Pardubický krajský šachový svaz 

Šachový klub Mistrovice uspořádal v sobotu 25. ledna 2020 kvalifikační turnaje KP mládeže PDŠS do 14 a 16 let. Celkově se zúčastnilo 61 šachistů. V kategorii do 14 let zvítězil se 6 body polabinský Jakub Váňa. Starší kategorii odvládly dívky se 6 body ze 7 partií, díky výhře ve vzájemném zápase zvítězila Radmila Tereza Šulcová z Polabin před Violou Ruby Pejřimovskou z Chotěboře. Výsledky jsou k nalezení na chess-results: HD14 a HD16. Průbežné pořadí KP mládeže.

3. KP jednotlivců HD14 - konečné pořadí po 7 kolech
Poř. St.č. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Váňa Jakub  CZE 1420 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0,5 31 34
2 3 Večeř Martin  CZE 1430 TJ Lanškroun 6 0,5 28 30,5
3 1 Bouška Jiří  CZE 1600 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 30,5 33,5
4 6 Jun Robert  CZE 1379 TJ CHS Chotěboř 5,5 0 29 30,5
5 2 Starý Vojtěch  CZE 1599 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 26 29,5
6 8 Jun Rostislav  CZE 1355 TJ CHS Chotěboř 5 0 25,5 28,5
7 15 Lána Vincent  CZE 1208 TJ Lanškroun 5 0 23,5 25,5
8 10 Pešek Martin Jakub  CZE 1309 ŠO Hlinsko 4,5 0 29,5 31
9 13 Pokorný Jiří  CZE 1236 TJ Lanškroun 4,5 0 28 29,5
10 9 Bártová Leona  CZE 1320 TJ Slovan Moravská Třebová 4,5 0 26 28,5
11 7 Sysrová Eliška  CZE 1357 TJ Spartak Letohrad 4,5 0 24,5 27
12 25 Fousek Petr  CZE 1062 TJ CHS Chotěboř 4 0 26,5 29,5
13 12 Macan Tomáš  CZE 1258 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 24,5 27
14 14 Holásek Tomáš  CZE 1224 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 23,5 25
15 16 Knízner Michal  CZE 1179 TJ Sokol Nekoř 4 0 22,5 24
16 22 Sysr Vojtěch  CZE 1079 TJ Spartak Letohrad 4 0 21 21,5
17 5 Brázda Zdeněk  CZE 1412 ŠK Svitavy 4 0 19 20,5
18 19 Tyč Karel  CZE 1105 Šachový spolek Železné hory 4 0 17,5 18
19 23 Zahradník Viktor  CZE 1077 ŠO Hlinsko 3,5 0 24,5 26
20 26 Bouška Jonáš  CZE 1046 ŠO Hlinsko 3,5 0 23 24,5
21 18 Kalousová Eva  CZE 1127 TJ Lanškroun 3,5 0 22,5 25
22 17 Krupička Filip  CZE 1129 TJ CHS Chotěboř 3,5 0 21,5 23
23 11 Urban Stanislav  CZE 1273 TJ Štefanydes Polička 3,5 0 21 22,5
24 31 Hejč Jakub  CZE 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 0 25 28,5
25 27 Vágnerová Eliška  CZE 1029 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 24 25,5
26 21 Zucha Ilja  CZE 1098 SK Žamberk 3 0 23 25,5
27 28 Mík Tomáš  CZE 1000 Žamberk 3 0 22,5 24
28 24 Suchodol Lukáš  CZE 1076 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 20,5 21
29 38 Teplá Ema  CZE 0 ŠO Hlinsko 3 0 19,5 21
30 37 Škobrtal Lukáš  CZE 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 0 16,5 18
31 29 Rous Lukáš  CZE 1000 Kunvald 3 0 15,5 17
32 32 Ingr Josef  CZE 0 ŠK Svitavy 3 0 15 16,5
33 39 Václavíková Adriana  CZE 0 ŠK Svitavy 2,5 0 26,5 30
34 20 Kubíček Ondřej  CZE 1100 TJ Sokol Nekoř 2,5 0 21,5 22
35 35 Růžička Vít  CZE 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 0 17,5 18
36 41 Žák Jakub  CZE 0 ŠO Hlinsko 2 0 22,5 25,5
37 34 Pernica Jakub  CZE 0 ŠK Svitavy 2 0 19 20,5
38 33 Kozák Šimon  CZE 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 0 19 20
39 36 Šafář Adam  CZE 0 TJ Štefanydes Polička 2 0 18,5 20,5
40 30 Rousová Barbora  CZE 1000 Kunvald 1,5 0 18 18,5
41 40 Zeman Šimon  CZE 0 TJ Spartak Letohrad 1 0 18 19,5

 

3. KP jednotlivců HD16 - konečné pořadí po 7 kolech
Poř. St.č. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Šulcová Tereza Radmila  CZE 1544 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 1 26 29
2 1 Pejřimovská Viola Ruby  CZE 1642 TJ CHS Chotěboř 6 0 26,5 29,5
3 7 Ďuriančík Michal  CZE 1532 ŠK Svitavy 5 0 28 29,5
4 2 Sysr Vít  CZE 1585 TJ Spartak Letohrad 4,5 0 22 25
5 4 Václavík Patrik  CZE 1549 ŠK Svitavy 4 0 25,5 28,5
6 6 Lihotský Lukáš  CZE 1535 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 24,5 27,5
7 12 Sedlák Jakub  CZE 1322 TJ Lanškroun 4 0 24,5 26
8 8 Moravec Jakub  CZE 1515 TJ Lanškroun 4 0 24 27
9 10 Šafář Václav  CZE 1367 TJ Štefanydes Polička 4 0 23 23
10 3 Půlpán Ondřej  CZE 1577 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 0 29,5 31
11 9 Pejřimovský Tadeáš Rubel  CZE 1427 TJ CHS Chotěboř 3,5 0 26 29
12 19 Zucha Jonáš  CZE 1079 SK Žamberk 3,5 0 18 18
13 14 Mičík Dan  CZE 1310 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 24 27
14 11 Tyč Jakub  CZE 1354 Šachový spolek Železné hory 3 0 23,5 23,5
15 16 Vymazal Marek  CZE 1234 ŠK Svitavy 3 0 20 21,5
16 15 Šmajzrová Dominika  CZE 1308 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 20 20
17 18 Holásková Markéta  CZE 1084 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 18,5 18,5
18 17 Schmidt Jakub  CZE 1131 ŠO Hlinsko 1,5 0,5 19,5 19,5
19 13 Beil Florian  CZE 1316 TJ Slovan Moravská Třebová 1,5 0,5 17,5 17,5
20 20 Fajt Jiří  CZE 1000 TJ Lanškroun 0 0 18 19,5

23.-31.8.2020 Plzeň
MČR mužů

23.-30.8.2020 Skalica (SK)
OPEN Skalica + GM Tirnavia

29.8.2020 Nymburk
Memoriál Radima Masáka

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

11.-13.9.2020 Milovy
KPJ mládeže HD10-16

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

odloženo
3. turnaj CHŠO

3.8. aktualizován rozpis soutěží 
(Lanškroun zůstal ve 2. lize)

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz