Pardubický krajský šachový svaz 

V sobotu 18. června se uskutečnil 26. ročník turnaje pro mládež do 20 let O putovní věž města Lanškrouna. Turnaj byl rozdělen do 2 kategorií do 13 let (28 účastníků) a do 20 let (22 účastníků). Vítězem mladších se stal Filip Šorf ze Žďáru nad Sázavou (6,5 bodů ze 7) a vítězem starším Michal Ďuriančík ze Svitav (6 bodů ze 7).

Lanškrounská věž 2022 - kategorie 13
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body Res. BH. BH. MP MBl
1 2 Šorf Filip 1313 TJ Žďár nad Sázavou z.s. 0 22 31 6 4
2 1 Cimprich Lukáš 1429 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 6 0 22½ 30½ 5 4
3 7 Pusztai Radim 1081 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 5 0 22½ 32 4 3
4 9 Kopecký Lukáš 1012 ŠK Svitavy 5 0 22 32½ 5 4
5 11 Dlouhý Martin 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 0 19½ 28 5 3
6 4 Knizner Michal 1191 TJ Sokol Nekoř 0 19 26 4 4
7 5 Kubíček Ondřej 1147 TJ Sokol Nekoř 4 0 22 31½ 4 4
8 8 Pokorný Marian 1014 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 20½ 29 4 4
9 6 Bednařík Martin 1136 TJ Sokol Nekoř 4 0 18½ 26½ 4 3
10 23 Skubi Jan 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 18½ 26 4 3
11 22 Růžička Vít 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 17 25 4 3
12 17 Kaplan Jan 0 TJ Lanškroun 4 0 17 24½ 4 4
13 3 Knizner Tomáš 1235 TJ Sokol Nekoř 0 17 24½ 3 3
14 13 Faltejsek Jan 0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 0 15 22 3 3
15 19 Kubišta Šimon 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 0 14½ 21 3 4
16 28 Vojta Patrik 0 ŠK Svitavy 3 0 19½ 27 3 3
17 12 Dlouhý Šimon 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 0 17 24 3 3
18 21 Pecháček Radim 0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 3 0 15½ 23 2 4
19 16 Jurka Matyáš 0 ČT 3 0 15 23½ 3 3
20 27 Šípek Ondřej 0 TJ Sokol Nekoř 3 0 15 20 3 4
21 25 Soják Rostislav 0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 0 18 25½ 2 4
22 24 Smejkal Čestmír 0 TJ Lanškroun 0 16½ 21½ 2 3
23 26 Stráník Adam 0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 0 15½ 20½ 1 4
24 14 Hájek Aleš 0 TJ Sokol Nekoř 0 12½ 17 2 4
25 20 Kuťák Miroslav 0 TJ Lanškroun 2 1 14 19 2 3
26 10 Adamec Petr 0 TJ Sokol Nekoř 2 0 12 17 2 4
27 15 Hanák David 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 0 13 20 1 3
28 18 Kolomý Jáchym 0 TJ Lanškroun 1 0 12 18 0 3

Lanškrounská věž 2022 - kategorie 20
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body Res. BH. BH. MP MBl
1 1 Ďuriančík Michal 1642 ŠK Svitavy 6 0 23 31 6 3
2 4 Sedlák Jakub 1560 TJ Lanškroun 0 20 28 5 4
3 3 Kalousová Julie 1573 TJ Lanškroun 5 0 23 32 4 4
4 2 Václavík Patrik 1624 ŠK Svitavy 5 0 21 30 5 4
5 5 Kobr Matěj 1548 Region Panda, z.s. 5 0 19½ 28½ 4 3
6 7 Leksová Soňa 1488 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 22½ 31½ 4 3
7 13 Kalousová Eva 1151 TJ Lanškroun 4 0 20½ 28½ 4 4
8 10 Nikolinko Tomáš 1348 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 0 20½ 26½ 4 4
9 8 Brázda Zdeněk 1406 ŠK Svitavy 4 0 17½ 24½ 4 4
10 18 Dušánek Filip 0 TJ Lanškroun 4 0 16 21 4 4
11 11 Vymazal Marek 1332 ŠK Svitavy 4 0 14½ 21½ 4 3
12 6 Pokorný Jiří 1504 TJ Lanškroun 0 19 26 3 4
13 9 Kýr Michal 1377 ŠK Svitavy 3 0 19½ 28 3 3
14 14 Sadílek Filip 1147 TJ Lanškroun 3 0 18 25 3 3
15 16 Holásek Tomáš 1132 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 15½ 20½ 3 3
16 20 Sokol Zbyněk 0 TJ Sokol Nekoř 3 0 12 16 3 4
17 12 Mráz Václav 1157 ŠK Svitavy ½ 13½ 19½ 2 4
18 19 Nahodilová Ludmila 0 ŠK Svitavy ½ 11½ 15½ 2 3
19 15 Václavíková Adriana 1135 ŠK Svitavy 2 0 17½ 25½ 2 3
20 22 Šuman Václav 0 TJ Sokol Nekoř 2 0 15½ 21½ 2 4
21 17 Beran Matěj 0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 2 0 13½ 17½ 2 3
22 21 Školárová Sára 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 0 0 15 21 0 3

14.-31.7.2022 Pardubice
Czech Open

 26.6.2022 Litomyšl
2. blitz turnaj u stolků

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz