Pardubický krajský šachový svaz 

V pátek 23. prosince se odehrál tradiční vánoční rapid turnaj ve Svitavách. V celkem 4 kategoriích se zúčastnilo 99 hráčů. Kategorii A dětí do 10 let ovládla Alexandra Junová z Chotěboře se ziskem 6,5 bodů ze 7 partií. Mezi ročníky 2008 - 2011 byl nejlepší Robert Jun se 5,5 body. O jeho vítězství před druhým Rostislavem Junem rozhodlo až 4. pomocné hodnocení. Domácím fanouškům udělal radost Jakub Moravec, který ovládl ročníky 2004-2007 se 6 body. Turnaj doprovodu ovládl Matěj Kupsa z Lanškrouna.

Vánoční turnaj 2022 Svitavy A 2012 a mladší
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body Res. BH. BH.
1 11 Junová Alexandra 0 TJ CHS Chotěboř 0 27 30
2 7 Horáček Jan 0 TJ Slovan Moravská Třebová 6 0 27 28
3 9 Hrádek Ondřej 0 ŠK Duras BVK 5 1 30 32
4 13 Kössler Matěj 0 TJ Štefanydes Polička 5 0 25 28
5 10 Chmelová Klára 0 TJ Štefanydes Polička 0 27½ 29½
6 8 Hrádek Martin 0 ŠK Duras BVK 0 27 27
7 3 Dlouhý Martin 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 0 21½ 22½
8 2 Bočková Karolína 0 TJ CHS Chotěboř 4 0 25½ 27½
9 25 Smejkal Čestmír 0 TJ Lanškroun 4 0 24½ 25½
10 1 Koutná Simona 1148 TJ Sokol Zaječice 4 0 24 26
11 6 Dudlová Alexandra 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 23 26
12 15 Křivský Mikuláš 0 TJ CHS Chotěboř 4 0 20 22
  19 Nádvorník Matyáš 0 TJ CHS Chotěboř 4 0 20 22
14 23 Randall William 0 ZŠ Rybitví 0 17 18
15 4 Dlouhý Šimon 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 0 27 29
16 5 Dobešová Elena 0 ŠK Svitavy 3 0 23½ 25½
17 26 Šesták Ondřej 0 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 23 26
18 24 Schindlerová Marie 0 ŠK Svitavy 3 0 23 23
19 18 Nádvorník Jakub 0 TJ CHS Chotěboř 3 0 21½ 23½
20 12 Kolomý Jáchym 0 TJ Lanškroun 3 0 20½ 20½
21 16 Kuťák Miroslav 0 TJ Lanškroun 0 23 24
22 14 Krušinová Amálie 0 ŠK Svitavy 2 0 25 25
23 22 Půlkrábek Václav 0 ŠK Svitavy 2 0 21 21
24 17 Melka Vojtěch 0 TJ Slovan Moravská Třebová 2 0 15½ 15½
25 20 Nguyen Gia Hung 0 TJ Slovan Moravská Třebová 1 0 22½ 22½
26 21 Preisler Martin 0 DDM Kamarád Česká Třebová 0 0 16½ 17½

 

Vánoční turnaj 2022 Svitavy B 2008 - 2011
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body Res. BH. BH.
1 2 Jun Robert 1500 TJ CHS Chotěboř 0 29½ 32½
2 4 Jun Rostislav 1421 TJ CHS Chotěboř 0 29½ 31
3 1 Večeř Martin 1555 TJ Lanškroun 0 28 31½
4 6 Pusztai Radim 1257 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 0 27 27½
5 5 Lána Vincent 1262 TJ Lanškroun 5 0 28 29½
6 12 Kopecký Lukáš 1050 ŠK Svitavy 5 0 19½ 21
7 7 Šmehlík Vojtěch 1170 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 29½ 32
8 3 Polanský Ondřej 1423 Sokol Mistrovice 4 0 26 29
9 14 Findejs David 0 TJ Štefanydes Polička 4 0 26 28½
10 11 Sixta Karel 1081 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 0 24½ 26
11 9 Holásek Tomáš 1137 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 23½ 25
12 17 Kössler Michal 0 TJ Štefanydes Polička 4 0 21 22½
13 13 Křížek Matěj 1031 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 18 19½
14 10 Dušánek Filip 1125 TJ Lanškroun 0 24 25½
15 8 Večeřová Hana 1159 TJ Lanškroun 0 20 20½
16 20 Růžička Vít 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 26 27½
17 21 Šafář Adam 0 TJ Štefanydes Polička 3 0 22 23½
18 22 Vaverka Robin 0 DDM Kamarád Česká Třebová 3 0 20½ 22½
19 15 Horáčková Eliška 0 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 17½ 18
20 19 Rašovský Samuel 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 17 18½
21 25 Zdražil Jiří 0 ŠK Svitavy 2 0 23 23½
22 23 Vojta Patrik 0 ŠK Svitavy 2 0 21 22½
23 24 Vojtek Jonáš 0 DDM Kamarád Česká Třebová 2 0 20½ 21
24 16 Jurka Matyáš 0 DDM Kamarád Česká Třebová 2 0 17½ 18
25 18 Nahodil Daniel 0 ŠK Svitavy 1 0 16½ 18

 

Vánoční turnaj 2022 Svitavy C 2004-2008
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body Res. BH. BH.
1 2 Moravec Jakub 1656 ŠK Svitavy 6 0 26½ 29½
2 5 Pejřimovská Viola Ruby 1625 TJ CHS Chotěboř 5 0 25½ 27½
3 7 Píše Michal 1454 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 25½ 27½
4 3 Václavík Patrik 1653 ŠK Svitavy 0 27½ 31½
5 20 Vágenknecht Adam 0 Šachový spolek Železné hory 0 26½ 28½
6 1 Pokorný Jiří 1743 TJ Lanškroun 0 24 27
7 4 Pejřimovský Tadeáš Rubel 1627 TJ CHS Chotěboř 4 0 28½ 30½
8 6 Leksová Soňa 1552 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 27 28
9 10 Mičík Dan 1327 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 22 24
10 8 Brázda Zdeněk 1437 ŠK Svitavy 4 0 21½ 22½
11 11 Kalousová Eva 1211 TJ Lanškroun 4 0 20 22
12 14 Nahodilová Ludmila 1069 ŠK Svitavy 4 0 17 18
13 9 Vymazal Marek 1382 ŠK Svitavy 0 27 31
14 13 Rulíšek Ondřej 1086 ŠK Svitavy 3 0 25 27
15 12 Václavíková Adriana 1148 ŠK Svitavy 3 0 24 26
16 16 Eliáš Vojtěch 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 20 22
17 22 Vágner Jakub 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 0 20 21
18 19 Pernica Jakub 0 ŠK Svitavy 2 0 19 20
19 21 Vágner Daniel 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 0 18 20
20 18 Kleisl Jakub 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 0 17 18
21 15 Zachař Michal 1049 ŠK Svitavy 2 0 16½ 17½
22 17 Hornych Radek 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 1 0 18 20

 

Vánoční turnaj 2022 Svitavy D doprovod
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub Body Res. BH. BH.
1 4   Kupsa Matěj 2009 TJ Lanškroun 0 28 31
2 7   Ďuriančík Michal 1781 TJ Lanškroun 0 26½ 29
3 3   Holásek Pavel 2010 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 0 25 27½
4 8   Mík Tomáš 1775 Region Panda, z.s. 5 0 29½ 33½
5 5   Jiroušek Jan 1945 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 27½ 30
6 12   Bulva František 1634 ŠK Svitavy 5 0 25 25
7 2 WIM Richterová Nataša 2116 TJ Ostrava 0 27 30
8 1   Pokorný Tomáš 2161 TJ Lanškroun 4 0 28 31
9 11   Píše Jiří 1696 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 24½ 26½
10 10   Horák Vojtěch 1712 TJ Lanškroun 4 0 23 25
11 21   Bohuňovská Tereza 1130 ŠK Svitavy 4 0 22½ 25
12 9   Holásek Vojtěch 1750 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 22½ 24½
13 6   Krušina Patrik 1898 ŠK Svitavy ½ 23 26
14 14   Holásková Veronika 1576 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. ½ 20 20
15 19   Vrabec Lubomír 1260 ŠK Svitavy 3 0 24½ 27
16 15   Kalousová Julie 1544 TJ Lanškroun 3 0 19½ 21½
17 23   Křivský Tomáš 1075 TJ CHS Chotěboř 3 0 18½ 20½
18 17   Nikolinko Tomáš 1455 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 0 18 18
19 13   Maděra Stanislav 1620 ŠK Svitavy 0 24½ 26½
20 16   Velešík Marian 1534 ŠK Svitavy 0 22½ 25½
21 18   Richterová Nataša 1379 TJ Náměšť n/Oslavou 0 20 20
22 20   Nikolinko Alexandr 1191 TJ Lokomotiva Česká Třebová 0 19½ 19½
23 26   Schindler Vladimír 0 ŠK Svitavy 2 1 18½ 20½
24 22   Mráz Václav 1110 ŠK Svitavy 2 1 17 17
25 24   Křížek Jan 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 1 16½ 16½
26 25   Pulkrábek Václav 0 ŠK Svitavy 0 0 18½ 20½

Výsledky Přebor škol:
Svitavy - 1.-5.třída, 6.-9.třída
Ústí n/Orlicí - 1.-5. třída, 6.-9.třída
P
ardubice - 1.-9. třída

Počty členů mládeže k 8.11.2022

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz