Pardubický krajský šachový svaz 

Šachový klub Rapid Pardubice uspořádal v sobotu 11. ledna 2020 poprvé ve své historii kvalifikační turnaje KP mládeže PDŠS do 10 a 12 let. Celkově třetích kvalifikací se zúčastnilo 100 našich nejmenších šachistů. Mladší kategorii odvládl se 6 body ze 7 partií polabinský Štěpán Koupil. V kategorii do 12 let se 100 % bodovým ziskem zvítězil Vojtěch Starý (také 2222 ŠK Polabiny). Výsledky jsou k nalezení na chess-results: HD10 HD12.

 

Konečné pořadí HD10 po 7 kolech
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Koupil Štěpán  1131 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 28,5 30,5
2 30 Seidl Václav  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 6 0 26 29
3 2 Adámek Vít  1100 ŠO Hlinsko 6 0 24 25,5
4 3 Hlaváček Jiří  1092 Šachový spolek Železné hory 5 0 29,5 31,5
5 24 Mík Tomáš  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 0 26 29
6 31 Shejbal Filip  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 25,5 27,5
7 32 Šafář Adam  0 TJ Štefanydes Polička 5 0 24,5 27,5
8 33 Šimek Jan  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 24 26
9 19 Koukol Sebastián  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 0 19,5 21
10 23 Málek Daniel  0 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 27,5 30,5
11 18 Kotyk Michal  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 26 28,5
12 16 Knízner Tomáš  0 TJ Sokol Nekoř 4 0 25,5 26
13 5 Brunclík Rostislav  1055 Šachový spolek Železné hory 4 0 25 27
14 7 Beneš František  0 TJ Lanškroun 4 0 25 27
15 12 Hájek Přemysl  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 24,5 27,5
16 26 Pádivý Jan  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 21 21,5
17 6 Adámek Alexander  0 ŠO Hlinsko 4 0 20 21,5
18 13 Kápička Zdeněk  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 18,5 20
19 17 Komárek Lukáš  0 TJ ŠO Chrudim 3,5 0 26,5 29
20 4 Boháč Jan  1059 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 25,5 27,5
21 35 Teplá Ema  0 ŠO Hlinsko 3,5 0 22,5 24,5
22 21 Krátká Tereza  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 27,5 29,5
23 15 Keřt Daniel  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 24,5 27
24 34 Šlezingr Miroslav  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 24 27
25 29 Segul Michael  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 24 25,5
26 38 Vrba Vít  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 23,5 25
27 11 Fiala Daniel  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 20,5 22
28 37 Vítek Jakub  0 ŠK Ústí nad Orlicí 3 0 19,5 21,5
29 8 Cicvárek Jan  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 18,5 19
30 20 Koutná Simona  0 TJ Sokol Zaječice 2,5 0 20 21,5
31 36 Vávrová Gabriela  0 Šachový spolek Železné hory 2,5 0 19,5 21,5
32 14 Kay Leila  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2,5 0 19 20,5
33 9 Domin Ondřej  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2,5 0 13 13,5
34 25 Ozank Samuel  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 22 24
35 22 Kvapil Stanley  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 21 23
36 28 Řehák Martin  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 20 20,5
37 27 Pašek Michal  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 19,5 21
38 10 Exner Matěj  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 16 16,5
39 39 Zítková Markéta  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 1 0 18 19,5

 

Konečné pořadí HD12 po 7 kolech
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Starý Vojtěch  1599 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 0 29 33
2 5 Kvapil Paul  1146 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 6 0 31,5 34,5
3 2 Horák Prokop  1195 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 1 28,5 31,5
4 6 Šmehlík Vojtěch  1137 TJ Slovan Moravská Třebová 5,5 0 26,5 29,5
5 8 Žďárský Vojtěch  1112 Šachový spolek Železné hory 5 0 30,5 33,5
6 10 Cimprich Lukáš  1100 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 5 0 28 29,5
7 28 Charvát Patrik  0 Šachový spolek Železné hory 5 0 27,5 30,5
8 18 Zahradník Viktor  1077 ŠO Hlinsko 5 0 27,5 30
9 16 Večeřová Hana  1081 TJ Lanškroun 5 0 25,5 27,5
10 12 Zucha Ilja  1098 SK Žamberk 5 0 25 28
11 7 Pusztai Radim  1118 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 5 0 24 26
12 41 Lédlová Kristýna  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 24 25,5
13 20 Mrštík Šimon  1009 Šachový spolek Železné hory 5 0 22 23,5
14 55 Třasák Václav  0 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 4,5 0 26,5 29,5
15 4 Pařízková Kristýna  1160 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 26,5 29
16 9 Peňáz Jakub  1104 Šachový klub při DDM Litomyšl 4,5 0 25,5 26,5
17 3 Knízner Michal  1179 TJ Sokol Nekoř 4 0 29 30,5
18 31 Kalous Kryštof  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 27 29,5
19 13 Křivský Jan  1090 TJ Sokol Zaječice 4 0 26,5 29
20 22 Bednařík Martin  0 TJ Sokol Nekoř 4 0 26 28
21 15 Černý David  1085 ŠO Hlinsko 4 0 24,5 26,5
22 32 Káninský Daniel  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 24 26
23 57 Volný Vítek  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 23,5 26,5
24 17 Tichý Pavel  1080 ŠO Hlinsko 4 0 23,5 25,5
25 42 Machovec Vojtěch  0 ŠO Hlinsko 4 0 22,5 25
26 47 Pletánek Jakub  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 22,5 24,5
27 14 Dymák Jonáš  1088 Šachový spolek Železné hory 4 0 22,5 24,5
28 27 Hejč Jakub  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 0 22,5 24
29 34 Kozák Šimon  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 0 19 20,5
30 36 Křížek Matěj  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 25 27,5
31 54 Tomik Vojtěch  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 20 22
32 38 Kubišta Šimon  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 0 19,5 21
33 56 Venzara Jan  0 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 19,5 20,5
34 46 Picek Josef  0 ŠO Hlinsko 3 0 27 30
35 19 Ozank Tobias  1050 Šachový spolek Železné hory 3 0 25,5 27
36 58 Výborný Filip  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 24,5 26,5
37 50 Růžička Vít  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 24 25
38 11 Kubíček Ondřej  1100 TJ Sokol Nekoř 3 0 23 25
39 52 Stehlíková Vanessa  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 23 24,5
40 48 Plhová Eliška  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 20,5 21,5
41 24 Daul Matyáš  0 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 20 22
42 35 Křivský Matěj  0 TJ Sokol Zaječice 3 0 20 21,5
43 61 Žák Jakub  0 ŠO Hlinsko 3 0 20 21
44 43 Málek Matyáš  0   3 0 19,5 21
45 25 Exner Jakub  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 18,5 20,5
46 51 Staněk Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 18,5 19,5
47 23 Beran Jan  0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 2,5 0 23,5 26
48 30 Kafková Hedvika  0 ŠO Hlinsko 2,5 0 21 22,5
49 53 Šváchová Kristýna  0 TJ Sokol Zaječice 2,5 0 18 19,5
50 59 Vytiska Jan  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 22 23,5
51 21 Bednář Jan  0 TJ Sokol Nekoř 2 0 20 21
52 44 Marek Jakub  0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 2 0 19 20
53 49 Půlpán Jindřich  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 18,5 19,5
  60 Zítková Veronika  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 18,5 19,5
55 45 Motyčka Matěj  0 TJ Sokol Nekoř 2 0 18,5 19,5
56 40 Laštůvková Adéla  0 ŠO Hlinsko 2 0 18 19
57 37 Kubín Jan  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 17 18,5
58 33 Komárek Aleš  0 TJ Slovan Moravská Třebová 2 0 15,5 16,5
59 29 Ivashchuk Vasil  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 11,5 12
60 39 Laštůvka Jaroslav  0 ŠO Hlinsko 1 0 16,5 18
61 26 Hanus Lukáš  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 1 0 13,5 15

23.-31.8.2020 Plzeň
MČR mužů

23.-30.8.2020 Skalica (SK)
OPEN Skalica + GM Tirnavia

29.8.2020 Nymburk
Memoriál Radima Masáka

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

11.-13.9.2020 Milovy
KPJ mládeže HD10-16

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

odloženo
3. turnaj CHŠO

3.8. aktualizován rozpis soutěží 
(Lanškroun zůstal ve 2. lize)

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz