Pardubický krajský šachový svaz 

Letošní ročník KPDŽ se sice podařilo dohrát, ale hygienická opatření zasáhla do průběhu soutěže. U některých družstev více u některých méně. V důsledku karantény ze soutěže odstoupilo družstvo Svitav. Ostatním týmům musíme poděkovat za přístup, kázeň a bojovnost. Poslední tři kola se odehrála na Gymnáziu v Ústí nad Orlicí v sobotu 6. listopadu. Teprve poslední kolo určilo, že vítězem se stal Damián Lanškroun. Jiří Krištof

V sobotu 9. října byl zahájen nový ročník Krajského přeboru družstev starších žáků. V soutěži startuje 6 družstev, která odehrála první dvě kola soutěže v Lanškrouně. Nejlépe si vedla družstva z Železných hor B a Lanškrouna, která získala plný počet 6 bodů. Výsledky zde. Partie ke stažení.

V sobotu 3. října byl zahájen nový ročník Krajského přeboru družstev starších žáků. V soutěži startuje 8 družstev, která odehrála první tři kola soutěže. Nejlépe si vedlo družstvo z Hlinska, které vyhrálo všechna utkání a jako jediné má plný zisk 9 bodů. Čtyři družstva startovala v Pardubicích (TJ CHS Chotěboř B, ŠO Hlinsko a Šachový spolek Železné hory B a C). Stejný počet družstev hrál v Lanškrouně (TJ Lanškroun, Štefanydes Polička, ŠK Svitavy a ŠK Ústí nad Orlicí). 

Byl zveřejněn rozpis nasazení a srazů KPDŽ, doufám, že se nám to podaří odehrát. Vedoucí srazů upřesní pokyny týden předem. Odkaz na chess-results. Jiří Krištof

Byl zveřejněn rozpis nasazení a srazů KPDŽ, doufám, že se nám to podaří odehrát. Vedoucí srazů upřesní pokyny týden předem. Dříve to snad nemá cenu. Byly zveřejněny i soupisky. Odkaz na chess-results.

11.12.2021 Pardubice
3. kvalifikační turnaj HD10-16

11.12.2021 Brno
MČR v blesku


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: