Pardubický krajský šachový svaz 

V sobotu 30. dubna 2022 byl v Pardubicích odehrán KPJ mládeže v rapid šachu za rekordní účasti 158 chlapců a dívek. Všem zúčastněným chci poděkovat za kázeň a bezproblémový průběh všech soutěží. Výsledky jsou na chess-results.

Mezinárodní rozhodčí pan Martin Šmajzr odřídil turnaje s přehledem a jemu vlastním profesionálním přístupem, i jemu patří velký dík. Dík patří také všem mým spolupracovníkům z pořádajícího Šachového spolku Železné hory, pánům Ondřeji Jarešovi a Miroslavu Tyčovi, manželům Pádivým a také všem ostatním vedoucím mládeže, kteří nám pomohli zdárně soutěž zvládnout. 

Věřím, že se Vám v Pardubicích líbilo a Vaše účast bude nadále tak hojná i ve zbytku soutěží letošní sezony.

 Postupujícím (vyznačených červeně) na M ČR v rapidu blahopřeji. Lubomír Šilar

(foto sachyuo.cz)
PDŠS - Krajský přebor mládeže v rapidu 2022 - HD10 
Rk. SNo Name sex Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3
1 1 Málek Daniel    1234 Šachový spolek Železné hory 6 0 30 33
2 4 Hrdlička Tomáš    1100 Šachový spolek Železné hory 6 0 28 30
3 3 Koupil Štěpán    1166 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 25 28
4 38 Pokorný Marian    0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 28 30
5 2 Šára David    1187 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 31 35
6 12 Dlouhý Martin    0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 0 29 30
7 6 Boháč Jan    1012 Šachový spolek Železné hory 5 0 29 32
8 5 Hlaváček Jiří    1066 Šachový spolek Železné hory 5 0 27 30
9 23 Chmelová Klára  w 0 TJ Štefanydes Polička 5 0 25 26
10 17 Fila Patrik    0 Šachový klub při DDM Litomyšl 4,5 1,5 26 28
11 36 Pádivý Jan    0 Šachový spolek Železné hory 4,5 1 27 30
12 43 Suchánek Ondřej    0 Šachový spolek Železné hory 4,5 0,5 24 26
13 24 Junová Alexandra  w 0 TJ CHS Chotěboř 4 0 29 31
14 21 Hrstka Mikuláš    0 Šachový spolek Železné hory 4 0 28 30
15 20 Horáček Jan    0 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 28 31
16 18 Hájek Aleš    0 TJ Sokol Nekoř 4 0 28 31
17 26 Kaplan Jan    0 TJ Lanškroun 4 0 25 28
18 30 Koutná Simona  w 0 TJ Sokol Zaječice 4 0 24 26
19 13 Dlouhý Šimon    0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 0 23 24
20 46 Šípek Ondřej    0 TJ Sokol Nekoř 4 0 22 24

 

PDŠS - Krajský přebor mládeže v rapidu 2022 - HD12 
Rk. Name sex Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3
1 Starý Vojtěch    1563 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 28 30
2 Cimprich Lukáš    1319 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 5,5 0,5 29 32
3 Seidl Václav    1106 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 5,5 0,5 27 30
4 Hrdlička Jan    1402 Šachový spolek Železné hory 5 0 29 30
5 Stehlíková Vanessa  w 1008 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 27 30
6 Šuba Matěj    0 Šachový spolek Železné hory 4,5 1 24 26
7 Petrík Jozef    1068 Šachový klub při DDM Litomyšl 4,5 0 28 31
8 Jun Rostislav    1418 TJ CHS Chotěboř 4 0 30 33
9 Šmehlík Vojtěch    1161 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 27 30
10 Kopecký Lukáš    1034 ŠK Svitavy 4 0 26 29
11 Žák Jakub    0 ŠO Hlinsko 4 0 26 28
12 Kápička Zdeněk    0 Šachový spolek Železné hory 4 0 24 26
13 Teplá Ema  w 0 ŠO Hlinsko 4 0 23 26
14 Večeřová Hana  w 1132 TJ Lanškroun 4 0 22 23
15 Třasák Václav    0 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 3,5 0 21 22
16 Krátká Tereza  w 0 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 16 17
17 Kloud Tomáš    0 Šachový spolek Železné hory 3 0 23 26
18 Kubíček Ondřej    1111 TJ Sokol Nekoř 3 0 22 24
19 Daul Matyáš    0 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 21 22
20 Zimmermann Jošt    0 TJ ŠO Chrudim 3 0 21 22

 

PDŠS - Krajský přebor mládeže v rapidu 2022 - HD14 
Rk. SNo Name sex Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3
1 3 Šlosar Jan    1386 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 29 32
2 2 Fousek Petr    1441 TJ CHS Chotěboř 5,5 0,5 30 33
3 1 Jun Robert    1518 TJ CHS Chotěboř 5,5 0,5 29 32
4 11 Vuová Karolína  w 1154 TJ Lanškroun 5 0 28 29
5 6 Lána Vincent    1253 TJ Lanškroun 5 0 26 29
6 8 Urban Stanislav    1175 TJ Štefanydes Polička 5 0 26 29
7 4 Kvapil Paul    1370 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 5 0 24 26
8 5 Bártová Leona  w 1321 TJ Slovan Moravská Třebová 5 0 23 26
9 25 Dušánek Filip    0 TJ Lanškroun 4,5 0 25 27
10 34 Pařízková Kristýna  w 0 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 21 24
11 16 Dolejš Mikuláš    1085 TJ Štefanydes Polička 4 0 30 32
12 12 Kafka Ondřej    1150 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 29 30
13 10 Zahradník Viktor    1162 ŠO Hlinsko 4 0 28 30
14 7 Holásek Tomáš    1194 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 23 26
15 17 Pusztai Radim    1084 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 4 0 23 25
16 9 Knizner Michal    1170 TJ Sokol Nekoř 4 0 23 25
17 14 Žďárský Vojtěch    1120 Šachový spolek Železné hory 4 0 22 24
18 13 Sadílek Filip    1133 TJ Lanškroun 4 0 21 24
19 15 Křivský Jan    1090 TJ Sokol Zaječice 4 0 21 22
20 38 Sokol Zbyněk    0 TJ Sokol Nekoř 4 0 18 20
 
 
 
PDŠS - Krajský přebor mládeže v rapidu 2022 - HD16-20 
Rk. Name Typ sex FED Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3
1 Jun Rudolf  H18   CZE 2114 TJ CHS Chotěboř 6 0 30 33
2 Jareš Michal  H18   CZE 1921 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 31 34
3 Lihotský Lukáš  H18   CZE 1795 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 28 31
4 Macek Ondřej  H20   CZE 1763 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 5,5 0 28 30
5 Stoček Martin  H16   CZE 1850 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 30 33
6 Juchelka Marek  H16   CZE 1701 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 27 30
7 Třasáková Adéla  D16 w CZE 1872 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 24 27
8 Alieksieienko Mykhail  H16   UKR 1565   4,5 0 27 28
9 Sedlák Jakub  H16   CZE 1373 TJ Lanškroun 4,5 0 26 28
10 Brázda Zdeněk  H16   CZE 1398 ŠK Svitavy 4,5 0 22 24
11 Klabeneš Petr  H20   CZE 1651 TJ CHS Chotěboř 4 0 28 29
12 Pejřimovský Tadeáš Rubel  H16   CZE 1607 TJ CHS Chotěboř 4 0 27 29
13 Leksová Soňa  D18 w CZE 1471 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 26 29
14 Kalousová Julie  D20 w CZE 1585 TJ Lanškroun 4 0 25 28
15 Holásková Veronika  D20 w CZE 1589 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 25 27
16 Pejřimovská Viola Ruby  D16 w CZE 1623 TJ CHS Chotěboř 4 0 24 25
17 Váňa Jakub  H16   CZE 1484 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 23 25
18 Pokorný Jiří  H16   CZE 1487 TJ Lanškroun 4 0 23 25
19 Včela Martin  H16   CZE 1212 TJ CHS Chotěboř 4 0 22 25
20 Kýr Michal  H18   CZE 1435 ŠK Svitavy 4 0 20 22

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz