Pardubický krajský šachový svaz 

Prvního turnaje Východočeského poháru se zúčastnilo 51 hráčů a hráček. První místo se stoprocentním bodovým ziskem 5 bodů obsadil Patrik Václavík ze Svitav, druhý se 4 body byl Michal Kýr na pomocné hodnocení před Jakubem Nešpůrkem. Nejlepší dívkou byla 12. Eliška Sysrová. Výsledky jsou na chess-results.

Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH. BH. S-B
1 2 Václavík Patrik 1537 ŠK Svitavy 5 15 18 18,00
2 9 Kýr Michal 1374 ŠK Svitavy 4 16 18½ 13,50
3 5 Nešpůrek Jakub 1492 Šachový spolek Železné hory 4 14½ 16½ 11,50
4 7 Sedlák Jakub 1399 TJ Lanškroun 4 14 16 11,50
5 1 Sysr Vít 1556 TJ Spartak Letohrad 4 13½ 16 12,00
6 3 Moravec Jakub 1506 TJ Lanškroun 4 13 15 11,00
7 4 Večeř Martin 1497 TJ Lanškroun 4 12½ 14½ 10,50
8 6 Kobr Matěj 1459 Region Panda, z.s. 13½ 15½ 9,75
9 14 Pokorný Jiří 1259 TJ Lanškroun 11 12 6,50
10 21 Urban Stanislav 1186 TJ Štefanydes Polička 10½ 6,75
11 8 Brázda Zdeněk 1395 ŠK Svitavy 3 14 16½ 8,50
12 11 Sysrová Eliška 1291 TJ Spartak Letohrad 3 14 16 7,00
13 23 Preisler Benjamin 1130 ŠO Hlinsko 3 13 14 6,00
14 22 Holásek Tomáš 1131 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 12½ 14½ 7,50
15 13 Cimprich Lukáš 1259 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 3 12½ 13½ 6,00
16 20 Minář Milan 1191 TJ Lanškroun 3 12 13½ 6,00
17 10 Málek Filip 1291 TJ Lanškroun 3 11½ 12½ 5,00
18 15 Macan Tomáš 1257 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 11 12 5,00
19 25 Sadílek Filip 1100 TJ Lanškroun 3 10½ 11 4,50
20 24 Dolejš Mikuláš 1105 TJ Štefanydes Polička 3 10 11½ 7,00
21 19 Šorf Filip 1198 TJ Žďár nad Sázavou z.s. 3 10 11 6,00
22 50 Trávníček Adam 1000 Šachový oddíl Křižánky 3 10 11 5,00
23 17 Lána Vincent 1241 TJ Lanškroun 3 10 4,00
24 16 Málková Barbora 1253 TJ Lanškroun 13 14 4,50
25 18 Večeřová Hana 1228 TJ Lanškroun 12 14 5,25
26 30 Sixta Karel 1023 TJ Lokomotiva Česká Třebová 10 11 3,75
27 37 Jílek Pavel 1000 TJ Štefanydes Polička 2 13½ 14½ 4,50
28 27 Sysr Vojtěch 1090 TJ Spartak Letohrad 2 13 16 6,00
29 12 Vymazal Marek 1273 ŠK Svitavy 2 13 14 3,00
30 29 Sadílek Jakub 1043 TJ Lanškroun 2 12½ 14½ 5,50
31 26 Kalousová Eva 1090 TJ Lanškroun 2 12 13 3,00
32 47 Šafář Adam 1000 TJ Štefanydes Polička 2 11½ 13½ 4,00
33 28 Pusztai Radim 1053 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 2 11½ 13½ 4,00
34 48 Teplá Ema 1000 ŠO Hlinsko 2 10½ 11½ 3,00
35 44 Pernica Zbyšek 1000 TJ ŠO Chrudim 2 10 11 3,00
36 49 Tomik Vojtěch 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 10½ 4,50
37 42 Kozák Šimon 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 10½ 3,00
38 36 Ingr Josef 1000 ŠK Svitavy 2 9 10 3,00
39 39 Kopecký Lukáš 1000 ŠK Svitavy 2 8 2,50
40 32 Dospíšilová Leontýna 1000 TJ Štefanydes Polička 2 2,50
41 34 Chmel Matěj 1000 TJ Štefanydes Polička 2 7 8 2,50
42 38 Klubert Lukáš 1000 TJ Spartak Letohrad 2 6 7 2,50
43 45 Pokorný Marian 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 10½ 3,50
44 33 Fajt Jiří 1000 TJ Lanškroun 10½ 2,00
45 41 Kössler Michal 1000 TJ Štefanydes Polička 1 10½ 12 2,00
46 43 Kyšperková Anežka 1000 TJ Lanškroun 1 10½ 11½ 1,00
47 31 Beneš František 1000 TJ Lanškroun 1 10½ 11½ 1,00
48 51 Trávníček Jakub 1000 TJ Štefanydes Polička 1 10 11 2,50
49 40 Kössler Matěj 1000 TJ Štefanydes Polička 1 10 11 1,00
50 46 Smělý Tomáš 1000 ŠO Hlinsko 1 10½ 2,00
51 35 Chmelová Klára 1000 TJ Štefanydes Polička 1 6 1,00

23.-31.8.2020 Plzeň
MČR mužů

23.-30.8.2020 Skalica (SK)
OPEN Skalica + GM Tirnavia

29.8.2020 Nymburk
Memoriál Radima Masáka

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

11.-13.9.2020 Milovy
KPJ mládeže HD10-16

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

odloženo
3. turnaj CHŠO

3.8. aktualizován rozpis soutěží 
(Lanškroun zůstal ve 2. lize)

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz