Pardubický krajský šachový svaz 

V sobotu 12. listopadu byla zahájena 1. turnajem kvalifikace do KPJ 2023 ve věkových kategoriích HD 10-16. Na startu se sešel velmi slušný počet 133 startujících (započten v tom i počet účastníků v otevřeném turnaji pro věkovou kategorii HD 18-20). Odkaz na kompletní výsledky na chess-results.

Zde najdete průběžnou tabulku postupujících do finále KPJ 2023 (aktualizovaný stav k 12.11.2022).

Děkuji organizačnímu týmu pořadatelů za zvládnutí náročné přípravy a průběhu dnešního turnaje v pěkném prostředí MF centra v Hlinsku.

Lubomír Šilar, předseda KM PDŠS

1. KT  KPJ 2023, kategorie HD 10, Hlinsko 12.11.2022
um. příjmení a jméno šachový oddíl  body PH 1 PH 2 PH 3
1 Dlouhý Martin  TJ Lokomotiva Česká Třebová 7 0 27 30,5
2 Dlouhý Šimon  TJ Lokomotiva Česká Třebová 5,5 0 27,5 29
3 Horáček Jan  TJ Slovan Moravská Třebová 5 0 27 29
4 Kaplan Jan  TJ Lanškroun 4,5 0 26,5 29,5
5 Pecháček Radim  Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 4,5 0 24,5 26
6 Těhan Albert  2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 24 27
7 Šípek Ondřej  TJ Sokol Nekoř 4,5 0 21,5 23,5
8 Hájek Aleš  TJ Sokol Nekoř 4 0 25,5 27,5
9 Pospěch Jakub  Šachový spolek Železné hory 4 0 22 24,5
10 Soják Rostislav  Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 4 0 20 21,5

 

1. KT KPJ 2023, kategorie HD 12, Hlinsko 12.11.2022
um. příjmení a jméno rtg N šachový oddíl  body PH 1 PH 2 PH 3
1 Málek Daniel  1114 Šachový spolek Železné hory 5,5 1,5 28 31
2 Pádivý Jan  1190 Šachový spolek Železné hory 5,5 1 26,5 28,5
3 Hrdlička Tomáš  1182 Šachový spolek Železné hory 5,5 0,5 29 30,5
4 Pokorný Marian  1057 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 29,5 33,5
5 Kössler Matěj    TJ Štefanydes Polička 4,5 0 28 30,5
6 Junová Alexandra    TJ CHS Chotěboř 4,5 0 26,5 29
7 Koutná Simona  1148 TJ Sokol Zaječice 4,5 0 25 27,5
8 Suchánek Ondřej    Šachový spolek Železné hory 4,5 0 24,5 27,5
9 Hlaváček Jiří  1059 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 22,5 24
10 Smělý Tomáš    ŠO Hlinsko 4 0 25 27,5

 

1. KT KPJ 2023, kategorie HD 14, Hlinsko 12.11.2022
um. příjmení a jméno rtg N šachový oddíl  body PH 1 PH 2 PH 3
1 Jun Rostislav  1421 TJ CHS Chotěboř 6 0 29,5 32,5
2 Cimprich Lukáš  1383 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 5,5 0 29,5 33
3 Šmehlík Vojtěch  1170 TJ Slovan Moravská Třebová 5,5 0 27 30
4 Šára David  1146 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 25 26
5 Machovec Vojtěch  1211 ŠO Hlinsko 5 0 27,5 29,5
6 Zimmermann Jošt    TJ ŠO Chrudim 4,5 0 27,5 30
7 Šuba Matěj  1082 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 27 28,5
8 Krátká Tereza  1013 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 26 27,5
9 Straka Tomáš    TJ ŠO Chrudim 4,5 0 25,5 28,5
10 Večeřová Hana  1159 TJ Lanškroun 4,5 0 25,5 27

 

1. KT KPJ 2023, kategorie HD 16, Hlinsko 12.11.2022
um. příjmení a jméno rtg N šachový oddíl  body PH 1 PH 2 PH 3
1 Šlosar Jan  1399 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 29 32
2 Jun Robert  1500 TJ CHS Chotěboř 5,5 0 28,5 31,5
3 Koupil Štěpán  1389 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 29 31,5
4 Stefan Šimon  1405 Šachový spolek Železné hory 5 0 28,5 32
5 Pusztai Radim  1257 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 5 0 23,5 25
6 Večeř Martin  1555 TJ Lanškroun 4,5 0 27,5 30
7 Urban Stanislav  1308 TJ Štefanydes Polička 4,5 0 27 30
8 Vuová Karolína  1270 TJ Lanškroun 4,5 0 27 29,5
9 Doležel Marek    ŠO TJ Sokol Oudoleň 4,5 0 27 28,5
10 Bouška Pavel    TJ Štefanydes Polička 4 0 25 25,5

 

1. OT při kvalifikaci KPJ 2023 kategorie HD 18 a HD 20, Hlinsko 12.11.2022
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 Nešpůrek Jakub  1643 Šachový spolek Železné hory 6,5 0 26 29,5
2 Bouška Jiří  1978 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 27,5 31
3 Vymazal Marek  1382 ŠK Svitavy 4,5 0,5 27,5 29,5
4 Šulc Jiří  1346 ŠO Hlinsko 4,5 0,5 26,5 26,5
5 Sedlák Jakub  1567 TJ Lanškroun 4 0 26,5 28,5
6 Hrdlička Jan  1335 Šachový spolek Železné hory 4 0 25,5 28
7 Brázda Zdeněk  1437 ŠK Svitavy 4 0 23 25
8 Mičík Dan  1327 TJ Slovan Moravská Třebová 3,5 0 25 28
9 Včela Martin  1368 TJ CHS Chotěboř 3,5 0 24,5 26,5
10 Zahradník Viktor  1240 ŠO Hlinsko 3,5 0 23 23

30.11.2022 Pardubice
OP škol okresu Pardubice

29.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
6.-9. třída

30.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
1.-5. třída

6.12.2022 Svitavy
OP škol okresu Svitavy

10.12.2022 Kouty nad Desnou
28. ročník O losinského kapra

17.12.2022 Svitavy
2. kvalifikační turnaj mládeže

23.12.2022 Svitavy
Vánoční turnaj v šachu

26.12.2022 Ústí nad Orlicí
52. ročník Memoriálu Oldy Hájka

 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz