Pardubický krajský šachový svaz 

V pondělí 26. prosince se odehrál tradiční Memoriál Oldy Hájka v Ústí nad Orlicí (Hylvátech). KP v bleskovém šachu se zúčastnilo 53 hráčů a hráček. Celkovým vítězem turnaje se stal suverénní GM Jan Bernášek (13/13!) před dalším velmistrem Pavlem Šimáčkem. Vítězem KP se stal celkově pátý Michal Jareš z Polabin.

Pořadí v KP:

  1. Michal Jareš 8,5 bodu
  2. Aleš Jedlička 8,5 bodu
  3. Lukáš Lihotský 8,5 bodu (všichni 2222 ŠK Polabiny)
  4. Luboš Ptáček 8 bodů (ŠK Vysoké Mýto)
  5. Matěj Kupsa 8 bodů (TJ Lanškroun)

nejlepší junior: Martin Stoček
nejlepší dorostenec: Jan Jiroušek
nejlepší senior: Oldřich Lorenc
nejlepší žena: Soňa Leksová
nejlepší juniorka: Julie Kalousová

Fotogalerii a reportáž Pavla Holáska si můžete přečíst na webu pořádajícího oddílu.

Velmistři Pavel Šimáček a Jan Bernášek

Velmistři Pavel Šimáček a Jan Bernášek

52. ročník Memoriálu Oldy Hájka v blesku Krajský přebor PDŠS v blesku
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 GM Bernášek Jan  2427 Unichess 13 0 98,5 106
2 2 GM Šimáček Pavel  2365 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 10 0 102,5 109,5
3 3 FM Kožúšek Daniel  2233 Cizinci 9 0 103 109
4 5 FM Buločkin Martin  2199 ŠŠPM Lipky HK 8,5 0 99 104
5 8 CM Jareš Michal  2098 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8,5 0 97,5 102,5
6 6 FM Jedlička Aleš  2118 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8,5 0 95 100,5
7 31   Lihotský Lukáš  1820 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8,5 0 93,5 99,5
8 9   Ptáček Luboš  2080 ŠK Vysoké Mýto 8 0 99 105
9 18 FM Valenta Vít Václav  1967 ŠK Velké Losiny 8 0 96,5 102
10 14   Kupsa Matěj  1994 TJ Lanškroun 8 0 95,5 101
11 28   Stoček Martin  1845 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8 0 91 95
12 13   Kolomazník Jan  2007 TJ Sparta Kutná Hora 7,5 0 98 104
13 4 FM Sabol Marian  2228 ŠK Vysoké Mýto 7,5 0 95 101,5
14 10   Holý Filip  2055 ŠK 64 Plzeň 7,5 0 93 98,5
15 17   Netušil Jakub  1986 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 0 91,5 96,5
16 16   Lorenc Oldřich  1988 TJ Štefanydes Polička 7,5 0 89 94,5
17 11   Jiroušek Jan  2041 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 0 87 92
18 27   Kameník David  1857 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 0 84 89,5
19 20   Houška Bronislav  1940 TJ Štefanydes Polička 7 0 87,5 92,5
20 35   Holásek Vojtěch  1762 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7 0 84,5 89,5
21 12   Veselý Petr  2010 TJ Spartak Letohrad 7 0 84,5 86,5
22 19   Holásek Pavel  1957 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7 0 83,5 88,5
23 24   Šilar Lubomír  1893 Šachový spolek Železné hory 7 0 74,5 76,5
24 22   Prax Ivo  1898 TJ Lokomotiva Česká Třebová 6,5 0 88,5 94,5
25 7 CM Strašil Pavel  2117 Tatran Litovel 6,5 0 86 91
26 15   Hrobař Vlastimil  1989 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 0 82 86
27 36   Dostálek Petr  1740 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 6,5 0 78,5 82,5
28 41   Tyč Miroslav  1692 Šachový spolek Železné hory 6,5 0 76,5 77,5
29 30   Chmelař Vítězslav  1828 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 6,5 0 70,5 74,5
30 26   Mikyska Kamil  1860 TJ Spartak Letohrad 6 0 86 87
31 48   Leksová Soňa  1585 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 0 80 85,5
32 29   Kalousek Vladimír  1845 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 0 79 84,5
33 49   Sysr Vít  1558 TJ Spartak Letohrad 6 0 78 83
34 37   Dudla Martin  1729 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 0 77 79
35 47   Kalousová Julie  1593 TJ Lanškroun 6 0 76,5 81,5
36 46   Senko Ján  1631 TJ Lanškroun 6 0 75 77
37 39   Vaníček Jan  1700 ŠK Řetůvka 6 0 74,5 79,5
38 25   Sodomka Adam  1863 TJ Štefanydes Polička 6 0 74,5 75,5
39 21   Kastner Oldřich  1939 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 6 0 74 78
40 33   Šmajzrová Veronika  1783 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 0 70,5 71,5
41 23   Volf Jaroslav  1897 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 77,5 82,5
42 38   Kapoun Vít  1727 ŠK Řetůvka 5,5 0 76,5 77,5
43 40   Píše Jiří  1697 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 74,5 80
44 44   Šimáčková Kateřina  1655 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 73 77
45 50   Macek Oldřich  1543 ŠK 1921 Zábřeh 5,5 0 70,5 71,5
46 32   Kožúšek Slavomír  1809 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 5,5 0 67,5 68,5
47 42   Kylar Pavel  1689 ŠK Řetůvka 5,5 0 67 68
48 43   Stodola Jakub  1659 TJ Štefanydes Polička 5 0 74 76
49 45   Marinov Peter  1653 ŠK Vysoké Mýto 5 0 73 74
50 34   Zeman Ladislav  1777 Šachový klub při DDM Litomyšl 5 0 68,5 69,5
51 51   Sysr Pavel  1500 TJ Spartak Letohrad 4 0 69 70
52 53   Pokorný Marian  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 0 68 69
53 52   Tyč Jakub  1247 Šachový spolek Železné hory 1 0 67 69

 

Výsledky Přebor škol:
Svitavy - 1.-5.třída, 6.-9.třída
Ústí n/Orlicí - 1.-5. třída, 6.-9.třída
P
ardubice - 1.-9. třída

Počty členů mládeže k 8.11.2022

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz