118
5 26   Šmajzr Martin  1945 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 9,5 0 102,5 107,5
6 7   Tázlar Petr  2083 TJ Slavia Hradec Králové 9 0 109,5 115,5
7 25   Veselý Petr  1947 TJ Spartak Letohrad 9 0 108,5 114,5
8 27   Novák Jiří  1933 TJ Sokol Sendražice, z.s. 9 0 101 104,5
9 6 CM Strašil Pavel  2090 Tatran Litovel 8,5 0 117,5 124,5
10 18   Groh Jiří  1971 ŠK Sokol Vyšehrad 8,5 0 113,5 119
11 22   Buločkin Martin  1955 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8,5 0 109 115
12 12   Ptáček Luboš  2018 ŠK Vysoké Mýto 8,5 0 105 111,5
13 9   Hrubeš Pavel  2048 TJ Lanškroun 8,5 0 103,5 109,5
14 20   Jániš Petr  1959 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 0 102,5 108,5
15 5 FM Švanda Pavel  2110 ŠK Gordic Jihlava 8 0 106,5 112,5
16 10   Kolomazník Jan  2028 TJ Sparta Kutná Hora 8 0 102 108
17 13   Zapletal Jiří  2018 ŠK 1921 Zábřeh 8 0 100,5 106
18 37 CM Jareš Michal  1804 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8 0 98,5 104,5
19 29   Volf Jaroslav  1904 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8 0 93 98,5
20 30   Sodomka Adam  1901 TJ Štefanydes Polička 8 0 83,5 84
21 11 FM Valenta Vít  2025 ŠK Velké Losiny 7,5 0 119,5 126
22 24   Holásek Pavel  1947 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 0 112,5 118
23 15   Netušil Jakub  2004 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 0 106,5 112
24 16 FM Mojžíš Jaroslav  1993 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 0 101,5 106,5
25 32   Kameník David  1870 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 0 94 98
26 46   Píše Jiří  1660 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 0 86,5 90
27 19   Prax Ivo  1960 TJ Lokomotiva Česká Třebová 7 0 100,5 106
28 36   Kalousek Vladimír  1828 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7 0 98 103,5
29 23   Houška Bronislav  1952 TJ Štefanydes Polička 7 0 98 103
30 31   Just Pavel  1887 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 0 98 100
31 41   Jiroušek Jan  1726 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 0 97,5 99,5
32 21   Šilar Lubomír  1958 Šachový spolek Železné hory 7 0 96,5 100,5
33 8   Lorenc Oldřich  2061 TJ Štefanydes Polička 7 0 95,5 100,5
34 14   Vondra Lukáš  2012 TJ Lokomotiva Česká Třebová 7 0 95 100
35 17   Trojan Luboš  1975 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 0 91 95
36 44   Holásek Vojtěch  1690 SK Žamberk 7 0 88,5 89
37 60   Třasáková Adéla  1294 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 0 84 87,5
38 33   Poslušný Martin  1858 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 0 103 108,5
39 43   Dudla Martin  1692 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 0 91,5 96,5
40 28   Třasák Ondřej  1919 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 6,5 0 87,5 92,5
41 34   Uhlíř Václav  1835 TJ Sokol Sendražice, z.s. 6,5 0 83,5 84
42 42   Marinov Peter  1726 ŠK Vysoké Mýto 6,5 0 78 78,5
43 35   Mikyska Kamil  1829 TJ Spartak Letohrad 6 0 92 95,5
44 53   Blažek Matěj  1497 TJ Desko Liberec 6 0 90,5 96
45 50   Šmajzrová Veronika  1532 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 0 86 91
46 51   Macek Oldřich  1503 T.J. Sokol Šumperk 6 0 84,5 86,5
47 40   Kylar Pavel  1732 ŠK Řetůvka 6 0 84 84,5
48 45   Smola Jan  1662 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 0 83,5 85,5
49 56   Holásková Veronika  1358 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 0 82,5 83
50 38   Kapoun Vít  1792 ŠK Řetůvka 6 0 81,5 83,5
51 49   Kalousová Julie  1575 TJ Lanškroun 6 0 81 81,5
52 48   Holásek Vít  1593 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 86,5 88,5
53 57   Píše Michal  1347 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 85 89
                   
56 55   Langr Petr  1415 TJ Sokol Nekoř 5,5 0 72 72,5
57 39   Řebíček Miroslav  1773 TJ Sokol Sendražice, z.s. 5 0 80 82
58 47   Hamrník Jan  1630 TJ Sokol Sendražice, z.s. 5 0 78,5 79
59 52   Burýšek Petr  1501 ŠK 64 Brno 4 0 76 76,5
60 58   Šmajzrová Dominika  1343 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 75 75,5
61 62   Leksa Roman  1147 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 0 72 72,5
62 61   Vencl Jiří  1223 TJ Lokomotiva Česká Třebová 0,5 0 75 77

15.-16.5.2021 Nové Hrady
MČR do 8 let

22.5.2021 Ústí nad Orlicí
Orlická šachovnice a KP HD8

22.-29.6.2021 Kouty nad Desnou
MČR mládeže 2021 (přesun)

 

 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz