Pardubický krajský šachový svaz 

V sobotu 3. října byl zahájen nový ročník Krajského přeboru družstev starších žáků. V soutěži startuje 8 družstev, která odehrála první tři kola soutěže. Nejlépe si vedlo družstvo z Hlinska, které vyhrálo všechna utkání a jako jediné má plný zisk 9 bodů. Čtyři družstva startovala v Pardubicích (TJ CHS Chotěboř B, ŠO Hlinsko a Šachový spolek Železné hory B a C). Stejný počet družstev hrál v Lanškrouně (TJ Lanškroun, Štefanydes Polička, ŠK Svitavy a ŠK Ústí nad Orlicí). 

7. listopadu sehrají všechna družstva další dvě utkání na srazech ve Svitavách a v Poličce.
 
Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 ŠO Hlinsko 3 3 0 0 9 15 7
2 8 TJ Štefanydes Polička 3 2 1 0 7 14 6,5
3 4 ŠK Svitavy 3 2 0 1 6 11 5
4 1 TJ Lanškroun 3 1 1 1 4 9,5 4,5
5 7 TJ CHS Chotěboř B 3 0 2 1 2 7,5 3,5
6 2 Šachový spolek Železné hory B 3 0 2 1 2 7,5 3
7 3 Šachový spolek Železné hory C 3 0 2 1 2 6 2,5
8 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 0 3 0 1,5 0,5
 

 1. kolo

Šachový spolek Železné hory B ELO - Šachový spolek Železné hory C ELO 3 : 3
Pařízková, Kristýna (w) 1067 - Hrdlička, Tomáš (b) 1067 1 - 0
Charvát, Patrik (b) 0 - Hlaváček, Jiří (w) 1100 ½ - ½
Pekárek, Jakub (w) 1062 - Boháč, Jan (b) 1100 ½ - ½
Hejzlar, Hugo (b) 0 - Kápička, Zdeněk (w) 0 1 - 0
Ozank, Tobias (w) 1081 - Pádivý, Jan (b) 0 0 - 1
Mrklovský, David (b) 0 - Kutílek, Vojtěch (w) 0 0 - 1
Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. ELO - TJ Lanškroun ELO 1½:4½
Šmajzrová, Dominika (w) 1269 - Sadílek, Jakub (b) 1027 1 - 0
Macan, Tomáš (b) 1373 - Večeř, Martin (w) 1344 ½ - ½
Holásek, Tomáš (w) 1060 - Pokorný, Jiří (b) 1327 0 - 1
Růžička, Vít (b) 0 - Lána, Vincent (w) 1138 0 - 1
Křížek, Matěj (w) 0 - Sadílek, Filip (b) 1113 0 - 1
Hanák, David (b) 0 - Cimprich, Lukáš (w) 1134 0 - 1
ŠO Hlinsko ELO - TJ CHS Chotěboř B ELO 4½:1½
Pešek, Martin Jakub (w) 1402 - Jun, Robert (b) 1358 ½ - ½
Šulc, Jiří (b) 1301 - Fousek, Petr (w) 1080 1 - 0
Bouška, Jonáš (w) 1100 - Jun, Rostislav (b) 1267 0 - 1
Zahradník, Viktor (b) 1057 - Krupička, Filip (w) 1219 1 - 0
Schmidt, Jakub (w) 1100 - Junová, Alexandra (b) 0 1 - 0
Machovec, Vojtěch (b) 0 - bez hráče (w) 0 + - -
ŠK Svitavy ELO - TJ Štefanydes Polička ELO 1 : 5
Moravec, Jakub (w) 1511 - Švanda, Adam (b) 1821 ½ - ½
Václavík, Patrik (b) 1647 - Nešpůrek, Jakub (w) 1550 ½ - ½
Vymazal, Marek (w) 1168 - Šafář, Václav (b) 1314 0 - 1
Václavíková, Adriana (b) 0 - Urban, Stanislav (w) 1192 0 - 1
Nahodilová, Ludmila (w) 0 - Dolejš, Mikuláš (b) 1080 0 - 1
Kopecký, Lukáš (b) 0 - Šafář, Adam (w) 0 0 - 1

2. kolo

TJ Štefanydes Polička ELO - Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. ELO 6 : 0
Švanda, Adam (w) 1821 - Šmajzrová, Dominika (b) 1269 1 - 0
Nešpůrek, Jakub (b) 1550 - Macan, Tomáš (w) 1373 1 - 0
Šafář, Václav (w) 1314 - Holásek, Tomáš (b) 1060 1 - 0
Urban, Stanislav (b) 1192 - Růžička, Vít (w) 0 1 - 0
Dolejš, Mikuláš (w) 1080 - Křížek, Matěj (b) 0 1 - 0
Šafář, Adam (b) 0 - Hanák, David (w) 0 1 - 0
TJ CHS Chotěboř B ELO - Šachový spolek Železné hory C ELO 3 : 3
Jun, Robert (w) 1358 - Hlaváček, Jiří (b) 1100 1 - 0
Fousek, Petr (b) 1080 - Boháč, Jan (w) 1100 1 - 0
Jun, Rostislav (w) 1267 - Kápička, Zdeněk (b) 0 1 - 0
Krupička, Filip (b) 1219 - Pádivý, Jan (w) 0 0 - 1
Junová, Alexandra (w) 0 - Kutílek, Vojtěch (b) 0 0 - 1
bez hráče (b) 0 - Keřt, Daniel (w) 0 - - +
TJ Lanškroun ELO - ŠK Svitavy ELO 2 : 4
Sadílek, Jakub (w) 1027 - Moravec, Jakub (b) 1511 0 - 1
Večeř, Martin (b) 1344 - Václavík, Patrik (w) 1647 0 - 1
Pokorný, Jiří (w) 1327 - Vymazal, Marek (b) 1168 0 - 1
Lána, Vincent (b) 1138 - Václavíková, Adriana (w) 0 1 - 0
Sadílek, Filip (w) 1113 - Nahodilová, Ludmila (b) 0 1 - 0
Cimprich, Lukáš (b) 1134 - Kopecký, Lukáš (w) 0 0 - 1
ŠO Hlinsko ELO - Šachový spolek Železné hory B ELO 4½:1½
Pešek, Martin Jakub (w) 1402 - Hrdlička, Jan (b) 1397 1 - 0
Šulc, Jiří (b) 1301 - Hrdlička, Jakub (w) 1066 1 - 0
Bouška, Jonáš (w) 1100 - Stefan, Šimon (b) 0 0 - 1
Zahradník, Viktor (b) 1057 - Pařízková, Kristýna (w) 1067 1 - 0
Schmidt, Jakub (w) 1100 - Hejzlar, Hugo (b) 0 ½ - ½
Machovec, Vojtěch (b) 0 - Keřt, Marcel (w) 0 1 - 0

3. kolo

TJ Lanškroun ELO - TJ Štefanydes Polička ELO 3 : 3
Sadílek, Jakub (w) 1027 - Švanda, Adam (b) 1821 0 - 1
Večeř, Martin (b) 1344 - Nešpůrek, Jakub (w) 1550 1 - 0
Pokorný, Jiří (w) 1327 - Šafář, Václav (b) 1314 1 - 0
Lána, Vincent (b) 1138 - Urban, Stanislav (w) 1192 0 - 1
Sadílek, Filip (w) 1113 - Dolejš, Mikuláš (b) 1080 0 - 1
Cimprich, Lukáš (b) 1134 - Šafář, Adam (w) 0 1 - 0
Šachový spolek Železné hory B ELO - TJ CHS Chotěboř B ELO 3 : 3
Hrdlička, Jan (w) 1397 - Jun, Robert (b) 1358 1 - 0
Hrdlička, Jakub (b) 1066 - Fousek, Petr (w) 1080 0 - 1
Stefan, Šimon (w) 0 - Jun, Rostislav (b) 1267 0 - 1
Charvát, Patrik (b) 0 - Krupička, Filip (w) 1219 0 - 1
Hejzlar, Hugo (w) 0 - Junová, Alexandra (b) 0 1 - 0
Keřt, Marcel (b) 0 - bez hráče (w) 0 + - -
Šachový spolek Železné hory C ELO - ŠO Hlinsko ELO 0 : 6
Hrdlička, Tomáš (w) 1067 - Pešek, Martin Jakub (b) 1402 0 - 1
Hlaváček, Jiří (b) 1100 - Šulc, Jiří (w) 1301 0 - 1
Kápička, Zdeněk (w) 0 - Bouška, Jonáš (b) 1100 0 - 1
Pádivý, Jan (b) 0 - Zahradník, Viktor (w) 1057 0 - 1
Kutílek, Vojtěch (w) 0 - Schmidt, Jakub (b) 1100 0 - 1
Kubín, Jan (b) 0 - Machovec, Vojtěch (w) 0 0 - 1
ŠK Svitavy ELO - Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. ELO 6 : 0
Moravec, Jakub (w) 1511 - Šmajzrová, Dominika (b) 1269 1 - 0
Václavík, Patrik (b) 1647 - Macan, Tomáš (w) 1373 1 - 0
Vymazal, Marek (w) 1168 - Holásek, Tomáš (b) 1060 1 - 0
Václavíková, Adriana (b) 0 - Růžička, Vít (w) 0 1 - 0
Nahodilová, Ludmila (w) 0 - Křížek, Matěj (b) 0 1 - 0
Kopecký, Lukáš (b) 0 - Hanák, David (w) 0 1 - 0

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

zrušeno
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz