Pardubický krajský šachový svaz 

V sedmém kole 1. ligy mládeže C byly dosaženy tyto výsledky: Polička - Náměšť n.Osl. 3:3, Lokomotiva Brno - Kuřim 2,5:3,5, Polabiny C - Lanškroun 4,5:1,5, Lípa A - Lípa B 6:0, Region Panda - Lipky HK 0,5:5,5, Světlá nad Sázavou - Chotěboř 1,5:4,5. Suverénně vede se sedmi vítězstvími ŠŠPM Lipky Hradec Králové, tabulku uzavírá Lanškroun.

Tabulka po 7. kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2
1 10 ŠŠPM Lipky HK 7 7 0 0 21 31
2 7 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 7 6 0 1 18 30
3 5 2222 ŠK Polabiny C 7 6 0 1 18 29,5
4 4 ŠK Kuřim 7 5 1 1 16 26
5 3 ŠK Lokomotiva Brno 7 5 0 2 15 26,5
6 9 Region Panda 7 2 2 3 8 17
7 2 TJ Náměšť n/Oslavou 7 2 1 4 7 19,5
8 12 TJ CHS Chotěboř 7 2 0 5 6 17,5
9 11 ŠK Světlá nad Sázavou 7 2 0 5 6 15
10 1 TJ Štefanydes Polička 7 1 1 5 4 17,5
11 8 ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 7 1 1 5 4 15,5
12 6 TJ Lanškroun 7 0 0 7 0 7

 

TJ Štefanydes Polička ELO - TJ Náměšť n/Oslavou ELO 3 : 3
Švanda, Adam (w) 1807 - Richterová, Julie (b) 1801 1 - 0
Zeman, Daniel (b) 1856 - Richter, Rudolf (w) 1515 ½ - ½
Stejskal, Michal (w) 1811 - Hrádek, Matyáš (b) 1504 1 - 0
Brokl, Daniel (b) 1511 - Žaža, Martin (w) 1556 0 - 1
Langrová, Ilona (w) 1363 - Zezula, Jakub (b) 1450 0 - 1
Šafář, Václav (b) 1064 - Zezula, Matěj (w) 1062 ½ - ½
ŠK Lokomotiva Brno ELO - ŠK Kuřim ELO 2½:3½
Volák, Šimon (w) 1927 - Němec, David (b) 2044 0 - 1
Dvořáček, Jan (b) 1723 - Kříž, Tomáš (w) 1808 ½ - ½
Vaculík, Martin (w) 1754 - Keprt, Tomáš (b) 1519 ½ - ½
Vavřínková, Anna (b) 1606 - Šetina, Václav (w) 1523 1 - 0
Ulčák, Michael (w) 1533 - Habinová, Alice (b) 1450 0 - 1
Lukáš, František (b) 1895 - Fikejs, Tomáš (w) 1443 ½ - ½
2222 ŠK Polabiny C ELO - TJ Lanškroun ELO 4½:1½
Stoček, Martin (w) 1797 - Horák, Vojtěch (b) 1615 1 - 0
Třasáková, Adéla (b) 1613 - Ďuriančík, Michal (w) 1633 ½ - ½
Šulcová, Tereza (w) 1516 - Moravec, Jakub (b) 1378 ½ - ½
Bouška, Jiří (b) 1605 - Sedlák, Jakub (w) 1331 ½ - ½
Lihotský, Lukáš (w) 1484 - Málková, Barbora (b) 1275 1 - 0
Starý, Vojtěch (b) 1589 - Pokorný, Jiří (w) 1100 1 - 0
ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové ELO - ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové ELO 6 : 0
Rokoš, Filip (w) 2010 - Šádek, Vojtěch (b) 1815 1 - 0
Sucharda, Tomáš (b) 1958 - Pražák, Viktor (w) 1625 1 - 0
Kulhánek, Jáchym (w) 1848 - Levitner, Matěj (b) 1378 1 - 0
Zelba, Lukáš (b) 1680 - Reschel, Jan (w) 1489 1 - 0
Zelbová, Lada (w) 1582 - Schmutzer, Jakub (b) 1159 1 - 0
Vošmik, Matěj (b) 1363 - Lukášková, Ellen (w) 1070 1 - 0
Region Panda ELO - ŠŠPM Lipky HK ELO ½ :5½
Martyniuk, Vladislav (w) 1791 - Cibulka, Josef (b) 1929 0 - 1
Till, Václav (b) 1538 - Voříšková, Anna (w) 1838 0 - 1
Kačírek, Pavel (w) 1706 - Zdechovský, Tobiáš (b) 1892 ½ - ½
Sysr, Vít (b) 1552 - Vestfál, Jan (w) 1634 0 - 1
Kobr, Matěj (w) 1278 - Dedek, Jan (b) 1501 0 - 1
Dušánek, Michal (b) 1531 - Bednář, Miloš (w) 1588 0 - 1
ŠK Světlá nad Sázavou ELO - TJ CHS Chotěboř ELO 1½:4½
Lang, Šimon (w) 1734 - Jun, Rudolf (b) 2087 0 - 1
Šedý, Matěj (b) 1446 - Novotný, Ondřej (w) 1842 0 - 1
Nesporá, Taťána (w) 1314 - Vokoun, Tomáš (b) 1664 0 - 1
Zedníček, Filip (b) 1374 - Pejřimovská, Viola (w) 1594 0 - 1
Harvalík, Ondřej (w) 1121 - Pejřimovský, Tadeáš (b) 1456 ½ - ½
Srba, Daniel (b) 1117 - Jun, Robert (w) 1266 1 - 0

13.6.2020 Lanškroun
Sraz KPDŽ

13.6.2020 Svitavy
Sraz KPDŽ

13.-14.6.2020
1. ligy, KPI, KS

19.-20.6.2020
Extraliga a 1. ligy dorostu

27.-28.2020
2. ligy, KPII

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz